Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    Wpadłem jak dotąd na relacje Docenta, Wrednegohawrana i Eldesmadre zawierające reminiscencje po blogerskiej wyprawie do Pilzna na Pilsner Fest.
    Wpis tego ostatniego kolegi robiła na mnie piorunujące wrażenie. Do czasu przeczytania jej Elde jawił mi się jako stąpający twardo po ziemi i rozsądny gość. Nadmierna ilość PU nie wpłynęła jednak na niego zbyt dobrze. Jeden z licznych kwiatków zawartych w opisie wyjazdu osłabił mnie na amen: Możliwość raczenia się niefiltrowanym Pilsnerem Urquellem do syta była z pewnością jednym z najbardziej przyjemnych przeżyć związanych z piwem w moim życiu

    Mam tylko nadzieję, że Mason nie zakończy tworzenia porterów.pl stwierdzeniem, że mylił się kompletnie i właśnie odkryty niefiltrowany PU jest jego świętym gralem.


    PS: tak, zazdroszczę tego niefiltrowanego pilznera w nieograniczonych ilościach

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Dlaczego? To trochę jak podróż w czasie, przecież niefiltr jest leżakowany w dębowych beczkach. Sam z chęcią bym spróbował, ale nie jestem blogerem - jeszcze.

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        Pytanie, czy nazwałbyś to jednym z najprzyjemniejszych przeżyc w Twoim życiu - śmiem wątpic
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • emes
          Nadszyszkownik Chmielowy
          • 08-2003
          • 4275

          Jakie życie takie przyjemności Na pustyni to i kubek wody może wzbudzić ekscytacje

          Comment

          • rohozecky
            PremiumUżytkownik
            • 11-2008
            • 1837

            Tyle, że komentowane zjawisko nie działo sie bynajmniej na pustyni
            ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

            Comment

            • karol1000
              Senior
              • 09-2007
              • 1823

              Czepiacie się - do odbioru piwa w tym przypadku mozna doliczyć "niepowtarzalne okolicznosci przyrody" oraz picie w doborowym towarzystwie.

              Ja pitego przed dwoma latami w podziemiach browaru niefiltrowanego Prazdroja z drewnianych beczek również uważam jako jedno z ciekawszych piwnych przeżyć w moim życiu.
              A pity był bez specjalnie doborowego towarzystwa oraz z plastikowego kubeczka.
              LP

              Comment

              • dlugas
                Senior
                • 04-2006
                • 4014

                Może nie chodzi o sam fakt picia tego piwa, tylko całokształt, miejsce, atmosferę, czas, ludzi. nastrój psychiczny itp.

                może
                Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                Comment

                • wrednyhawran
                  Senior
                  • 07-2010
                  • 1784

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi

                  Mam tylko nadzieję, że Mason nie zakończy tworzenia porterów.pl stwierdzeniem, że mylił się kompletnie i właśnie odkryty niefiltrowany PU jest jego świętym gralem.


                  PS: tak, zazdroszczę tego niefiltrowanego pilznera w nieograniczonych ilościach

                  Ojojoj, maść się skończyła?
                  Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                  Małe Piwko Blog
                  Małe Piwko Blog na facebooku
                  Domowy Browar Demon

                  Comment

                  • makbeth
                    Member
                    • 04-2011
                    • 80

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                    w Kontynuacji i ZUPie. W ubiegłą sobotę we Wrocławiu działo się sporo. Drugie już, a może dopiero, urodziny świętował Zakład Usług Piwnych, a tymczasem oficjalne otwarcie nastąpiło w Kontynuacji. T…


                    W nawiązaniu do powyższego - ni ma jak lans z Wloclawia Panie

                    Prosumenci i trendsetterzy.

                    Comment

                    • leona
                      PremiumUżytkownik
                      • 07-2009
                      • 5853

                      Kolejny rodzynek blogosfery od trzech dni ma wpis zatytułowany Stanisław Dziełak prezentuje... kufel, otwieracz, podstawka... wszystko mi opadło.

                      Comment

                      • pioterb4
                        Senior
                        • 05-2006
                        • 4322

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                        Kolejny rodzynek blogosfery od trzech dni ma wpis zatytułowany Stanisław Dziełak prezentuje... kufel, otwieracz, podstawka... wszystko mi opadło.
                        No jest tam kilka grubych publikacji. W innym artykule pisze, że próbował reklamować piwo w sklepie z powodu osadu na dnie butelki, mimo że to było niefiltrowane.

                        Comment

                        • dlugas
                          Senior
                          • 04-2006
                          • 4014

                          ot zwykły równoległy świat, w nich wszystko jest możliwe
                          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                          Comment

                          • kishar
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 1691

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                            No jest tam kilka grubych publikacji. W innym artykule pisze, że próbował reklamować piwo w sklepie z powodu osadu na dnie butelki, mimo że to było niefiltrowane.
                            A cóż to za blog! z chęcią poczytał bym te rewelacje...

                            Comment

                            • zgoda
                              Senior
                              • 05-2005
                              • 3516

                              Google znajduje cytat o Stanisławie.
                              Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                              Comment

                              • jacekwerner
                                Senior
                                • 05-2004
                                • 2837

                                Widzę, że już poprawione.
                                Następny kwiatek : Bombini Blues
                                Ochotnicza Straż Piwna
                                BAZA = 7446

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎