Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uboga oferta piwna w pubach Trójmiasta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Antylop
    Senior
    • 10-2009
    • 1415

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika canigggia Wyświetlenie odpowiedzi
    Z Ciechanem beczkowym to ogólnie w całej Polsce, poza wyjątkami jest problem. To nie wina Lawendowej, Lamusa, Pułapki, czy Degu. Raciborskie z beczki nie widziałem już dawno nigdzie. Jeśli komuś za dużo rzemieślników i ma dość, to polecam laną Łomżę w Degu. Jak to mówił Kargul do Pawlaka: 'Pretensje do garbatego, że ma dzieci proste!'.
    Łomża? Czy to nie ten mały regionalny browar, którego reklamy są w największych mediach...?
    Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

    Comment

    • canigggia
      Senior
      • 10-2009
      • 451

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Antylop Wyświetlenie odpowiedzi
      Łomża? Czy to nie ten mały regionalny browar, którego reklamy są w największych mediach...?
      w największych? To jakaś konfabulacja. Ja w CNN, ani w BBC nie widziałem
      Browarnik Tomek
      TomCani

      Grimness, Frost and Northern Darkness!!!

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13951

        #33
        No dobra panowie, kończcie wątki, bo i tak będę musiał tu posprzątać.
        Chyba że zamierzacie kontynuować, ale to już w osobnym.
        Last edited by Pendragon; 19-12-2014, 18:49.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Antylop
          Senior
          • 10-2009
          • 1415

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika canigggia Wyświetlenie odpowiedzi
          w największych? To jakaś konfabulacja. Ja w CNN, ani w BBC nie widziałem
          Nie łap mnie za słówka - mówię o polskich mediach.
          Kto w CNN chciałby reklamować takie piwo...
          Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

          Comment

          • Antylop
            Senior
            • 10-2009
            • 1415

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
            No dobra panowie, kończcie wątki, bo i tak będę musiał tu posprzątać.
            Chyba że zamierzacie kontynuować, ale to już w osobnym.
            Sprzątaj więc - taka Twoja rola
            Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

            Comment

            • Antylop
              Senior
              • 10-2009
              • 1415

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
              Pewnie! Na całe szczęście są inne dzielnice Gdańska (o Gdyni już nie wspomnę), gdzie dobre piwo leje się strumieniami.
              Jakie dzielnice Gdańska mają puby z dobrym piwem?
              Chętnie odwiedzę
              Chyba że dobrym piwem nazywamy np. Ambera? Hehe
              Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10838

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Antylop Wyświetlenie odpowiedzi
                Co mnie obchodzi co było ileś tam lat temu? Wtedy wszyscy pili Tyskie...
                (...)
                Mów proszę za siebie. Ja tam po piwo jeździłem do Bytowa, Gościszewa, Żnina, Czarnkowa...
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • Antylop
                  Senior
                  • 10-2009
                  • 1415

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                  Mów proszę za siebie. Ja tam po piwo jeździłem do Bytowa, Gościszewa, Żnina, Czarnkowa...
                  OK, znaczna większość piła koncerniaki
                  Teraz są inne czasy i trza patrzeć ambitnie a nie rozpatrywać prehistorię
                  Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                  Comment

                  • pioterb4
                    Senior
                    • 05-2006
                    • 4322

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika canigggia Wyświetlenie odpowiedzi
                    Z Ciechanem beczkowym to ogólnie w całej Polsce, poza wyjątkami jest problem. To nie wina Lawendowej, Lamusa, Pułapki, czy Degu. Raciborskie z beczki nie widziałem już dawno nigdzie. Jeśli komuś za dużo rzemieślników i ma dość, to polecam laną Łomżę w Degu. Jak to mówił Kargul do Pawlaka: 'Pretensje do garbatego, że ma dzieci proste!'.
                    Bo regionalni mają beczkę w poważaniu. Walczą o półki tesco, lidla i innych, bym sprzedawać swoje niepastery.

                    Comment

                    • Jimmy_jb
                      • 11-2005
                      • 911

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Antylop Wyświetlenie odpowiedzi
                      OK, znaczna większość piła koncerniaki
                      A pozostali chodzili na spacerek do "Pod Kasztanami". Ew. do "Duszka" bo tam pojawiały się piwa z Juranda i Obołonia.
                      Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10838

                        #41
                        W Gdyni natomiast chodziło się do Auta na Gościszewo, do "Baru" ulokowanego na plaży miejskiej na Gocha, do Mariny na Juranda....
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10838

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                          W Gdyni natomiast chodziło się do Auta na Gościszewo, do "Baru" ulokowanego na plaży miejskiej na Gocha, do Mariny na Juranda....
                          Chociaż nie, gdy istniały już "Pod Kasztanami" lokale te nie działały już lub nie oferowały takiego asortymentu. Przepraszam za zamieszanie.
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • Carlo22
                            Senior
                            • 05-2012
                            • 182

                            #43
                            Jak na drugie najbardziej odwiedzane przez turystów miasto jest bardzo słabo. Pułapka ma bardzo fajną ofertę, przydałoby się im więcej kranów i miejsca. Lawendowa pomimo, że ma dużo kranów leją tam jakieś: prosecco czy cydr oraz piwa niszowe (nie kraftowe) z sąsiedniej granicy. Degustatornii nie oceniam, bo za rzadko bywam.

                            Mamy pub z kilkunastoma kranami gdzie można zjeść lub jest sporo miejsca? Raptem 3 puby "kraftowe", jak na Gdańsk (a już nie mówię o pozostałych dwóch miastach), to cienizna.
                            Last edited by Carlo22; 22-12-2014, 18:46.

                            Comment

                            • Antylop
                              Senior
                              • 10-2009
                              • 1415

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Carlo22 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Jak na drugie najbardziej odwiedzane przez turystów miasto jest bardzo słabo. Pułapka ma bardzo fajną ofertę, przydałoby się im więcej kranów i miejsca. Lawendowa pomimo, że ma dużo kranów leją tam jakieś: prosecco czy cydr oraz piwa niszowe (nie kraftowe) z sąsiedniej granicy. Degustatornii nie oceniam, bo za rzadko bywam.

                              Mamy pub z kilkunastoma kranami gdzie można zjeść lub jest sporo miejsca? Raptem 3 puby "kraftowe", jak na Gdańsk (a już nie mówię o pozostałych dwóch miastach), to cienizna.
                              Dokładnie!
                              Jak na tak duże miasto turystyczne jest SŁABO.
                              I nie ma co mówić że kiedyś było gorzej.
                              Ważne jest co tu i teraz.
                              Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                              Comment

                              • ohejna12
                                Junior
                                • 09-2014
                                • 1

                                #45
                                Ale czemu ma służyć ten temat? Temu, żeby każdy po kolei mógł napisać jak jest w Trójmieście? Wiadomo jak jest. Nikt nikomu nie broni przecież zebrać kasy i założyć własnej miejscówki. Trzeba sobie uzmysłowić, że ludzie prowadzący puby to nie są idioci, jeśli pub utrzymuje się ileś lat i coś tam się dzieje, to znaczy, że ludzie przychodzą i kupują te piwa, jakby było tak źle i niedobrze to by nie kupowali. W pubach oferta się zmienia, poszerza, bo ich szefowie też widzą, że pewne trendy się pojawiają, że jest zapotrzebowanie na takie, a nie inne piwa, ale nikt nagle nie dołoży 10 kranów i nie zacznie podłączać samego kraftu. Pewnie, można chodząc do pubu pytać o jakieś piwa, sugerować, że fajnie by było jakby coś się pojawiło innego/nowego, przy zauważalnym zapotrzebowaniu z pewnością się pojawi, ale nie można na moje oczekiwać, że nagle cyk i się pojawią puby, bo tak. Ktoś musi się znaleźć kto wyłoży kasę i coś takiego ogarnie, a widać nie jest to na tyle opłacalne w obecnej sytuacji, żeby to robić albo nikt nie ma tyle kasy. W Degustatorni piw jest akurat sporo, ja nie uważam, żeby był powód do narzekania, w Pułapce też nie miałem problemów z brakiem piwa. Pewnie, że zawsze się znajdzie jakieś piwo, którego tam nie ma, a na które miałoby się ochotę, ale trochę wiary w ludzi zarządzających tymi pubami, że to nie są idioci. Toć jadąc do mechanika naprawić samochód nikt nie oczekuje, że wszystkie części do każdego auta są tam na poczekaniu, więc nie oczekujmy, że idąc do pubu, dostaniemy zawsze takie piwo jakie chcemy.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎