Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Browar_Jezyce
    Senior
    • 10-2010
    • 131

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
    Bez złośliwości wobec Simona, ale trzeba być debilem, żeby mieć go za gwiazdę-celebrytę.
    Autor tekstu pisząc o tej celebryckości miał na myśli obwożenie go po festiwalach i wykorzystywanie "misia z zagranicy" w celach marketingowych. Czyli taki celebryta w ramach światka piwnego.
    Last edited by Browar_Jezyce; 30-06-2014, 18:11.
    Birofile - vlog o piwie
    Birofile na Facebooku

    Comment

    • chemmobile
      Senior
      • 03-2009
      • 2168

      Dla kolegi z zagranicy takie "obwożenie" po kraju może być niezłą zabawą/przygodą/rozrywką i nie musi mieć znamion celebryctwa. Co innego ci, którzy z nim się lansują i próbują na siłę robić z tego show. Skoro tak postępują, to chyba są chętni na takie kretynizmy. Ot, moda...
      Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
      Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

      Comment

      • Browar_Jezyce
        Senior
        • 10-2010
        • 131

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
        Dla kolegi z zagranicy takie "obwożenie" po kraju może być niezłą zabawą/przygodą/rozrywką i nie musi mieć znamion celebryctwa. Co innego ci, którzy z nim się lansują i próbują na siłę robić z tego show. Skoro tak postępują, to chyba są chętni na takie kretynizmy. Ot, moda...
        Właśnie ja też nie jestem krytyczny wobec Martina jako takiego, bo on się po prostu dobrze bawi i pobyt w Polsce jest dla niego (jak sądzę) ciekawym doświadczeniem. Gorzej, że ktoś się na tym wozi. Wiadomo, kto "wymyślił" całą historię z Martinem i kto go lansował, przy okazji dodając sobie nimbu światowca.
        Birofile - vlog o piwie
        Birofile na Facebooku

        Comment

        • yoda79
          Senior
          • 01-2013
          • 861

          Śmieszna dyskusja. Przyjechał czlowiek, dobrze się bawi, poznaje kraj, o co Wam chodzi?

          Comment

          • pioterb4
            Senior
            • 05-2006
            • 4322

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Browar_Jezyce Wyświetlenie odpowiedzi
            Właśnie ja też nie jestem krytyczny wobec Martina jako takiego, bo on się po prostu dobrze bawi i pobyt w Polsce jest dla niego (jak sądzę) ciekawym doświadczeniem. Gorzej, że ktoś się na tym wozi. Wiadomo, kto "wymyślił" całą historię z Martinem i kto go lansował, przy okazji dodając sobie nimbu światowca.
            Przyjechał za swoje, nie nocował u Ciebie, nie spał z twoją żoną - więc co w tym zdrożnego?

            Comment

            • wrednyhawran
              Senior
              • 07-2010
              • 1784

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Browar_Jezyce Wyświetlenie odpowiedzi
              Wiadomo, kto "wymyślił" całą historię z Martinem i kto go lansował, przy okazji dodając sobie nimbu światowca.
              A Kopyr ci coś zrobił, że masz przez niego taki ból dupy, czy to tylko taka taktyka, by bić większego, może ktoś mnie zauważy?
              Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
              Małe Piwko Blog
              Małe Piwko Blog na facebooku
              Domowy Browar Demon

              Comment

              • Browar_Jezyce
                Senior
                • 10-2010
                • 131

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                Przyjechał za swoje, nie nocował u Ciebie, nie spał z twoją żoną - więc co w tym zdrożnego?
                Nie chodzi o zdrożność. Nie wiem, czy czytałeś tekst, który zalinkowałem - autor dość rzeczowo diagnozuje problem. Ja dodałbym od siebie, że jest coś bardzo słabego w traktowaniu polskich konsumentów jak obywateli bantustanu, którym wystarczy pokazać importowane kolorowe paciorki i już są zachwyceni. Taki mechanizm działa w przypadku Simona Martina. I nie jest to jego wina, bo w mojej ocenie jest używany jako narzędzie. Robi wrażenie człowieka prostolinijnego (tu różnię się trochę w ocenie od autora bloga thebeervault, który sugeruje, że komplementy Martina mogą być nieszczere) i bierze za dobrą monetę wszystkie sytuacje jakie go w Polsce spotykają.
                Last edited by Browar_Jezyce; 30-06-2014, 19:40. Powód: literóweczka
                Birofile - vlog o piwie
                Birofile na Facebooku

                Comment

                • Browar_Jezyce
                  Senior
                  • 10-2010
                  • 131

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
                  A Kopyr ci coś zrobił, że masz przez niego taki ból dupy, czy to tylko taka taktyka, by bić większego, może ktoś mnie zauważy?
                  Rozumiem, że należysz do tych osób, które wychodzą z założenia, że Kopyrowi można albo przyklaskiwać, albo nie mówić o nim wcale. Nie chce mi się z takim podejściem dyskutować. Za wiele rzeczy Kopyra cenię, ale nie muszę cenić go za wszystko. Zwyczajnie.
                  Birofile - vlog o piwie
                  Birofile na Facebooku

                  Comment

                  • wrednyhawran
                    Senior
                    • 07-2010
                    • 1784

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Browar_Jezyce Wyświetlenie odpowiedzi
                    Rozumiem, że należysz do tych osób, które wychodzą z założenia, że Kopyrowi można albo przyklaskiwać, albo nie mówić o nim wcale. Nie chce mi się z takim podejściem dyskutować. Za wiele rzeczy Kopyra cenię, ale nie muszę cenić go za wszystko. Zwyczajnie.
                    Właśnie niestety niewiele rozumiesz. A widując twoje komentarze pod dyskusjami tu i na fejsie tak się tylko zastanawiam, co jest powodem tego zacięcia. Ale chyba się domyślam.
                    Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                    Małe Piwko Blog
                    Małe Piwko Blog na facebooku
                    Domowy Browar Demon

                    Comment

                    • Browar_Jezyce
                      Senior
                      • 10-2010
                      • 131

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
                      Właśnie niestety niewiele rozumiesz. A widując twoje komentarze pod dyskusjami tu i na fejsie tak się tylko zastanawiam, co jest powodem tego zacięcia. Ale chyba się domyślam.
                      Ja widzę, że starasz się odwrócić uwagę od meritum dyskusji, którym - uspokoję Cię - nie jest Kopyr. Też się domyślam, dlaczego to robisz. I tak możemy się licytować do rana
                      Birofile - vlog o piwie
                      Birofile na Facebooku

                      Comment

                      • RomeY
                        Member
                        • 01-2014
                        • 56

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ale chyba się domyślam.
                        Oświeć nas w takim razie.

                        Comment

                        • kali2000
                          Member
                          • 06-2014
                          • 30

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Browar_Jezyce Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ja widzę, że starasz się odwrócić uwagę od meritum dyskusji, którym - uspokoję Cię - nie jest Kopyr. Też się domyślam, dlaczego to robisz. I tak możemy się licytować do rana
                          spokojnie tu nie ma świętych krów o Kopyrze też można pisać źle skoro na to zasłuży tak mi się zdaje .

                          Comment

                          • Browar_Jezyce
                            Senior
                            • 10-2010
                            • 131

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika RomeY Wyświetlenie odpowiedzi
                            Oświeć nas w takim razie.
                            Ja mogę to uczynić za Bartka. Kierują mną zazdrość, zawiść i hejterstwo. Taki zarzut ma zablokować rzeczową dyskusję, jak każda insynuacja. Człowiek wrzuca link do solidnego tekstu o polskich kompleksach, które nie omijają sceny piwnej, ale ponieważ jest w nim potencjalnie niewygodny przykład, to trzeba wszystko sprowadzić na boczne tory.
                            Birofile - vlog o piwie
                            Birofile na Facebooku

                            Comment

                            • Browar_Jezyce
                              Senior
                              • 10-2010
                              • 131

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kali2000 Wyświetlenie odpowiedzi
                              spokojnie tu nie ma świętych krów o Kopyrze też można pisać źle skoro na to zasłuży tak mi się zdaje .
                              Właśnie nie wszyscy są tego zdania chyba Ale nie o to chodzi, nie o Kopyra przede wszystkim. Meritum to prowincjonalność, o tym pisze autor tekstu, który podlinkowałem. Zapraszamy do sędziowania w konkursie Martina, mimo że nie jest sędzią piwnym, ale jest z zagranicy, więc tym samym poczujemy się bardziej światowi. Warzymy piwo jego imienia, żeby nadać mu nimbu międzynarodowego przedsięwzięcia i sprzedać je konsumentom, którzy lubią Simona. To jest marketing oczywiście, ale podszyty kompleksami, które mnie żenują. To nie jest kooperacja z O'Hara's, to jest tani chwyt.
                              Birofile - vlog o piwie
                              Birofile na Facebooku

                              Comment

                              • pioterb4
                                Senior
                                • 05-2006
                                • 4322

                                Z tego co mi wiadomo to Simon brał już udział w warzeniu jednego/kilku (niepotrzebne skreślić) piwa w UK. Entuzjastycznie zrecenzował kilka piw PInty, Ci zaprosili go do wspólnego warzenia...nie wiem dlaczego widzisz tu uwłaczanie polskim konsumentom. Pinta nie mówi, że to piwna wyrocznia ani światowy autorytet, warzy tylko z nim piwo. No chyba że jest jakiś wykaz z kim piwo wolno warzyć a z kim nie.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎