Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najgorsze piwo jakie piłem...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • naczelnik
    Senior
    • 08-2003
    • 1884

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
    Też tak miałem.
    Kiedy to bylo....

    od pewnego czasu nie wystawiam sie na probe, i jest ok.
    nie probuje nawet, bo szykuje sie na goscia , co zaciska mocno piesci..,.
    nie wiem nawet jaka mikstura mnie zajdzie.... od tylu , tradycyjnie
    Last edited by naczelnik; 17-05-2008, 00:42.
    Popieram domowe browary!

    Polakom gratulujemy naczelnika

    Zamykam browar.
    Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

    gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

    Comment

    • Scypion
      Junior
      • 01-2007
      • 11

      Nagorszym piwem jakie piłem było piwo LUX, nie jestem w stanie nic wiecej o nim powiedziec poza tym, że kupione było wbrew sugestiom barmana w klubie Rampa w chorzowskim WPKiW Drugim fatalnym przezyciem bylo spozycie starego Zagłoby, kiedys wypiłem to piwo z smakiem i potem chciałem to sobie powtórzyć.niesiony optymizmem kupiłem od razu 2, do dzis pamiętam te długie minuty...

      Comment

      • delvish
        Senior
        • 11-2004
        • 3508

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Scypion Wyświetlenie odpowiedzi
        Nagorszym piwem jakie piłem było piwo LUX, nie jestem w stanie nic wiecej o nim powiedziec...
        Obstawiam, że to był Browar Romus
        "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
        (Frank Zappa)

        "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

        Comment

        • eksportowy
          Junior
          • 05-2008
          • 3

          No według mojej oceny Sarmackie z biedronki przebija wszystkie złe piwa.

          Comment

          • Scypion
            Junior
            • 01-2007
            • 11

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
            Obstawiam, że to był Browar Romus

            sprawdzilemw Browarze i fakt... koszmar powrocil

            Comment

            • Makaron
              Senior
              • 08-2003
              • 2107

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika eksportowy Wyświetlenie odpowiedzi
              No według mojej oceny Sarmackie z biedronki przebija wszystkie złe piwa.
              Jak to bywa z markami marketowymi. W sumie kilka lat temu bylo to najlepsze moim zdaniem piwo marketowe. (Jeszcze jak bylo robione w chociwel.)
              "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

              Comment

              • ODOLAN
                Member
                • 07-2007
                • 57

                Połczyn zdrój wspomniany super strong czy jakoś tak, pamiętam, 9 % ... ale nie rozumiem że ktoś to wylał... dla mnie każde piwo da się wypić... wczoraj piłem Kawowe z Namysłowa i żyję :-) najgorsze jakie piłem to Imielin, nazywało się "PIWO" (żółta puszka z czarnym napisem PWIO - jak na serialu Świat wg Kiepskich) było tragiczne ,ale może przez to ,że na ciepło, bo większość ludzi schłodzone dobrze wspomina.... Harboe też tragedia , ale nie ma piw złych... są tylko piwa wypijalne z rozkoszą, i wypijalne z zwykłą przyjemnością, ewentualnie "wypijalne" po prostu...ale jak można wylewać piwo ? To mi lepiej dajcie ! ;-)

                Comment

                • eksportowy
                  Junior
                  • 05-2008
                  • 3

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Makaron Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jak to bywa z markami marketowymi. W sumie kilka lat temu bylo to najlepsze moim zdaniem piwo marketowe. (Jeszcze jak bylo robione w chociwel.)
                  Apropos piw w plastiku, Jabłonowo, które zdobywałem dotychczas w tesco zniknęło na dobre. Być może zostało wycofane(ku mojemu zmartwieniu). Wyjątkowo mi posmakowało. jest to piwko mocne(bodajże 8,1%) ale mimo wszystko bardzo orzeźwiające i nie czuć w nim spirytusu, jak to bywa w niektórych mocnych piwach(np. wojak wszechmocny). Natomiast Sarmackie to przwdziwa tragedia. Pieni się jak szampon do włosów i podobnie też smakuje. Mój kumpel się jednym zatruł pomimo, że nie było przeterminowane. Z gorszych piw przychodzi mi do głowy koeniger(również z biedronki), oraz dog in the fog(koszmar)- no ale to już piwo smakowe.

                  Comment

                  • PabloZD
                    Senior
                    • 08-2005
                    • 222

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ODOLAN Wyświetlenie odpowiedzi
                    Połczyn zdrój wspomniany super strong czy jakoś tak, pamiętam, 9 % ... ale nie rozumiem że ktoś to wylał... dla mnie każde piwo da się wypić... wczoraj piłem Kawowe z Namysłowa i żyję :-) najgorsze jakie piłem to Imielin, nazywało się "PIWO" (żółta puszka z czarnym napisem PWIO - jak na serialu Świat wg Kiepskich) było tragiczne ,ale może przez to ,że na ciepło, bo większość ludzi schłodzone dobrze wspomina.... Harboe też tragedia , ale nie ma piw złych... są tylko piwa wypijalne z rozkoszą, i wypijalne z zwykłą przyjemnością, ewentualnie "wypijalne" po prostu...ale jak można wylewać piwo ? To mi lepiej dajcie ! ;-)
                    Super Strong z Połczyna był faktycznie niewypijalny. Zanim ArtK31 wylał go do zlewu, dał mi do spróbowania. Po jednym łyku wyglałem dokładnie jak ta emotka a traumatyczne wspomnienia mam do dnia dzisiejszego Jak dla mnie piwko numer 1 w kategorii "najgorsze jakie piłem"

                    Comment

                    • ODOLAN
                      Member
                      • 07-2007
                      • 57

                      Etam... ja go piłem i całkiem smaczne, tylko alkohol czuć jak to w extra mocnych... wcześniej chyba mastera wypiłem a jeszcze wcześniej chyba lecha... tego piłem jako trzecie, albo czwarte... jak na mój gust, to pamiętam, że był całkiem zwyczajny, jak każde zwykłe mocne tanie piwo... i nie piłem go z lodówki nawet, a mimo to dał się wypić... może Wam się trafiło jakieś przeterminowane ?? Ja kupiłem kiedyś w Tesco Harboe, które miało date ważności ok, ale było spleśniałe całe u góry na puszce...dałoby się pleśń usunąć i piwo otworzyć, ale wolę nie próbować... nie było otwarte, po prostu jakimś dziwnym trafem spleśniało u góry wokoło... może właśnie takie piliście hehe

                      Comment

                      • Tomasz_Moczarski
                        Senior
                        • 12-2007
                        • 182

                        Odolan - to chodzi o zielonego Harboe Premium? Witam w klubie hehe
                        Tyle że ja znowu dementuje - piwo lepiej (po usunieciu tego czegos) smakowalo od wersji Gold!
                        Taka lepsza wersja Goolmana... Coś pomiędzy Warką Czerwoną a... Coroną Extra
                        Last edited by Tomasz_Moczarski; 27-05-2008, 11:54.
                        koncerniak = prawie jak piwo :D
                        Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
                        reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
                        Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

                        Comment

                        • ODOLAN
                          Member
                          • 07-2007
                          • 57

                          Całe czarne to Harboe było... wiem,że jedno Harboe robią dla jakiegoś tam NETTO, a drugie jest bez logo netto, i droższe... i takie właśnie chciałem spróbować, a tam oświetlenie takie by pleśni nie było widać w tych marketach ;-))

                          Nie umiem tu wklejać fot, więc daję linka do wesołego zdjęcia : http://img341.imageshack.us/img341/3601/beztytuuio3.jpg

                          Comment

                          • Tomasz_Moczarski
                            Senior
                            • 12-2007
                            • 182

                            Czyli Gold - 6%, ktore jest dostepne w Tesco... Wolę Premium - mimo mniejszej zawartości procentowej
                            koncerniak = prawie jak piwo :D
                            Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
                            reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
                            Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

                            Comment

                            • chaoss
                              Member
                              • 05-2008
                              • 52

                              Najgorsze jakie pilem to Mega Watt z Jablonowa. Pilismy nad zlewem zeby nie zwymiotowac na podloge. W koncu wpadlismy na pomysl by zapijac innym piwem a dokladnie Vera Cruz z Browaru Belgia

                              Comment

                              • lzkamil
                                kierowca bombowca
                                • 01-2003
                                • 3611

                                Robiliście to w imię jakiegoś wyższego celu?
                                Lepszy jabol pod okapem
                                niż GŻ, CP i KP !


                                Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                                Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                                Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎