Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ikony stylu - Dzień Świętego Patryka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pioterb4
    Senior
    • 05-2006
    • 4322

    #16
    Nowa edycja Smoky Joe właśnie weszła ze zwiększonym zasypem słodu whisky o 100%, parę tygodni temu Ortodox i stout z browaru Bednary. Oatmeal Stout Ninkasi czy jak oni się tam nazywają, chłodno przyjęty ale sztuka się liczy Chyba też kolejna warka Hery i Borsuk - ten ostatni choć porter to moim zdaniem daleko od tematu nie odbiega. Plus trochę ciekawych importów z Anglii, USA, Szkocji i od Mikkellera. Naprawdę jest tak biednie?

    Comment

    • Petitpierre
      Senior
      • 01-2014
      • 2560

      #17
      Z tego, co podałeś, to do picia się nadaje Hera, jako przykład Sweet/Milk'a.
      Mały porterek-przyjaciel nerek

      Comment

      • pioterb4
        Senior
        • 05-2006
        • 4322

        #18
        To twoja opinia. Ortodoxa, Smoky Joe i Borsuka do kąpieli nie wkorzystywałem.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19170

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
          Nowa edycja Smoky Joe właśnie weszła ze zwiększonym zasypem słodu whisky o 100%, parę tygodni temu Ortodox i stout z browaru Bednary. Oatmeal Stout Ninkasi czy jak oni się tam nazywają, chłodno przyjęty ale sztuka się liczy Chyba też kolejna warka Hery i Borsuk - ten ostatni choć porter to moim zdaniem daleko od tematu nie odbiega. Plus trochę ciekawych importów z Anglii, USA, Szkocji i od Mikkellera. Naprawdę jest tak biednie?
          Kilka dni temu przeszukałem kilka znanych sklepów internetowych i wierz mi nie było co wybrać. Ninkasi na szczęście dostałem wprost z browaru. Bednar jeszcze nie ma w sklepach, a Ortodoxa zdobyłem jedną sztukę. Innych też nie było. Co ciekawsze i droższe stouty w tym Mikkelera już zdegustowałem, a te na które od roku liczę: Harvey's Imperial Extra Double Stout i Jopen Extra Stout nikt nie dystrybuuje.

          Comment

          • jacer
            Senior
            • 03-2006
            • 9875

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            Jopen Extra Stout nikt nie dystrybuuje.
            Kraina Piwa.
            Milicki Browar Rynkowy
            Grupa STYRIAN

            (1+sqrt5)/2
            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
            No Hops, no Glory :)

            Comment

            • pioterb4
              Senior
              • 05-2006
              • 4322

              #21
              A widzisz, Ty po prostu już wszystko spróbowałeś Ja zdobyłem Double Stouta od Green Flash i George od Mikkellera. Z nowości z Krainy piwa widziałem coffe milk stouta od Weird Beard i milk stouta od Revelation Cat. Nie wiem czy to też już próbowałeś?

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19170

                #22
                Taką dostałem informację od sklepu. Może teraz dystrybuuje. Rok temu się nie dało, albo jemu się nie kalkulowało.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19170

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                  A widzisz, Ty po prostu już wszystko spróbowałeś Ja zdobyłem Double Stouta od Green Flash i George od Mikkellera. Z nowości z Krainy piwa widziałem coffe milk stouta od Weird Beard i milk stouta od Revelation Cat. Nie wiem czy to też już próbowałeś?
                  Chciałem zdobyć na Stout Fest ciekawe, rzemieślnicze piwa typu stout - jak rok temu. Nie twierdzę, że wszystko spróbowałem, ale nie wszystko miałoby sens finansowy, gdybym zdobył. Wejściówka musiałaby kosztować tyle, że weszło, by ze 3 osoby (i to licząc ze mną). Stąd chciałem pokazać polskie (jako tańsze), a przez to nie mniej ciekawe. Praktycznie tylko AleBrowar zdąży z dystrybucją. Bednary dopiero docierają do sklepów, Olimpa też nie widziałem w lutym w Krakowie.

                  Comment

                  • jacer
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 9875

                    #24
                    4 marca wjechało na magazyn.
                    Milicki Browar Rynkowy
                    Grupa STYRIAN

                    (1+sqrt5)/2
                    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                    No Hops, no Glory :)

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19170

                      #25
                      Co i na jaki magazyn? Konkrety.

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                        Co i na jaki magazyn? Konkrety.
                        Kraina Piwa, czy słuchasz co mówię?
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19170

                          #27
                          Ale co wjechało? Jopen, Bednary czy Olimp? Wyrażasz się nieprecyzyjnie i oczekujesz, że cię zrozumiem.
                          Last edited by e-prezes; 15-03-2014, 16:25.

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎