Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    Na najbardziej merytorycznym forum, zareklamowanym przez Tomka mozna przeczytać że przed granatami chroni zwykły podkoszulek
    Mnie też raz wybuchła w ręce, potężny huk, odłamki w całym pomieszczeniu, ja mokry ale nic mi się nie stało, wszystkie odłamki odbiły się od mojego podkoszulka
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika maciejowe Wyświetlenie odpowiedzi
      Ale Wam pojechał )) towarzystwu wzajemnej adoracji ..... i znów macie z tego powodu ból dupy
      Kto to właściwie jest "wy"? Czy zdajesz sobie sprawę, ile osób pisuje na tym forum, co je łączy lub dzieli, czy się znają bliżej lub nie, czy się lubią lub nie?

      Nie wiem, czy dobrze wyczytałem między wierszami, czyli adoracją i dupą, ale jeśli masz zastrzeżenia do poziomu forum, trochę niekonsekwentne jest, że sam go obniżasz takimi wpisami. Później się mówi i pisze, że forum schodzi na psy i jest ogniskiem hejtu. A kto tworzy to forum? Między innymi ty, więc jeśli zależy ci, żeby wyglądało dobrze, to się do tego przyczyniaj.

      Comment

      • elroy
        Senior
        • 10-2002
        • 359

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
        Na najbardziej merytorycznym forum, zareklamowanym przez Tomka mozna przeczytać że przed granatami chroni zwykły podkoszulek

        Mnie też raz wybuchła w ręce, potężny huk, odłamki w całym pomieszczeniu, ja mokry ale nic mi się nie stało, wszystkie odłamki odbiły się od mojego podkoszulka
        Jeżeli Andrzeju coś cytujesz, to warto zrobić to dokładnie.

        A wpis brzmi tak:

        Mnie też raz wybuchła w ręce, potężny huk, odłamki w całym pomieszczeniu, ja mokry ale nic mi się nie stało, wszystkie odłamki odbiły się od mojego podkoszulka, do dzisiaj zastanawiam się czy miąłem szczęście czy po prostu te odłamki mają zbyt mała energie by przebić ubranie
        Pozdrawiam serdecznie !
        www.piwo.org

        Comment

        • Latarnik
          Premium Lamplighter
          • 06-2004
          • 4998

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
          Kto to właściwie jest "wy"? .
          No wlasnie, wracajac do produkcji kolegi kopyra pt. "Czy czytanie browar.biz jest szkodliwe dla zdrowia?", narzuca mi sie pytanie,
          dlaczego majac problem z kilkoma osobami z tego forum, uogolnia i obraza wszystkich forumowiczow.
          Sam przez 8 lat jak Ordon bronil browar.bizu przed zewnetrznymi trollami a teraz sam do nich dolaczyl.
          Moze jest rozczarowany, ze browar.biz sie nie zawalil po jego odejsciu?

          P.S.
          Kolego kopyr! Nie przypominam sobie bym kiedykolwiek Ci uwlaczal tu czy na Twoim vlogu.
          Z tego co pamietam to mamy nawet podobne sposoby degustowania piwa.
          Ale jak chcesz byc celebryta, to musisz miec troche grubsza skore, bo zawsze znajda sie tacy co beda probowali Ci dokopac.
          P.S.2
          Odnosnie "granatow" masz racje, ze trzeba wiedziec co moze je spowodowac.
          5410 kapsli z wypitych piw
          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

          Comment

          • LeoxxX
            Senior
            • 03-2010
            • 224

            Tyle razy użyjecie słowo granat, że aż jakiś wywiad zaintersuje się, czy tu przypadkiem nie jest planowany jakis atak terorystyczny.

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
              P.S. Niestety Marusiu - nagroda BP nie wystarczyła, żeby Kopyr zaczął znać Cię z imienia i nazwiska - nadal jesteś dla tej osoby Marusią, Art. to co innego
              No właśnie, drogi Tomku - bardzo dziękuję za umożliwienie mi zaistnienia w świadomości Twoich fanów, z których część chyba żadnych for nie czyta, skoro w komentarzu widzę takie coś:

              Hrapek:
              W całym tym interesie niezwykle tajemniczo dla mnie jawi się postać Marusi. Początkowo niezwykle ambitna popularyzatorka piwowarstwa domowego, później jednak wdała się z niezwykle kiepski program o piwie realizowany przez GŻ, a teraz takie hasła pod adresem Kopyra. Co się z ludźmi dzieje…
              To jest lekko przerażające, jak człowiek od 10 lat robi największą imprę dla piwowarów domowych, która jako jedyna oferuje rzeczonym piwowarom coś więcej niż degustacja i częstowanie obcych ludzi swoim piwem (abstrahując od konkursów piw), od 4 lat jest współorganizatorem największego niezależnego polskiego festiwalu piwa, przeprowadził około 30 kursów warzenia piwa (dodajmy, że bezpłatnie), jest autorem samokształceniowych spotkań piwowarów domowych, ale nie prowadzi bloga, nie pcha swojej facjaty do lodówki każdemu i nie krzyczy o swojej wyjątkowości, zostaje "tajemniczą osobą", w dodatku współpracującą z GŻ. To ostatnie zwłaszcza jest intrygujące, bo oznacza to, że ktoś słyszał, że gdzieś dzwoni, tylko nie wie, w którym kościele - jako osoba, która nie wstąpiła do PSPD w proteście przeciwko współpracy PSPD z GŻ - szczena mi opadła.

              Być może zatem Tomku kiedyś poprowadzisz programy przedstawiające postaci ze świata piwowarskiego, które coś robią po za blablaniem do kamery, a nie tylko będziesz cytował jakąś Marusię, która nie wiadomo jakim prawem śmie się nabijać z takiej gwiazdy jak Ty.
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • mlek
                Member
                • 01-2013
                • 79

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                przeprowadził około 30 kursów warzenia piwa (dodajmy, że bezpłatnie)
                "Spotkanie poprowadzi Agnieszka Wołczaska-Prasolik (Marusia), organizatorka Wrocławskich Warsztatów Piwowarskich(...)
                Cena: 100 zł"

                Ładnie to tak zarabiać na początkujących piwowarach? Dorobkiewiczka! I jeszcze pisze że bezpłatne kursy robi.

                Zabawnym dla mnie jest fakt, że musiałaś wrzucić tak obszerny, i raczej nie należacy do skromnych opis własnej osoby z powodu komentarza jakiegoś anonimowego użytkownika. Zwracasz się do blogera przez pryzmat czegoś, czego nawet sam nie powiedział, ani nie napisał.

                No i zdecyduj się w końcu, raz piszesz że nie pchasz swojej facjaty, a potem sugerujesz że warto by zrobić o Tobie program.

                ps
                trzeba było jak normalny człowiek mieć jednoczłonowe nazwisko to może by Cie z niego wymieniano, takich dziwnych tworów nie sposób zapamiętać więc nie dziwie się, że powiedział "Marusia" (bo rozumiem że tutaj boli?)

                Comment

                • Marcin_wc
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 2115

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mlek Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jadzik się sączy widze. Moderacja to nie jest tylko przenoszenie wypowiedzi w odpowiednie wątki...
                  Nie tylko, ale jest to jej część.

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mlek Wyświetlenie odpowiedzi
                  Każdy rozsądny lekarz Ci powie że pół piwa podczas ciąży to nie jest absolutnie nic złego. Brak umiaru jest zły, patologia jest zła ale nie minimalne ilości alkoholu, nawet podczas ciąży.
                  Picie w czasie ciąży, to właśnie jest patologia.

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mlek Wyświetlenie odpowiedzi
                  Myśle że nie jednemu użytkownikowi tutaj się zdarzyło postawić piwo w przedpokoju, a że dzieciaki bywają ciekawskie to chyba wie każdy. Przeinaczanie tego w "dawanie butelek do zabawy" to taki zwykły tani chwyt.
                  Wyraźnie jest powiedziane, że "dzieci wyciągały butelki, bawiły się nimi", przedmioty do zabawy nazywamy zabawkami.

                  Tanim chwytem jest logowanie się na forum mając na celu jedynie trolowanie. Dokładnie taki zamiar można wywnioskować przeglądając Twoje posty.
                  Jeśli w mojej wypowiedzi widzisz jad, a nie widzisz go w podlinkowanym filmiku, to musisz mieć bardzo dużo złej woli. Można też nazwać to tanim chwytem.
                  Kłamstwa jakie wystosowałeś w stronę Marusi, to już nie tani chwyt, tylko zwykłe k*******.

                  Comment

                  • slavoy
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 5052

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mlek Wyświetlenie odpowiedzi
                    (...)ps(...)
                    вот культура...
                    Last edited by slavoy; 29-12-2013, 14:10.
                    Dick Laurent is dead.

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc Wyświetlenie odpowiedzi
                      Kłamstwa jakie wystosowałeś w stronę Marusi, to już nie tani chwyt, tylko zwykłe k*******.
                      Dzięki, na wszelki wypadek jednak podam źródła:

                      1. Wyrwanego z tekstu zakończenie z ceną:

                      2. Kursy warzenia:

                      a obecnie razem z Wrocławską Inicjatywą Piwowarską:
                      Cena domeny: 300 PLN. Możliwość dzierżawy za 20 PLN miesięcznie. Oferta sprzedaży znajduje się w serwisie AfterMarket.pl, największej giełdzie domen internetowych w Polsce.
                      Last edited by Marusia; 29-12-2013, 14:29.
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • mlek
                        Member
                        • 01-2013
                        • 79

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                        Dzięki, na wszelki wypadek jednak podam źródła:

                        1. Wyrwanego z tekstu zakończenie z ceną:

                        2. Kursy warzenia:

                        a obecnie razem z Wrocławską Inicjatywą Piwowarską:
                        http://piwowarzy.wroclaw.pl/niedziel...la-godz-15-00/
                        No i? Co dokładnie było kłamstwem? Że pobierasz opłate w postaci 100zł za kursy degustacyjne? Swoją drogą zupełnie mi to nie przeszkadza, troche ironizuje w kontekście waszego naskakiwania na browary rzemieślnicze.

                        Comment

                        • przemo70
                          † 1970-2019 Piwosz w Raju
                          • 05-2007
                          • 1501

                          A ja bym tak dla mleka zacytował klasyka: "czy tobie czasem mlek sufit na łeb się nie spadł?" Zastanawiające, jak ludzie, którzy mają pewnie nikłe pojęcie o piwie lepią się do takich pseudo "guru" jak kopyru
                          Save water, drink beer ...

                          http://www.parowozy.com.pl/
                          http://www.kamery.wolsztyn.pl/
                          https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

                          Comment

                          • iron
                            Senior
                            • 08-2002
                            • 6703

                            Kłamstwem, a w zasadzie manipulacją godną samego Antoniego M było to, że zasugerowałeś to, że Marusia bierze 100 zł za kurs warzenia mimo, że pisze, że jest on bezpłatny.
                            Użyłeś do tego cytatu wyrwanego z kontekstu, bez podania źródła i nic dziwnego, bo dokonałeś manipulacji - te 100 zeta to opłata za spotkanie degustacyjne, a nie kurs warzenia, który jest bezpłatny.

                            Skoro nie widzisz różnicy, to ... sam już nie wiem.
                            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                            Rock, Honor, Ojczyzna

                            Comment

                            • Latarnik
                              Premium Lamplighter
                              • 06-2004
                              • 4998

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mlek Wyświetlenie odpowiedzi
                              No i? Co dokładnie było kłamstwem? Że pobierasz opłate w postaci 100zł za kursy degustacyjne? Swoją drogą zupełnie mi to nie przeszkadza, troche ironizuje w kontekście waszego naskakiwania na browary rzemieślnicze.
                              Kolego kop... tzn. mlek chcialem powiedziec.
                              Najpierw polaczyles 30 darmowych kursow warzenia z oplata za spotkanie degustacyjne a teraz pytasz gdzie klamstwo.
                              To jest zwykla manipulacja.

                              Cytat:
                              "Zapraszamy na degustację 7 wyjątkowych, rzadko spotykanych w Polsce piw o właściwościach mocno rozgrzewających, czyli w sam raz na zimowe wieczory. Podczas spotkania poznasz tajniki prawidłowej degustacji, dowiesz się co nieco o historii danego gatunku, o browarze, który to piwo uwarzył. Zanim wydasz kilkadziesiąt złotych na butelkę piwa w sklepie dowiesz się, czy smakuje Ci wędzony porter, imperialne amerykańskie bursztynowe ale, belgijskie złote mocne ale, czy amerykański barley wine leżakowany w beczkach po bourbonie. A może eisbock? A może będziesz wolał uwarzyć takie piwo w domu – wersja domowa jednego z gatunków też będzie obecna."

                              Naprawde uwazasz, ze te wyjatkowe piwa ma ktos Ci zafundowac bo Ty chcesz ich sprobowac?
                              5410 kapsli z wypitych piw
                              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                Nie karmcie trolla.
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎