Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

piwo w opakowaniu PET

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • janwolsz
    Junior
    • 07-2014
    • 3

    piwo w opakowaniu PET

    Witam
    Czy w marketach bądź sklepach sieciowych w PL można kupić piwo w opakowaniu PET, bo nigdzie nie mogę takiego znaleźć?
    Pozdrawiam
    J
  • dominik_walkowiak
    Senior
    • 10-2013
    • 335

    #2
    Sarmackie z Biedronki masz w PET'ach 1litrowych, Argusy z Lidla tez wychodziły w petach, gdzieś w DINO też widziałem piwo w opakowaniu PET ale nie pamiętam nazwy xD

    Comment

    • janwolsz
      Junior
      • 07-2014
      • 3

      #3
      No właśnie Sarmackiego już nie ma i nikt nie wie, czy jeszcze w ogóle będzie, a ono mimo, że przez wielu uważane za popłuczyny, mi bardzo pasowało - szczególnie pierwsze wersje, kiedy rzekomo było niepasteryzowane

      Comment

      • rafael52
        • 12-2013
        • 478

        #4
        Widziałem jakieś PETy w Kauflandzie. Kiedyś też były w Tesco i chyba w Polo Markecie.

        Comment

        • Mocho
          Member
          • 01-2014
          • 92

          #5
          w tesco ostatnio widziałem jakieś piwo w 1l butelce pet, coś koło 3 złotych chyba kosztowało

          Comment

          • Myszon007
            Senior
            • 02-2007
            • 1208

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika janwolsz Wyświetlenie odpowiedzi
            No właśnie Sarmackiego już nie ma i nikt nie wie, czy jeszcze w ogóle będzie
            Nie będzie, bo Browary Łódzkie wycofują się chyba z Biedronki, przerzuciły się na współpracę z Eurocash i wypuściły Chojraka Mocnego w PET.
            Attached Files
            ♪♫

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10738

              #7
              Kiedyś Sarmackie dla Biedronki robił Chociwel później Łódzkie teraz znajdzie się ktoś inny. W Netto pety są z Połczyna, Jabłonowo cos tez chyba lało w pety
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • yaro74
                PremiumUżytkownik
                • 09-2012
                • 2089

                #8
                Jest jeszcze taki wynalazek w Stokrotce. Nazywa się to Bierhof strong.

                Comment

                • Cooper
                  Senior
                  • 11-2002
                  • 6055

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jabłonowo cos tez chyba lało w pety
                  Jabłonowo i Tarczyn podobno obecnie liderują w tym segmencie. Robią sporo taniego piwa w PETach 660 i 900 ml. Jedynie piwa premium spod szyldu Manufaktury Piwnej i chyba nieduży procent jabłonowskich to klasyczne szkło.
                  Last edited by Cooper; 06-07-2014, 14:46.
                  Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                  1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                  Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                  Comment

                  • Myszon007
                    Senior
                    • 02-2007
                    • 1208

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jabłonowo i Tarczyn podobno obecnie liderują w tym segmencie. Robią sporo taniego piwa w PETach 660 i 900 ml. Jedynie piwa premium spod szyldu Manufaktury Piwnej i chyba nieduży procent jabłonowskich to klasyczne szkło.
                    Kiedyś tak było, ale obecnie największą i najnowocześniejszą linię do PET-ów ma Van Pur w Rakszawie. Tu do poczytania (w jęz. angielskim) http://www.khscorpoplast.de/cn/home/...?scrollPos=969

                    W Rakszawie rozlewają do PET-ów takie marki jak Brok Export, Halne Mocne, Edelmeister, Van Pur

                    Ponadto mnóstwo marek własnych dla sieci handlowych (np. Argusa dla Lidla ), i napoje bezalkoholowe - Jędrzej i Kwas Chlebowy
                    ♪♫

                    Comment

                    • zgroza
                      Senior
                      • 03-2008
                      • 3597

                      #11
                      Czyli Brok w pecie nigdy nie jest z Koszalina?
                      Lotna ekspozytura browaru

                      Też Was kocham.

                      Comment

                      • Myszon007
                        Senior
                        • 02-2007
                        • 1208

                        #12
                        Raczej nie, tak jak napisałem, w grupie Van Pura rozlewnia PETów jest tylko w Rakszawie, a raczej nie byłoby sensu warzyć piwo w Koszalinie i wozić przez całą Polskę w celu rozlania w plastik.
                        ♪♫

                        Comment

                        • lesiutek
                          Junior
                          • 04-2014
                          • 9

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Myszon007 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Nie będzie, bo Browary Łódzkie wycofują się chyba z Biedronki, przerzuciły się na współpracę z Eurocash i wypuściły Chojraka Mocnego w PET.
                          Hmmm . . .Jeśli brakuje Sarmackiego to nie wszędzie, dzisiaj w Biedronce w Aleksandrowie kupiłem Sarmackie.

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lesiutek Wyświetlenie odpowiedzi
                            dzisiaj w Biedronce w Aleksandrowie kupiłem Sarmackie.
                            Z jaką datą?

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • Cez
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 1789

                              #15
                              Ja też widuję Sarmackie w Biedronce, mogę przy okazji sprawdzić datę.
                              Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎