Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • heman
    Member
    • 12-2013
    • 62

    heheh, nie bądź śmieszny Bezsensowna dyskusja. Mniej spiny!

    Pozdro
    http://dziennikpiwny.blogspot.com/

    Comment

    • Jimmy_jb
      • 11-2005
      • 911

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jimmy_jb Wyświetlenie odpowiedzi
      A gdzie tam są jakieś przymiotniki takie jak "wszystkie", "każde" czy "wyłącznie"?
      Wróć - zaimki.

      Hehe zarzucasz mi kłamstwo, lol i uważasz że się rotfl spinam omg
      Zaraz otwieram weekendowe piwobranie, Twoje zdrowie
      Last edited by Jimmy_jb; 10-01-2015, 18:15.
      Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

      Comment

      • wrednyhawran
        Senior
        • 07-2010
        • 1784

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jimmy_jb Wyświetlenie odpowiedzi
        A gdzie tam są jakieś przymiotniki takie jak "wszystkie", "każde" czy "wyłącznie"?
        A gdzie są takie, jak "niektórzy", "niektóre", czy "czasami"?

        Wygłosiłeś wyssane z palca autorytatywne tezy, niepoparte żadnymi argumentami, a teraz się w śmieszny sposób próbujesz wykręcić.
        Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
        Małe Piwko Blog
        Małe Piwko Blog na facebooku
        Domowy Browar Demon

        Comment

        • Jimmy_jb
          • 11-2005
          • 911

          Taką ogólną wypowiedź każdy zrozumie po swojemu, rzeczywiście mogłem doprecyzować ale już za późno. Chcesz widzieć w tym moją złą wolę - to Twoja sprawa. To sporo tłumaczy, chociażby Twoje uporczywe dopatrywanie się w każdym hejtera i graniczące z paranoją przekonanie że otaczają Cię osoby nienawidzące blogerów.
          Last edited by Jimmy_jb; 10-01-2015, 18:29.
          Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

          Comment

          • heman
            Member
            • 12-2013
            • 62

            Zdrowie
            http://dziennikpiwny.blogspot.com/

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika amal Wyświetlenie odpowiedzi
              Skoro blog pocztny to bloger jest poczytalny albo niepocztalny. ;-)
              Doskonałe, zamierzam stosować.

              Comment

              • oberzine
                Senior
                • 02-2012
                • 228

                Czytając wątek aż odwiedziłem kilka blogów z ciekawości, oprócz wpisów z jechaniem po spiriferze trafiłem na jakże obiektywny wpis o fenomenie pinty, dowiedziałem się że jest to browar rzemieślniczy tworzony przez trójkę sympatycznych chłopaków, ogólnie wpis to mistrzostwo świata, genialny w swoim wyrazie i przekazie(zapożyczyłem słowa z bloga )

                Comment

                • Jimmy_jb
                  • 11-2005
                  • 911

                  Lipa, nie ma hejtu... A tytuł taki obiecujący.
                  Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    Plebiscyt Małe Piwko Blog:

                    Wyniku II plebiscytu czytelników bloga Małe Piwko "Piwne gwiazdy i Czarne dziury 2014" na najlepsze piwo roku.


                    Skomentowałam tamże - oczywiście zakres - który mnie bezpośrednio interesuje:

                    Jako współorganizator Festiwalu Dobrego Piwa dziękuję za głosy – cieszą mnie bardzo, gdyż impreza ta już często jest postrzegana jako „należy się jak psu miska” i nie jest brana pod uwagę w plebiscytach – zazwyczaj największą popularnością cieszą się najnowsze inicjatywy.
                    Bartka proszę jednak o wyjaśnienie komentarza: „Byłem za to na Warszawskim Festiwalu Piwa, który bardzo mi się podobał i to on jest moim typem, jeśli chodzi o ubiegłoroczne festiwale. Na szczególny szacunek zasługuje przede wszystkim to, że został on zorganizowany bez wielkich sponsorów, bez wielkich środków wydanych na marketing, po godzinach pracy, z kilkoma pomysłowymi rozwiązaniami.”
                    Festiwal Dobrego Piwa i Targi Poznańskie (o ile wiem) też nie mają wielkich sponsorów, wielkiej kasy na marketing – też byłam a Warszawie i bardzo mi się podobało, ale uzasadnienie – sorry… sugerujesz czytelnikom, że pozostałe festiwale mają wsparcie dużych pieniędzy, co jest nieprawdą.
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      Ciekawego podsumowania roku dokonał Kacper Groń z Piwnej Zwrotnicy. Dużo liczb, wykresów i generalnie sporo danych.

                      Comment

                      • WojciechT
                        Senior
                        • 09-2012
                        • 2546

                        W ogóle parka z Piwnej Zwrotnicy to bardzo fajni i sympatyczni ludzie, do tego znający się na rzeczy. A Kacper robi świetne grafiki.

                        Comment

                        • tristan_tzara
                          Senior
                          • 12-2007
                          • 1038


                          Ciekawy tekst na temat ostatnich sukcesów polskich kraftowcow na ratebeer

                          Comment

                          • olie
                            Senior
                            • 06-2011
                            • 777

                            Nikt tu Ameryki nie odkrywa. Dla przykładu Molly IPA na Ratebeer ma ocenę 99/99 (czyli klasa światowa), a na 45 ocen 44 jest z Polski i jedna z Czech. Natomiast nie zgadzam się z tezą, że to zjawisko jest to szkodliwe dla polskiego craftu. Obecnie większości piwoszy na świecie Polska się nie kojarzy z dobrym piwem (może poza porterem bałtyckim), więc każde takie wyróżnienie wzmocni zainteresowanie polską sceną. Obcokrajowiec przylatując potem do Warszawy czy Krakowa z pewnością trafi na parę dobrych piw, o których opinia pójdzie w świat. A że Dr Brew, dla którego przyleciał, okaże się gorszy niż jego oceny na RB to inna kwestia. Zresztą jak się pojawią zagraniczne oceny to wynik będzie bardziej zbliżony do rzeczywistości

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23799

                              Mentalność browarbizowa... Nie chcąc niczego ujmować szacownemu autorowi, to chyba się coś tu pomerdało.
                              Last edited by ART; 02-02-2015, 21:45.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎