Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wrednyhawran
    Senior
    • 07-2010
    • 1784

    Nie, anonimowy forumowiczu Becik, Bloger Bartosz Nowak nie wylewał Ciechana.

    Tak, jak słusznie zauważył, cytowany za chwilę emes, to jest plebiscyt organizowany przeze mnie, na moim blogu, i w związku z tym pozwoliłem sobie zproponować kilka nominacji, które moim zdaniem na to zasługują. A dla osób, którym się one nie podobają, przygotowałem dwa wyjścia. Pierwsze: rubryka "other", gdzie można wpisać swoją propozycję, oraz drugie...

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
    A nie za poważnie niektórzy podchodzą do prywatnej ankiety na prywatnym blogu ? Mnie ta ankieta w ogóle nie interesuje, jak mam tracić na coś czas, to znam dziesiątki innych lepszych sposobów.
    ...i to jest bardzo zdrowe podejście. Niektórzy trochę za bardzo spinają się rozrywkową ankietą, a przecież można po prostu ją olać, jeśli się nie podoba.
    Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
    Małe Piwko Blog
    Małe Piwko Blog na facebooku
    Domowy Browar Demon

    Comment

    • pioterb4
      Senior
      • 05-2006
      • 4322

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
      w sumie masz rację
      Z początku sam twierdziłem, że BIPA, to czarna zwykła (A)IPA, ale takiej na naszym rynku praktycznie nie ma (nie było) to mój mózg przesiadł się na tezę, że BIPA to American Stout
      A Galaktyka Piwnix z Podgórza? Śrup? Black IPA z Birbanta? Na naszym rynku są też dostępne np Liberty Black Ale z Brew Doga, BIPA z Buxton Brewery które również wpisują się w ten kanon.

      Comment

      • dlugas
        Senior
        • 04-2006
        • 4014

        No tak, ale to pozycje dopiero chyba od kilku tygodni (te PL)
        Ja pierwszy kontakt z tym stylem miałem chyba coś ponad rok temu i wtedy była bieda

        W teorii miało być: zamykam oczy i mam zwykłą AIPA, a wszystko co było było palone:] co zresztą wolę.


        Dobra schodzimy z tematu
        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

        Comment

        • pioterb4
          Senior
          • 05-2006
          • 4322

          Śrup jest od roku, pozostałe pozycje (PL) gdzieś od pół roku.

          Comment

          • dlugas
            Senior
            • 04-2006
            • 4014

            No to wyszło ile jestem do tyłu, albo rok okazał się jednak dwoma.
            Przy dzieciakach czas leci szybko.

            Dzięki za niamiary
            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
              Nie, anonimowy forumowiczu Becik, Bloger Bartosz Nowak nie wylewał Ciechana.

              Tak, jak słusznie zauważył, cytowany za chwilę emes, to jest plebiscyt organizowany przeze mnie, na moim blogu, i w związku z tym pozwoliłem sobie zproponować kilka nominacji, które moim zdaniem na to zasługują. A dla osób, którym się one nie podobają, przygotowałem dwa wyjścia. Pierwsze: rubryka "other", gdzie można wpisać swoją propozycję, oraz drugie...

              ...i to jest bardzo zdrowe podejście. Niektórzy trochę za bardzo spinają się rozrywkową ankietą, a przecież można po prostu ją olać, jeśli się nie podoba.
              Drogi blogerze, akurat nie jestem anonimowy gdyż moje personalia są ujawnione na forum, wystarczy tylko poszukać

              Wracając do meritum, podano link, wszedłem z ciekawości, przejrzałem, poczytałem, wyszedłęm z bloga, wyraziłem swoją opinię. Chyba normalne i naturalne jest to, że aby móc się na jakiś temat wypowiedzieć to trzeba ten temat trochę liznąć. Przejrzałem, stwierdziłem, że mi się nie podoba i wyszedłem (stosując Twój język - olałem), bez wypełniania i bez żadnego spinania się jak to mi się próbuje imputować. Swoje wrażenie na szybko opisałem na forum gdzie wypowiedzi są różne, nie tylko jednostronne.

              Owszem, plebiscyt jest organizowany przez Ciebie, na Twoim blogu, tyle, że nie robisz go w pamiętniku pisanym w zeszycie na kolanie tylko w sieci, gdzie dostęp do niego mają tysiące czy nawet miliony. Wtedy to co piszesz jest publiczne, a jeśli takie jest, to wiadomo, że może spotkać się on z takimi czy innymi komentarzami. Twoje poglądy mogą komuś się podobać czy nie. Czy osobom wypowiadającym się inaczej niż sam autor zawsze piszesz, że mają to olać nie wchodzić, nie czytać, nie wypowiadać się? Z powyższej Twojej wypowiedzi na to wygląda. Jeśli tak to jest to kolejny przejaw stronniczości i mojego utwierdzania się w przekonaniu, że blogi nie mogą być obiektywnymi.
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • zigy
                Member
                • 04-2012
                • 39

                Im dłużej czytam na forum w tych merytorycznych wypowiedziach/pyskówkach/zaczepkach/wyrażaniu opinii na temat obiektywnego wypowiadania się/oceniania/degustowania/tworzenia plebiscytów, tym bardziej nie wiem na czym polega obiektywizm.

                Comment

                • Jimmy_jb
                  • 11-2005
                  • 911

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zigy Wyświetlenie odpowiedzi
                  Im dłużej czytam na forum w tych merytorycznych wypowiedziach/pyskówkach/zaczepkach/wyrażaniu opinii na temat obiektywnego wypowiadania się/oceniania/degustowania/tworzenia plebiscytów, tym bardziej nie wiem na czym polega obiektywizm.
                  Zdrowy objaw. Tylko głupek uważa że wszystko wie i rozumie.
                  Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

                  Comment

                  • Maciass
                    Senior
                    • 03-2009
                    • 172

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                    Beznajdziejna rozgrzewka, kilka przykładów


                    3. Afery z udziałem BRJ i Marka Jakubiaka (etykieta Grand Prix, Michalczewski, wahania jakości piw) - jakoś Bloger, Bartosz Nowak w zbyt rażący i jaskrawy sposób stawia siebie jako tego, który siedzi po stronie rewolucji i jest wyjątkowo nastawiony anty-BRJ. Wahania piw - a takich u rzemieślników nie ma?, że wymienia akurat BRJ i ponownie sprawa z miłośnikami kakao, nie zdziwię się jeśli Bloger Bartosz Nowak też wylewał Ciechana.

                    Mógłbym zacząć komentować pozostałe stronnicze plebiscytowe zajawki ale mi się nie chce
                    To fakt, blog malepiwko wyjątkowo usilnie hejtuje BRJ... a dopisek "wahania jakości piw" to szpila którą koniecznie trzeba było wbić a co! niektóra stronniczość już doprowadza do śmiechu

                    Comment

                    • wrednyhawran
                      Senior
                      • 07-2010
                      • 1784

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maciass Wyświetlenie odpowiedzi
                      To fakt, blog malepiwko wyjątkowo usilnie hejtuje BRJ... a dopisek "wahania jakości piw" to szpila którą koniecznie trzeba było wbić a co! niektóra stronniczość już doprowadza do śmiechu
                      Tak bardzo go hejtuję, że aż nominowałem Marka Jakubiaka do tytułu "Człowiek roku", ot stronniczość. A wahania formy ich piw to fakt, a nie mój wymysł.

                      Becik - blog to jest medium, które nigdy nie było, nie jest i nie będzie obiektywne. Wręcz przeciwnie, jego istota polega na subiektywizmie. Wbij sobie to w końcu do głowy.
                      Last edited by wrednyhawran; 08-01-2015, 14:00.
                      Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                      Małe Piwko Blog
                      Małe Piwko Blog na facebooku
                      Domowy Browar Demon

                      Comment

                      • tristan_tzara
                        Senior
                        • 12-2007
                        • 1038

                        W ogóle istnieje coś takiego jak obiektywna ocena piwa? Gdzieś to się uprawia?
                        Można co najwyżej mówić o wiarygodności. A najbardziej wiarygodne są z wyliczonej średniej ocen. Dlatego sam, gdy kupuję piwo z wyższej półki cenowej, sprawdzam ocenę np na ratebeer. Oceny pojedyncze czytam juz po degustacji, aby sprawdzić czy inni też tak odebrali dane piwo. Dlatego tez czekam na plebiscyt BB

                        Comment

                        • Jimmy_jb
                          • 11-2005
                          • 911

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tristan_tzara Wyświetlenie odpowiedzi
                          W ogóle istnieje coś takiego jak obiektywna ocena piwa? Gdzieś to się uprawia?
                          Są konkursy z wyznaczonymi stylami.
                          Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
                            Becik - blog to jest medium, które nigdy nie było, nie jest i nie będzie obiektywne. Wręcz przeciwnie, jego istota polega na subiektywizmie. Wbij sobie to w końcu do głowy.
                            Dziękuję za uświadomienie
                            Teraz to już wiem, że to blog to inaczej "jedna partia, jeden naród, jedna prawda, jeden wódz".
                            Zero polemiki, zero innego zdania, nie podoba się, to olej etc....

                            Utwierdziłeś mnie tylko w przekonaniu że na blogi nie ma co wchodzić
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • Mason
                              Senior
                              • 02-2010
                              • 3280

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                              Zero polemiki, zero innego zdania, nie podoba się, to olej etc....
                              Nom, zupełnie jak prasa. I książki w sumie też (a niektóre są napisane przez blogerów, o zgrozo!). Telewizja i filmy także. Forum jedynym słusznym medium!

                              Utwierdziłeś mnie tylko w przekonaniu że na blogi nie ma co wchodzić
                              To jak rozumiem przestaniesz się też wypowiadać w tym temacie?
                              JEDNO PIVKO NEVADI!

                              Comment

                              • becik
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 14999

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                                To jak rozumiem przestaniesz się też wypowiadać w tym temacie?
                                Tu tez chcesz mi zamknąć usta?
                                Możesz tego żądąć na swoim blogu i tam wszystkie wypowiedzi cenzurować ale chyba nie na forum gdzie wypowiadają się osoby o różnych poglądach.
                                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎