Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy zostają zamknięte : (

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Pancernik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
    Ale może kupił meble do restauracji w polskiej fabryce
    I octavię kombi u polskiego dealera...

    Leave a comment:


  • Gringo
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie sądzę, aby jakiś czeski browar odprowadzał podatki za Olzę .
    Ale może kupił meble do restauracji w polskiej fabryce

    Leave a comment:


  • Pancernik
    replied
    Bez szydery.
    To skrót myślowy, ale nie pozbawiony sensu.
    Z czegoś przecież jeden czy drugi ojciec narodu posypuje kapustę maluczkim...
    Czyli - z podatków. A te małe browary, co już napisaliście wcześniej, płacą tych podatków w ch..., no, dużo.
    I właśnie polscy przedsiębiorcy, w tym i browary, płacą podatki (chcąc nie chcąc ) na miejscu, w Polsce. Nie sądzę, aby jakiś czeski browar odprowadzał podatki za Olzę .

    Leave a comment:


  • rohozecky
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi
    odprowadzają podatki , za które dopłaca się do społeczeństwa . !
    Nominacja do nagrody admina

    Leave a comment:


  • Shedao
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi
    Właśne teraz w trudnej sytuacji browarów kto czuje się polakiem to powienień kupować kraftowe piwa .
    Jakim cudem wspieranie (bądź nie) prywatnych biznesów z tej konkretnej gałęzi gospodarki określa... moją tożsamość narodową? Mój patriotyzm? Oj kolego, chyba za dużo wczoraj tych kraftów wypiłeś.

    Leave a comment:


  • kiszot
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi
    Pils dłużej się "produkuje" niż APA , IPA itd więc dobry pils kraftowy powinień kosztować minimum 10 zł .
    Muszę przyznać,że z całej dyskusji to zdanie jest jednym z ulubionych. A zarazem jednym z debiniejszych.

    Leave a comment:


  • slawekkazek
    replied
    A nie 44 !?

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
    miarą polskości jest wypicie 50 krajowych piw.
    Ogólnie popieram, ale gwoli szczegółu to było 49 piw

    Leave a comment:


  • jacekwerner
    replied
    Darku - jak zwykle w punkt

    Leave a comment:


  • darekd
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
    Grasz na jakiejś pseudo patriotycznej nucie i popełniasz takie błędy?
    Ojciec nie kumasz Są jak widać ludzie, dla których miarą polskości jest wypicie 50 krajowych piw. A gdyby jeszcze po tym wyczynie, w tych jakże trudnych czasach, skorzystać z usług polskiej prostytutki, która ma na utrzymaniu konkubenta Polaka? Mamy materiał na bohatera narodowego! Sam przyznasz, że poprawne posługiwanie się rodzimym narzeczem przy takich wyczynach jest mało istotne

    Wraz z pojawieniem się koronawirusa na forum pojawił się dawno nie widziany troll

    Halo! Czy jest gdzieś moderator???

    Leave a comment:


  • fidoangel
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
    W praktyce moim zdaniem do dwukrotnej przebitki to jednak brakuje, ale to zależy od miejsca, stąd czynsze nie są tak istotne (szczególnie, że często chodzi o właścicieli nieruchomości). Cena piw z wyższej półki aż tak wysoko się nie różni. Haczyków jest wiele: (...)

    W zasadzie wszystko co wymieniłeś to patologia polskiego piwowarstwa rzemieślniczego i to te właśnie przyczyny leżą u podstaw takich różnic cen między nami a sąsiadami.


    Mnie przerosła cena piwa w pubie, może nie finansowo a moralnie. Pękłem gdy na kranach w multitapie większość była po 16 i wyżej. Może dlatego ruch jest tylko w piątki/weekendy?

    Leave a comment:


  • LESNICZYy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika noodles Wyświetlenie odpowiedzi


    Ty jesteś Wielkim Polakiem. Dobrze, że mogę pisać i nie muszę mówić bo wzruszenie ściska mi gardło.
    Wymienione browary dają pracę w kraju i odprowadzają podatki , za które dopłaca się do społeczeństwa . Masz z tym jakiś problem ? Lepiej wspierać inne kraje ?!?!

    Leave a comment:


  • noodles
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi
    Właśne teraz w trudnej sytuacji browarów kto czuje się polakiem to powienień kupować kraftowe piwa .
    A kto teraz pije inne piwa niż polskie kraftowe, Polakiem czuć się nie może. Jasne. A jako niepolak powinien wypier...lać czy może zostać ?

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi
    Już w wtorek kupiłem zapas 49 piw z browaru Błonie , Zarzecze i Maryensztadt .
    Ty jesteś Wielkim Polakiem. Dobrze, że mogę pisać i nie muszę mówić bo wzruszenie ściska mi gardło.

    Leave a comment:


  • jacekwerner
    replied
    Nie przestanę, bo nie cierpię niechlujstwa językowego. Tak trudno sprawdzić wiadomość przed wysłaniem ? Grasz na jakiejś pseudo patriotycznej nucie i popełniasz takie błędy ?
    A propos - nie dopiepszać tylko dopieprzać.

    Leave a comment:


  • LESNICZYy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
    Ty tak celowo ? Naprawdę ?
    Nie masz się do czego dopiepszyć ? Może nie zwróciłem uwagi jak to napisałem !!! Pisz o piwie

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎