Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy zostają zamknięte : (

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • LESNICZYy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika heckler Wyświetlenie odpowiedzi
    Arturoox bardzo dobrze Ci napisał, a to, że zwiedzasz Czechy, to nie znaczy, że pijesz dobre piwo. Trochę zjeździłem ten kraj i na ,paskudę, też można t
    am trafić, ale na szczęście bardzo rzadko się to zdarza. Oczywiście w naszym kraju jest odwrotnie. Pierwsze lepsze i to nie koniecznie tanie piwo wzięte ze sklepowej półki na bank będzie
    A z ostatnim zdaniem to cię już trochę poniosło....hen, hen..i na pewno nie do Czech. Tym zdaniem bardzo trafnie opisałeś piwo ze stoisk w polskich supermarketach.

    P.s

    W Czechach właśnie ten lager dupę urywa, oj urywa
    Czyli ty mistrzu pijesz za.ebiste piwo . Jesteś guru piwnym ?!? "Znafcą" czeskich lagerów ?!? Zluzuj porty bo ci żić pęknie .

    Leave a comment:


  • heckler
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi
    Chłopie gdzie ty żyjesz ?!? Lager to już dawno du.. nie urywa . Jak chcesz się tanio napić to Czechy to dobry wybór . Akurat często zwiedzam Czechy więc wiem co piszę . Jak jesteś fanem taniego i prostego piwa to już Twój problem . Na zdravi

    Arturoox bardzo dobrze Ci napisał, a to, że zwiedzasz Czechy, to nie znaczy, że pijesz dobre piwo. Trochę zjeździłem ten kraj i na ,paskudę, też można tam trafić, ale na szczęście bardzo rzadko się to zdarza. Oczywiście w naszym kraju jest odwrotnie. Pierwsze lepsze i to nie koniecznie tanie piwo wzięte ze sklepowej półki na bank będzie
    A z ostatnim zdaniem to cię już trochę poniosło....hen, hen..i na pewno nie do Czech. Tym zdaniem bardzo trafnie opisałeś piwo ze stoisk w polskich supermarketach.

    P.s

    W Czechach właśnie ten lager dupę urywa, oj urywa
    Last edited by heckler; 13-03-2020, 17:50.

    Leave a comment:


  • LESNICZYy
    replied
    Chłopie gdzie ty żyjesz ?!? Lager to już dawno du.. nie urywa . Jak chcesz się tanio napić to Czechy to dobry wybór . Akurat często zwiedzam Czechy więc wiem co piszę . Jak jesteś fanem taniego i prostego piwa to już Twój problem . Na zdravi

    Leave a comment:


  • arturroxx
    replied
    Kompletnie nie czujesz klimatu kolego Leśniczy. Dla Ciebie picie piwa to zakup jakiegoś wynalazku w sklepie i mlaskanie, o jaki to kraft, a jakie chmiele, a jaki lejsing a jaka piana. Czech na piwo idzie do gospody, aby z kimś się spotkać, pogadać i wypić kilka, najlepiej dziesiątek, bo nie ryją bereta i na drugi dzień czuje się normalnie. Ceny też sprzyjają częstej konsumpcji. Jak chce sobie wypić piwo do obiadu, albo po skoszeniu trawy to ma do wyboru kilkanaście przyzwoitych marek a hipermarkecie. Zawsze znajdzie się coś przyzwoitego w promocji i za piwo nazwijmy je stołowe płaci często w okolicy złotówki. Pokaż mi w naszym kraju dobre piwo stołowe w tej cenie. Piw tak zwanych nowofalowych też nie brakuje, większość małych i średnich czeskich browarów warzy górną fermentację. Śmiało postawię tezę, że pierwszy wybór Europejczyka to wciąż jasny lager lub pilzner a nie ipy sripy.

    Leave a comment:


  • LESNICZYy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Raciborz Wyświetlenie odpowiedzi
    baju, baju, dawno nie piłem dobrego piwa w Polsce ( w przedziale cenowym do 12 zł ). A tam za 5 zł, mam piwa na poziomie !
    Mogę wymienić dużo piw do 12 zł np. MISTY . Nawet prosta Grodziska APA bije te Czeskie siki .Czesi są dobrzy w tanich lagerach za 2 zł , kraft tam prawie nie istnieje .
    Last edited by LESNICZYy; 13-03-2020, 16:02.

    Leave a comment:


  • heckler
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Raciborz Wyświetlenie odpowiedzi
    baju, baju. Lokale zamykane od 20-tej
    Dzisiaj to wiem, ale wczoraj o tym nie wspominali

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Raciborz Wyświetlenie odpowiedzi
    baju, baju, dawno nie piłem dobrego piwa w Polsce ( w przedziale cenowym do 12 zł ). A tam za 5 zł, mam piwa na poziomie !
    Święte słowa.

    Leave a comment:


  • Raciborz
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi
    Bardzo dobre piwo to mamy na miejscu w PL . Czechy mają najlepsze lagery w budżetowej cenie ale kto pije 600 lagerów w roku .
    baju, baju, dawno nie piłem dobrego piwa w Polsce ( w przedziale cenowym do 12 zł ). A tam za 5 zł, mam piwa na poziomie !

    Leave a comment:


  • Raciborz
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika heckler Wyświetlenie odpowiedzi
    'Zakazano również wstępu do obiektów sportowych, bibliotek i restauracji.' cytat z artykułu. Skoro nie mogę tam iść do restauracji, to póki co wyjazdy wstrzymuję i tym samym mam prohibicję. Z tego co gdzieś tam usłyszałem to podobno WHO już nas na taką listę wpisało, więc i niebawem wjazd do sąsiadów może być zakazany.




    Można by dyskutować, ale to kwestia smaku, więc niechaj Ci będzie . Dla mnie i większości moich znajomych lagery to podstawa piwnej diety, dlatego tam jeździmy.
    baju, baju. Lokale zamykane od 20-tej

    Leave a comment:


  • heckler
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seba_gliwice Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie zostałeś skazany na prohibicję i nie panikuj jak reszta naszego narodu, która w dwa dni wykupiła makarony, kaszę i ... papier toaletowy w Lidlach i Biedronkach ... Zakaz wjazdu do Czech dotyczy obywateli z krajów największego ryzyka – Polaków, to nie obowiązuje. Tak wiec możesz śmiało ruszać po zakupy, bo kto wie?, może za kilka dni będziemy krajem podwyższonego ryzyka!? Odrobiny zdrowego rozsądku, spokoju i … dobrego piwa wszystkim rodakom życzę …
    'Zakazano również wstępu do obiektów sportowych, bibliotek i restauracji.' cytat z artykułu. Skoro nie mogę tam iść do restauracji, to póki co wyjazdy wstrzymuję i tym samym mam prohibicję. Z tego co gdzieś tam usłyszałem to podobno WHO już nas na taką listę wpisało, więc i niebawem wjazd do sąsiadów może być zakazany.


    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi
    Bardzo dobre piwo to mamy na miejscu w PL . Czechy mają najlepsze lagery w budżetowej cenie ale kto pije 600 lagerów w roku .
    Można by dyskutować, ale to kwestia smaku, więc niechaj Ci będzie . Dla mnie i większości moich znajomych lagery to podstawa piwnej diety, dlatego tam jeździmy.

    Leave a comment:


  • LESNICZYy
    replied
    Bardzo dobre piwo to mamy na miejscu w PL . Czechy mają najlepsze lagery w budżetowej cenie ale kto pije 600 lagerów w roku .

    Leave a comment:


  • seba_gliwice
    replied
    Nie zostałeś skazany na prohibicję i nie panikuj jak reszta naszego narodu, która w dwa dni wykupiła makarony, kaszę i ... papier toaletowy w Lidlach i Biedronkach ... Zakaz wjazdu do Czech dotyczy obywateli z krajów największego ryzyka – Polaków, to nie obowiązuje. Tak wiec możesz śmiało ruszać po zakupy, bo kto wie?, może za kilka dni będziemy krajem podwyższonego ryzyka!? Odrobiny zdrowego rozsądku, spokoju i … dobrego piwa wszystkim rodakom życzę …

    Leave a comment:


  • heckler
    started a topic Czechy zostają zamknięte : (

    Czechy zostają zamknięte : (

    Czeski rząd ogłosił stan wyjątkowy na 30 dni. Ogranicza działanie restauracji i zakazuje Czechom podróżowania do krajów, w których występuje koronawirus. Również obcokrajowcy z krajów ryzyka nie mogą wjeżdżać


    Oczywiście sytuację całkowicie rozumiem i żalu nie mam. Ale tym samym skazany zostałem na praktycznie całkowitą prohibicję .
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎