Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamknięte browary "rewolucji kraftowej" - lista

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
    Browar Tumska 13 z Płocka dokonał żywota. Instalacja wystawiona na sprzedaż.
    Wydaje mi się że w Płocku warzy już jedynie Tumski. Ten w Hotelu Płock podejrzewam że nie warzy już minimum od wielu miesięcy W tym roku na recepcji hotelu (sam hotel był czynny)powiedzieli mi że browar nie warzy. Nie chcieli podać szczegółów a i ja wiedząc że nie powiedzą, nie cisnałem. Zasłaniali się wygodnym pretekstem czyli Covidem ale cholera ich wie. Skoro mógł funkcjonować hotel to dlaczego nie mógłby działać browar dla gości. Tumska 13 też chyba zasłaniała się covidem i było to w momencie gdy inne knajpy nawet na tej samej ulicy, funkcjonowały. Może w reżimie pandemicznym ale jednak. Sam Tumski w czasie wizyty odniosłem wrażenie że działa spko tzn jak i przed pandemią.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23782

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi

      Wydaje mi się że w Płocku warzy już jedynie Tumski. Ten w Hotelu Płock podejrzewam że nie warzy już minimum od wielu miesięcy W tym roku na recepcji hotelu (sam hotel był czynny)powiedzieli mi że browar nie warzy. Nie chcieli podać szczegółów a i ja wiedząc że nie powiedzą, nie cisnałem. Zasłaniali się wygodnym pretekstem czyli Covidem ale cholera ich wie. Skoro mógł funkcjonować hotel to dlaczego nie mógłby działać browar dla gości. Tumska 13 też chyba zasłaniała się covidem i było to w momencie gdy inne knajpy nawet na tej samej ulicy, funkcjonowały. Może w reżimie pandemicznym ale jednak. Sam Tumski w czasie wizyty odniosłem wrażenie że działa spko tzn jak i przed pandemią.
      Tumski ogłaszał się że sprzedaje sprzęt...

      [ADMIN: MOZLIWE ZE TO CHODZIŁOO TUMSKA 13 PRZEPRASZAM ZAINTERESOWANYCH]
      Last edited by ART; 13-01-2022, 06:15.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #48
        Cooper Masz słabe pojęcie jak działają tego typu obiekty. Oni już przed pandemią ledwie "przędli". Browar może działać niezależnie od hotelu jak ma gdzie sprzedawać swoje piwa. Oni o to nie zadbali przed, jak i w trakcie lockdownu. Reszta była konsekwecją źle skalkulowanego biznesu. Akurat ich bym nie żałował. Niczego ciekawego nie wnieśli do historii browarnictwa w Polsce.

        Comment

        • Krakus
          Senior
          • 04-2007
          • 167

          #49
          Ja tam też za tym "hotelowym" browarem i ich piwami tęsknić nie będę. Bardziej mi szkoda Tumskiego.

          Comment

          • Prusak
            Senior
            • 07-2005
            • 4305

            #50
            To w Płocku został jeden browar (który?), czy nie ma już żadnego?

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi

              Tumski ogłaszał się że sprzedaje sprzęt...
              Tumski czy Tumska13 ? Tumska 13 już jak wiemy padła natomiast Tumski (przynajmniej jesienią) funkcjonował na może nawet pełnych (bo w dobie covida to trudno mi być tego pewnym) obrotach przynajmniej jak na restauracyjny przystało. O czymś nie wiem czy po prostu pomyliły Ci się browary o tak podobnych nazwach w tym samym mieście ?
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment


              • bogobar
                bogobar commented
                Editing a comment
                Tumski działa i ma się dobrze. Natomiast Tumska 13 padł. W dniu wczorajszym widziałem demontaż i wywózkę sprzętu. Wcześniej próbowali sprzedać lokal jako całość ale widocznie nie udało się. Przed pandemią były plany uruchomienia kolejnego browaru z hotelem (róg Tumskiej - Kościuszki) , z wiadomych przyczyn wszystko się przeciąga ale cały czas coś tam dłubią więc jest szansa, że Browar Tumski nie będzie jedyny w mieście.
            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23782

              #52
              Slusznie. Odszczekuje wszystko, nie mogę już sprawdzić.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎