Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pankracy
    Senior
    • 10-2007
    • 2769

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kishar Wyświetlenie odpowiedzi
    A cóż to za blog! z chęcią poczytał bym te rewelacje...
    Pewnie chodzi o ten:
    Blog o piwach, które swoim smakiem imponują i o tych, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego.

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      A co was tam tak zbulwersowało? Przejrzałem pobieżnie, bo nie chciało mi się wczytywać, i nic strasznego mi się w oczy nie rzuciło.

      Comment

      • jacekwerner
        Senior
        • 05-2004
        • 2837

        Przyznasz chyba, że ten Stanisław Dziełak to była niezła wtopa, że o prawidłowych nazwach piw które ocenia nie wspomnę.
        Ochotnicza Straż Piwna
        BAZA = 7446

        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
          A co was tam tak zbulwersowało? Przejrzałem pobieżnie, bo nie chciało mi się wczytywać, i nic strasznego mi się w oczy nie rzuciło.
          Nic, znowu wyszło, że na b.bizie jest kilku rozhisteryzowanych przygłupów, z których można pośmiać się na fejsbóku, że piwo mają ustawione zbyt wysoko w swoich życiowych priorytetach

          EDIT: a, przepraszam o priorytetach to było na bbizie
          Last edited by leona; 14-12-2013, 21:55.

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            Po prostu sam jestem słaby ze szczegółów. Imię i nazwisko zwycięzcy obu konkursów wyparowały mi z głowy jakieś kilka sekund po tym, gdy się w niej znalazły.

            Comment

            • zgoda
              Senior
              • 05-2005
              • 3516

              Ja Czesława znam osobiście, więc to było jak o kimś zupełnie obcym.
              Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kopyr
                Nowy cykl "piekę z kopyrem" (...)
                Dziś, tradycyjnie już, coś czego jeszcze nie było na blogu, a mianowicie zamieniam się w blogera kulinarnego
                Kopyr w każdej polskiej lodówce.

                Comment

                • Mason
                  Senior
                  • 02-2010
                  • 3280

                  Czy to oznacza ostateczny upadek dieta.kopyra.com?
                  JEDNO PIVKO NEVADI!

                  Comment

                  • VanPurRz
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 4229

                    Parcie na szkło jest
                    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                    Comment

                    • grzeber
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 2868

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                      Kopyr w każdej polskiej lodówce.
                      Swojego czasu czytałem, że w Polsce żaden branżowy bloger nie jest w stanie zarobić większych pieniędzy (czyli pewnie takich na jakie liczy), rynek jest za mały i reklamodawcy za biedni (ile można dostawać przysłowiowych gratisów). Aby to robić trzeba być blogerem "life stylowym" czyli pisać o wszystkim. W tym wypadku zaczynamy od piwa, później gotowanie z piwem, ciuchy do piwa, elektronika przy piwie, samochody do piwa itp... wg. mnie to tylko kwestia czasu przy większych blogach piwnych.
                      Last edited by grzeber; 21-12-2013, 00:16.
                      pozdrawiam
                      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                      Comment

                      • dyczkin
                        Serce w kolorze blaugrana
                        • 05-2011
                        • 3657

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                        Czy to oznacza ostateczny upadek dieta.kopyra.com?
                        Nie sądzę, Kopyr na wielu frontach walczy
                        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                        Moje warzenie // Piwny Wojownik

                        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                        Comment

                        • Latarnik
                          Premium Lamplighter
                          • 06-2004
                          • 4998

                          Kopyr jak kobieta pracujaca, zadnej pracy sie nie boi
                          Jeszcze wiele razy nas zaskoczy.
                          Last edited by Latarnik; 21-12-2013, 00:25.
                          5410 kapsli z wypitych piw
                          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                          Comment

                          • iron
                            Senior
                            • 08-2002
                            • 6703

                            Kolejny cytat z mini zlotu w Rzeczce, oczywiście jak to tam do melodii AC/DC

                            "Więcej Kopyru do zaciru"
                            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                            Rock, Honor, Ojczyzna

                            Comment

                            • Mason
                              Senior
                              • 02-2010
                              • 3280

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber Wyświetlenie odpowiedzi
                              Swojego czasu czytałem, że w Polsce żaden branżowy bloger nie jest w stanie zarobić większych pieniędzy (czyli pewnie takich na jakie liczy), rynek jest za mały i reklamodawcy za biedni (ile można dostawać przysłowiowych gratisów). Aby to robić trzeba być blogerem "life stylowym" czyli pisać o wszystkim. W tym wypadku zaczynamy od piwa, później gotowanie z piwem, ciuchy do piwa, elektronika przy piwie, samochody do piwa itp... wg. mnie to tylko kwestia czasu przy większych blogach piwnych.
                              Mam nadzieję, że tak się nie stanie. Wchodząc na blog piwny chcę czytać o piwie, a nie o pierdołach lajfstajlowych. No, steki i hamburgery mogą być . Śledzę kilka zacnych piwnych blogów anglojęzycznych i tam nie ma pierdół, tam są fakty, porządne felietony, wpisy które coś wnoszą i przekazują. Robienie z bloga piwnego bloga lajfstajlowego to droga donikąd. Czytelników piwnych nie interesuje jaki kryminał ostatnio czytał bloger, czytelników lajfstajlowych nie interesuje jakie aromaty mogą znaleźć w piwie za 50 złotych, które można kupić w kilku sklepach w Polsce. Wychodząc do szerszego grona czytelników trzeba zająć się takimi perełkami jak Książęce Burgundowe, tym co jest dostępne dla przeciętnego internauty, czego istnienia ma świadomość. Ale czy wtedy taki blog będzie atrakcyjnym słupem reklamowym dla koncernów, które mają dostęp do znacznie skuteczniejszych form reklamy? Śmiem wątpić.
                              JEDNO PIVKO NEVADI!

                              Comment

                              • WojciechT
                                Senior
                                • 09-2012
                                • 2546

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber Wyświetlenie odpowiedzi
                                Swojego czasu czytałem, że w Polsce żaden branżowy bloger nie jest w stanie zarobić większych pieniędzy (czyli pewnie takich na jakie liczy)
                                Fakt, o ile ktoś prowadzi blog dla pieniędzy.

                                Ja prowadzę dla zaspokojenia swojego attentionwhoryzmu

                                A był taki moment, że prowadziłem równolegle trzy.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎