Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Jak ktoś nie ma co robić, to jest już odcinek poświęcony naszemu forum i jego wpływowi na zdrowie. https://www.youtube.com/watch?v=4K5x...em-uploademail

    Comment

    • YouPeter
      Senior
      • 05-2004
      • 2379

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pess09 Wyświetlenie odpowiedzi
      Oj, widzę tyle zazdrości na tym forum. Jest tu tyle niepotrzebnej i bezpodstawnej zawiści spowodowanej tylko tym że ktoś się wybił, jeśli zyskał więcej publiczności w ostatnim czasie to znaczy że jego materiał jest wykonany dobrze i w sposób ciekawy. Co jest w tym złego? Ja nie wiem sami sobie musicie odpowiedzieć na to pytanie...
      Z moich obserwacji wynika, że jest zupełnie odwrotnie. Patrząc na media różnej maści, popularność w nich zyskują nie osoby, które robią coś ambitnego, trudnego, a raczej ci, którzy prezentują coś lekkiego, łatwo przyswajalnego. Tak jest w świecie muzyki, tak też jest w świecie piwa. Gdzie największą popularnością nie cieszy się Pinta ale np. Heineken. Dlatego Ty jesteś pragnienie, Kopyr to Heineken
      Last edited by YouPeter; 27-12-2013, 22:11.
      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

      Comment

      • mieszkaniec_swidnicy
        Junior
        • 12-2013
        • 1

        Świdnica przeprasza za Krzysztofa, proponuje się przemeldować do Wałbrzycha i im robić reklamę swoją durnotą i bólem dupy.

        Comment

        • anteks
          maruda
          • 08-2003
          • 10738

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mieszkaniec_swidnicy Wyświetlenie odpowiedzi
          Świdnica przeprasza za Krzysztofa, proponuje się przemeldować do Wałbrzycha i im robić reklamę swoją durnotą i bólem dupy.
          kolejny
          Mniej książków więcej piwa

          Comment

          • Szakali
            Senior
            • 08-2013
            • 572

            Ja tak szczerze do Kopyra nic nie mam....gość czasem pieprzy od rzeczy , ale niewątpliwie ma dużą wiedzę , i czasem jakiś jego filmik oglądnę ...
            Jego materiały są dość łatwe w odbiorze i bardzo dobre dla ludzi którzy chcą zacząć pić lepsze piwa.
            Ktoś tam już wcześniej wspomniał , że coś co mógłby wytłumaczyć w 30 sekund , gada o tym 10 minut ...fakt jest to irytujące , choć z drugiej strony ..fajnie się pisze ,ale coś nakręcić to nie taka prosta sprawa .
            Co do hejterstwa na tym forum to ma rację , bo fakt nie panuje tu zbyt przyjemna atmosfera ( sam się przekonałem ) lecz nie musiał od razu odchodzić z forum ...bo go ktoś tam obraził , według mnie trochę dziecinnie .
            A odnośnie tego "że forum szkodzi zdrowiu " to jest racja , bo dzięki forum zacząłem bardziej interesować się piwem , piję go coraz więcej i nie wiem jak moja wątroba będzie wyglądać za parę lat heeheheh

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              Proponuję albo zamknąć temat, albo przemianować na Kopyrówka...

              Jedno i drugie będzie blisko prawdy
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6703

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                Proponuję albo zamknąć temat, albo przemianować na Kopyrówka...

                Jedno i drugie będzie blisko prawdy
                O kutwa, już sam się boję swoich zdolności profetycznych - powyższe zacytowane napisałem nie oglądając linkowanego vloga - tylko mając na uwdze dyskusje w tym temacie.
                Odpaliłem linka i po minucie słyszę Kopyrówka - nie wiem, czy oglądać dalej

                P.S. Nie żartuję - nie oglądałem przed napisaniem cytowanego przez siebie posta
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • mlek
                  Member
                  • 01-2013
                  • 79

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jak ktoś nie ma co robić, to jest już odcinek poświęcony naszemu forum i jego wpływowi na zdrowie. https://www.youtube.com/watch?v=4K5x...em-uploademail
                  Krzysiu zawsze pierwszy donosi. Zdaje się, że najczęścięj to ty linkujesz tu jego filmiki, musisz często odwiedzać blog kopyra com... Czyżbyś był ukrytym wyznawcą?

                  Comment

                  • belze
                    Senior
                    • 02-2004
                    • 301

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                    Proponuję albo zamknąć temat, albo przemianować na Kopyrówka...

                    Jedno i drugie będzie blisko prawdy
                    Popieram.

                    Się zacznie zaraz swięta wojna.

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      No to sobie obejrzałem całą wypowiedź.
                      Muszę przyznać, że nie miała nic wspólnego z rynsztokiem
                      Tylko trzy razy uzyte przed kamera słowo d..a i raz shitstorm (na szczęście nie wiem co ono znaczy) - to przecie nic w porównaniu z oceną piwa Afrodyta dokonanej przez Becika i usuniętej z tego forum

                      Ale zastanawiam się, czy Kopyr nie miałby w Ameryce zabranych praw rodzicielskich za przyznanie się do tego, że Jego nieletnie dzieci miały dostęp do walających się po mieszkaniu skrzynek (i do tego na dodatek przeterminowanego) piwa...

                      Jest nieuczciwym przekonywanie, że Krzysiu nie ma racji lekceważąc tzw. granaty, nie mówiąc, że piwo poddane refermentacji w butelkach powinno być pozostawione w ustronnym miejscu (czytaj - najlepiej w chłodnej piwniczce) i używając argumentu, że dorosłego trafi w łydkę, a dziecko w głowę...

                      Ale o czym można tu pisać - wszak to Kopyrówka, na szatańskim forum Artura Szudrowicza - samo zuuuo

                      P.S. Niestety Marusiu - nagroda BP nie wystarczyła, żeby Kopyr zaczął znać Cię z imienia i nazwiska - nadal jesteś dla tej osoby Marusią, Art. to co innego
                      Last edited by iron; 28-12-2013, 01:38.
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • Latarnik
                        Premium Lamplighter
                        • 06-2004
                        • 4998

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ale zastanawiam się, czy Kopyr nie miałby w Ameryce zabranych praw rodzicielskich za przyznanie się do tego, że Jego nieletnie dzieci miały dostęp do walających się po mieszkaniu skrzynek (i do tego na dodatek przeterminowanego) piwa...
                        Po co szukac tak daleko, w Szwecji albo Niemczech na 100%
                        5410 kapsli z wypitych piw
                        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                        Comment

                        • Tolbr
                          PremiumUżytkownik
                          • 04-2010
                          • 6

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mieszkaniec_swidnicy Wyświetlenie odpowiedzi
                          Świdnica przeprasza za Krzysztofa, proponuje się przemeldować do Wałbrzycha i im robić reklamę swoją durnotą i bólem dupy.
                          Wspolczuje Krzysiowi takich sasiadow...

                          Comment

                          • Krzysiu
                            Krzysiu
                            • 02-2001
                            • 14936

                            Idzie przywyknąć.

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mlek Wyświetlenie odpowiedzi
                            Krzysiu zawsze pierwszy donosi. Zdaje się, że najczęścięj to ty linkujesz tu jego filmiki, musisz często odwiedzać blog kopyra com... Czyżbyś był ukrytym wyznawcą?
                            Widzę zajawki na fejsbuku. Zaglądam tez na blogówkę na piwo.org. Tym razem powiadomił mnie kolega. Samego bloga nie oglądam, bo jak już wielkrotnie mówiłem - kopyrowe gadulstwo jest dla mnie całkowicie niestrawne. Zresztą szkoda czasu na wysłuchiwanie teorii, że zdobione butelki wybuchają ławiej niż gładkie. Jak to powiedział wyżej Szakali:
                            ...gość czasem pieprzy od rzeczy...

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              Kopyr się ośmiesza częstymi atakami na browar.biz na swoim vlogu. Podobnie jak ośmiesza go wysyp trolików które zarejestrowały się tylko po to aby pobzdurzyć w tym temacie, nie mając do powiedzenia kompletnie nic. Niestety tak się często dzieje, że ludzie atakują środowisko z którego sę wywodzą i któremu wszystko zawdzięczają.
                              Co zawartości merytorycznej jego vloga i wielu blogów to lepsze to niż nic chociaż często da się zauważyć brak krytyki co do otrzymanych darmowo piw itp... Kopyr czasem opowiada bzdety ale często też podaje informacje przydatne dla początkujących piwoszy (chociażby w filmach gdzie pokazuje jak oceniać piwo). Gdyby darował sobie wycieczki w kierunku browar.bizu i uczciwie przyznał, że bez tego forum nie miał by nawet połowy swojej wiedzy a być może w ogóle to temat można by zakończyć.
                              Ogólne zdanie na temat blogosfery wyraziłem kilkanaście stron temu
                              Last edited by VanPurRz; 28-12-2013, 09:47.
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • Promil03
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 2833

                                A już najciekawsze jest to, że kopyr opowiada jaki to browar.biz jest zły i występuje w koszulce, na rękawie której jak byk napisano: browar.biz
                                OK, zamówił, zapłacił to i sobie nosi, ale to tak jakby VanPurRz przyjechał na zlot w koszulce ŁKSu

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎