Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • emes
    Nadszyszkownik Chmielowy
    • 08-2003
    • 4275

    Niedługo pewnie też zacznie przez internet nawet uzdrawiać
    Ci pozbawienie smaku, odzyskają go, ci co nie czują aromatów, będą je czuli
    Last edited by emes; 21-12-2013, 16:35.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      Na naszym sekciarskim forum też już widziałam ze 2 razy teksty typu "u pana Kopyry na blogu było". Tak, tak, nie ma się co oszukiwać - kult rośnie w siłę
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • przemo70
        † 1970-2019 Piwosz w Raju
        • 05-2007
        • 1501

        Jeszcze trochę a będzie podawał numer konta niczym w znanym radyju
        Save water, drink beer ...

        http://www.parowozy.com.pl/
        http://www.kamery.wolsztyn.pl/
        https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

        Comment

        • dlugas
          Senior
          • 04-2006
          • 4014

          Ale obiektywnie.
          Czy dla światka piwnego oraz dla samego społeczeństwa, lepiej mieć w miarę rozpoznawalnego Kopyra (stacje benzynowe, natemat, itp. ), który rozpowszechnia "kulturę piwną", proponuje i przedstawia ciekawe piwa, opisuje style itp. czy lepiej aby on nigdy nie wypłynął/wypływał na szersze wody "mejnstrimowe" i żeby nadal pozostały tylko piwne blogi dla wtajemniczonych oraz bbiz dla sekciarzy :] ?

          Trzeba też raczej szczerze przyznać, że dzięki Kopyrowi np. o Porterze Bałtyckim dowiedziała się spora część naszego społeczeństwa (poprzez portal natemat, YT i 30letni porter itp.) i może kilka osób sięgnęło po to piwo nie tylko w celu zrobienia porterówki.

          O kultowości nie wiem nic, ale moje strony są ubogie w tzw. "vipowy światek piwny"
          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

          Comment

          • chemmobile
            Senior
            • 03-2009
            • 2168

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
            Trzeba też raczej szczerze przyznać, że dzięki Kopyrowi np. o Porterze Bałtyckim dowiedziała się spora część naszego społeczeństwa (poprzez portal natemat, YT i 30letni porter itp.)
            Kurde, co za bzdury! Gadasz, jakby na rynku porter był jak yeti - mało kto go widział. Spora część społeczeństwa wiedziała o porterze jeszcze zanim na ten świat przyszli rodzice dzisiejszych blogerów, to raz. A dwa, to portery w sklepach są powszechnie dostępne od co najmniej kilku lat. I to stąd większość społeczeństwa o nim wie. Dzięki tym, którzy warzą portery...
            Last edited by chemmobile; 21-12-2013, 17:32.
            Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
            Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

            Comment

            • dlugas
              Senior
              • 04-2006
              • 4014

              Ja znam kilka osób, które jakoś doczłapały się do linku 30letniego porterka na YT, a piwo traktują jako zwykły napitek. Czy kupiły lub spróbowały dzięki temu filmowi porteru/a? nie wiem, nie dopytałem, ale wiedzą, że takie coś istnieje i jak mniej więcej smakuje.
              To że czarne butelki są na półkach X lat nie znaczy, że z roku na rok coraz więcej ludzi wie co to za butelki.


              Dobra idę dalej dłubać w nosie, bo znowu wyjdę na maniakalnego wyznawcę kopyra, który na siłę go broni.
              Last edited by dlugas; 21-12-2013, 17:37.
              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                ... dzięki Kopyrowi np. o Porterze Bałtyckim dowiedziała się spora część naszego społeczeństwa (poprzez portal natemat, YT i 30letni porter itp.)...
                Masz jakieś wiarygodne informacje, jaka dokładnie to była "spora część"?

                Tak czy inaczej, Kopyr o porterze nie dowiedział się z portalu natemat, a jakoś źródłem podstaw swej wiedzy się nie chwali.

                Comment

                • concerto
                  Senior
                  • 09-2003
                  • 859

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                  Na naszym sekciarskim forum też już widziałam ze 2 razy teksty typu "u pana Kopyry na blogu było". Tak, tak, nie ma się co oszukiwać - kult rośnie w siłę
                  Ale tak jest zawsze- nie ma co rozdzierać szat. Nie ten kto pierwszy był w jakiejś dziedzinie wypływa najwyżej, nie ten kto jest najlepszy merytorycznie ale przeważnie ktoś z drugiego, trzeciego rzutu kto wypływa na najwyższej fali.

                  Kto jest w Polsce kojarzony z winem? Od biedy parę osób wskaże Bieńczyka, dla którego nie jest to przecież główne zajęcie, ale w rankingu statystycznym penie wygra Marek Kondrad.

                  Kto w Polsce recenzuje książki w godzinach i mediach odbieranych przez więcej niż 100 osób na krzyż? Część ludzi może kojarzy Szczukę, ale bardziej z wystąpień ideologicznych a do lektury zachęca Dorota Welman i Beata Tyszkiewicz.

                  Makłowicz kucharzem jest średnim, ale jest sympatyczny i nie ma krępacji gadać o sprawach o których dowiedział się luźno przed chwilą.

                  itd, itd

                  Kopyrowi trzeba oddać że był 1. na polskim youtube i że chciało mu sie to rozkręcić. Bogiem a prawdą sporo czasu te wszystkie filmy mu zajęły. Gdyby nie był zakochany w sobie pewnie by mu się nie chciało, albo by się krępował- bo słaby angielski, bo nie na wszystkim się do końca zna.

                  Ale z drugiej strony- to jest blog popularyzatorski i pewnie lepiej, że jest taki jaki jest niżby go miało nie być w ogóle.
                  Last edited by concerto; 21-12-2013, 19:15.
                  "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                    Trzeba też raczej szczerze przyznać, że dzięki Kopyrowi np. o Porterze Bałtyckim dowiedziała się spora część naszego społeczeństwa
                    I to jest dowód by dać sobie z blogami i blogerami, bo takich bzdur to nawet czytać nie można.
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • pioterb4
                      Senior
                      • 05-2006
                      • 4322

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                      I to jest dowód by dać sobie z blogami i blogerami, bo takich bzdur to nawet czytać nie można.
                      Podobnie jak i niektórych postów na forach tematycznych.

                      Comment

                      • sergioP
                        • 09-2005
                        • 1261

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                        Trzeba też raczej szczerze przyznać, że dzięki Kopyrowi np. o Porterze Bałtyckim dowiedziała się spora część naszego społeczeństwa
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                        I to jest dowód by dać sobie z blogami i blogerami, bo takich bzdur to nawet czytać nie można.
                        To nie jest dowód na to, aby dać sobie spokój z blogami, ale na to, że dlugas uważa "sporą cześć naszego społeczeństwa" za debili, którzy gdyby nie Kopyr, mogliby żyć w przekonaniu, że Porter Bałtycki to taki, do uwarzenia którego wykorzystuje się (być może) wodę z bałtyku

                        W kwestii blogów i ich twórców - niech sobie blogują.
                        Szukałem jakiś czas temu odpowiedzi na temat kropek na puszkach i wyszukiwarka zaproponowała mi m.in. link do blogu Kopyra. Skorzystałem... Kopyr zaczął swój "videowywód"... Otworzyłem w przeglądarce drugą kartę...Odpowiedź na pytanie znalazłem zanim Kopyr dotarł do połowy swojego wywodu... Więcej na jego blogu niczego nie szukałem.

                        W kwestii tego wątku - hejtujecie, no...Krzysiu drze łacha.
                        Piszcie tutaj jak jakiś bloger napisze coś głupiego, a nie dlatego, że pisze. A, że ma parcie na szkło...? Niech ma. Niech napiera.
                        Jeśli ma tyle wejść i wyświetleń, to widocznie komuś to służy. Mi nie.
                        - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                        - ???
                        - ...napiłbym się piwa.

                        ------------------------------------------
                        Dzień dobry panu.
                        Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Podobnie jak i niektórych postów na forach tematycznych.
                          Z tym też się zgodzę, tak samo jak i niektórych odpowiedzi na nie
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          • Krzysiu
                            Krzysiu
                            • 02-2001
                            • 14936

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sergioP Wyświetlenie odpowiedzi
                            no...Krzysiu drze łacha...
                            I zobacz, jak udatnie - 50 wpisów od mojego zagajenia. Bez tego tematu można by tu umrzeć z nudów.

                            Comment

                            • Piktor
                              Senior
                              • 11-2011
                              • 109

                              Wydaje mi się, że z której strony nie spojrzeć, to fakt, że upieczenie przez Kopyra piernika z proszku powoduje nabicie tu w ciągu niecałej doby takiej masy postów, nie wygląda najszczęśliwiej.

                              Comment

                              • Latarnik
                                Premium Lamplighter
                                • 06-2004
                                • 4998

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piktor Wyświetlenie odpowiedzi
                                Wydaje mi się, że z której strony nie spojrzeć, to fakt, że upieczenie przez Kopyra piernika z proszku powoduje nabicie tu w ciągu niecałej doby takiej masy postów, nie wygląda najszczęśliwiej.
                                Od czasu zamkniecia przez ARTa dzialu Polityka nie ma na forum miejsca na skanalizowanie emocji, wiec teraz kazde miejsce jest dobre.
                                Last edited by Latarnik; 21-12-2013, 21:28.
                                5410 kapsli z wypitych piw
                                874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                                "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                                https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                                Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                                https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎