Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Keg 5l. Sama piana, bez gazu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • blowalek
    Junior
    • 05-2014
    • 4

    Keg 5l. Sama piana, bez gazu

    Witam, jestem nowy na forum. Załozyłem konto na na forum gdyz mam taki problem. Napoczalem wlasnie keg 5l pewnego znanego piwo na H ( ) i leci z niego sama piana, a gdy piana troszke opadnie to piwo jest w ogole bez gazu. i tu moje pytania:
    da sie jakos temu zapobiec?
    czy jesli juz napoczalem te beczułkę ro moge wsdzic do lodowki?
    czy aby piwo trzymalo swoje wlasciowsci przez te obiecane 30 dni trzeba wyjąć ten nalewak? jesli tak to jak to zrobic?

    Przepraszam za pytania, KTORE MOZE SĄ I GŁUPIE ALE TO MOJE PIERWSZE DOSWIDCZENIE Z TAKĄ BECZUŁKĄ KTÓRA DOSTALEM NA URODZINY

    pozdrawiam i licze na odpowiedz
  • patricco
    Junior
    • 04-2014
    • 19

    #2
    Wydaje mi sie ze ono wlasnie takie jest bo tez kilka razy mialem watpliwa przyjemnosc pic tego heinekena i zawsze pierwsza szklanka to sama piana a pozniej slabo nagazowane nawet jak dosyc mocno schlodzilem piwo

    Comment

    • patricco
      Junior
      • 04-2014
      • 19

      #3
      a ty chlodziles go kilka godzin czy bez chlodzenia? bo jak schłodzisz to jest troche lepiej

      Comment

      • blowalek
        Junior
        • 05-2014
        • 4

        #4
        No nie chłodziłem, szczerze mowiac, ale czytalem wypowiedzi na roznych forach to niewiele to daje.
        piany jest tak duzo ze nie idzie pelnego kufla latac tylko poł.

        a jesli nie wypijemy 5 litrow na raz to jak zabezpieczyc tą beczke by to "piwo" calkiem nie zwodniało ?

        Comment

        • patricco
          Junior
          • 04-2014
          • 19

          #5
          ja nic z nim nie robilem (tzn. nie zabezpieczalem jakos specjalnie) i jak kilka dni pozniej nalalem to nie stracilo nic. To piwo jest fajne na raz jak masz pomysł co zrobić z samym kegiem ja na przyklad zrobilem z niego kubełek.

          Comment

          • blowalek
            Junior
            • 05-2014
            • 4

            #6
            nawet tej rurki od nalewaka nie wyjmowałes? po prostu po wlaniu piwa zostawiles?

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎