Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowy browar w Poznaniu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • biermann
    Senior
    • 09-2001
    • 2552

    Słowo się rzekło dziś próbowałem Miodowe. Tyz pikne, jednak gdy mnie nogi znów do Brovarii przyniosą będe się raczył jednak Pilsem. To Miodowe na pewno jest dobrym piwem (choć nad pianą mozna by popracować) jednak Pils bardziej odziałowywał na moje kubki smakowe i radość spożywania dłużej na języku pozostawała. Nie zmienia to faktu, że wreszcie w Poznaniu jest miejsce z naprawdę przednim piwem
    "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
    Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
    Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
    Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
    Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

    Comment

    • biermann
      Senior
      • 09-2001
      • 2552

      A w kwesti szkła to w sumie są trzy rodzaje bo kufelek 0,5 i dwa pokale 0,5 i 0,3. Jeśli się powtarzam to sorry ale nie doczytałem
      "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
      Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
      Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
      Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
      Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

      Comment

      • maryhh
        Senior
        • 02-2001
        • 1895

        byłem dziś.....
        Miodowe tak mi zasmakowało, że nie zdążyłem już pilsa wypić.
        dobrze jeść dają. nie zwiedziłem niestety miałem mało czasu więc skupiłem się wyłącznie na konsumpcji.
        Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
        "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
        do lekkiej pracy jestem za ciężki"

        Comment

        • Odoakr
          Senior
          • 07-2003
          • 330

          W Brovarii byłem i piwo wypiłem!
          Bardzo smaczne, ale ja nie o tym chciałem napisac.
          Wystój wnętrza, troche mnie rozczarował. Spodziewałem się knajpy z klimatem, gdzie spotykają się normalni ludzie pogadac z kelnerem o piwie i życiu. Ale niestety do Brovrii głupio nie wejść bez garnituru! Jakoś tam sztywno i zbyt elegancko. Pełno sztusznie uśmiechnietych kelnerów i dziwnych ludzi...
          To taka mała i mocno subiektywna opinia. Na szczęście piwo sprawia, że wystrój schodzi na dalszy plan!

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            Co masz na myśli mówiąc "knajpa z klimatem" ? Coś w stylu warszawskiej Rybitwy? Jak ktoś wyłoży trochę grosza na takie przedsięwzięcie, to ma prawo oczekiwać lepszej klienteli.

            Comment

            • ergie
              Senior
              • 05-2004
              • 1041

              No to chyba należałoby odwiedzic Poznań.

              A co do wystorju lokalu, to myślę że jego atmosferę ociepliłoby zrobienie na tych hektarach pustych ścian galerii wafli z całego świata.
              Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
              ------------------------------------------------------------------
              Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

              Comment

              • Odoakr
                Senior
                • 07-2003
                • 330

                W sumie racja... Założenie takiego browaru to wydatek spory, więc teraz facet chce zarobic na turystach tłumnie odwiedzajacych Stary Rynek w Poznaniu (szczególnie zagraniczynch). W Rybitwie nie byłem, więc nie mam porówniania. A knajpa z klimatem - duzo drewniana podłoga, i stoły. Sciany zawalone piwnymi gadżetami (mogą byc pdostawki), muzyka w tle styll jazz, albo rock. I gwar ludzi pijacych piwo.
                Tak sobie marze tylko...

                Comment

                • albeertos
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 2313

                  Z tego co wiem to ściany nie będą wiecznie gołe, a wręcz przeciwnie - znajdą się na nich elementy ozdobne jak najbardziej związane z piwem i browarem (mówię tutaj o dużej sali).
                  (_)>
                  Nigdy się nie poddawaj!!!
                  Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                  Lech jest tam gdzie jego wiara
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23809

                    Odoakr napisał(a)
                    W sumie racja... Założenie takiego browaru to wydatek spory, więc teraz facet chce zarobic na turystach tłumnie odwiedzajacych Stary Rynek w Poznaniu (szczególnie zagraniczynch).
                    nooo ustalenie ceny na 6 zł za nietuzinkowe piwo to chyba coś wyjątkowego jeśli chodzi o centrum wielkiego miasta
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Odoakr
                      Senior
                      • 07-2003
                      • 330

                      ceny piwa nie są, aż takie złe. Ale jakby ktoś chciał coś zjeść do piwa to by sie nieźle wykosztował... Nie chce podawać cen, bo dokładnie ich nie pamiętam, ale chyba nic nie schodziło poniżej 10 zł. (nawet zestaw kilku skibek suchego chleba)(!)

                      Comment

                      • Małażonka
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 4602

                        Zważ, że jest to restauracja, a jak na restaurację te ceny są naprawdę atrakcyjne...

                        Comment

                        • Dreamer
                          Senior
                          • 05-2003
                          • 1576

                          Właśnie wróciłem z Poznania. Oczywiście żelaznym punktem odwiedzin grodu była Brovaria. Przybytek nie zawiódł moich oczekiwań. O jakości piwa nie wspominam, była o tym mowa już kilkakrotnie - REWELACJA! (trochę szkoda, bo biecywane Trzy Ziarna jeszcze się nie pojawiły, będą w połowie czerwca). Bardziej chodzi mi o sam klimat. Restauracja (słowo PUB lub PIWIARNIA chyba nie jest tu na miejscu) jest rozległa, przynajmniej dla kogoś przyzwyczajonego do standardów np. łódzkich pubów: ogródek + sala restauracyjna + barek + piwnice... I co ciekawe, ta cała masa wolnego miejsca potrafi się w tygodniu zapełnić po brzegi amatorami złotego napoju w ciągu godziny (wyobrażam sobie, co dzieje się w weekendy!) To prawda, brak tej knajpce klimatu znanego z brukselskiej Mort Subite, czy amsterdamskiego Wildemana (nie znam warszawskiej Rybitwy), bardziej rzucają się tu w oczy krawaciarze prowadzący rozmowy o interesach, niż osoby doceniające w pełni zalety piwa niepasteryzowanego - ale mam wrażenie, że to właśnie dzięki takiej klienteli możemy w ogóle korzystać z dobrodziejstw takich miejsc (cóż, taki kraj). Poza tym wszystko jeszcze pachnie świeżością i trzeba trochę czasu, aby nabrało charakteru. Mimo to gratulacje dla właścicieli, trzymam kciuki za pomyślność i chyba zacznę Poznań odwiedzać częściej.
                          Blog: Piwna Brytania

                          Comment

                          • tom_a_hawk
                            • 01-2004
                            • 34

                            Piwo super i na dodatek na wejście cztery nowe podstawki !!! Szkoda tylko, że nie robią ciemnego piwa. Pozostaje czarna Fortuna jako ciągle najlepsze piwo, przynajmniej w Poznaniu.
                            Pozdrawiam wszystkich

                            Comment

                            • Toni
                              Junior
                              • 05-2003
                              • 17

                              No, jak to czytam i słyszę, że takie dobre, to jadę sprawdzić -Na razie jadę solo ale jak ktoś z okolic Krakowa albo "po drodze" się wybierze do tego źródełka to wyjeżdżam w sobotę PP-tj: Przed Południem??? Jedziemy od 12.00 na popołudnie i wieczór-gdzieś się śpi(????) , a od 14 w niedzielę powrót. Czekam na "cenne koncepcje".!!

                              Comment

                              • neon
                                Member
                                • 07-2003
                                • 88

                                Witam,
                                Czytam i czytam ten temat. W oczach mi sie mieni a nie widze tego co mnie interesi. Pomocy. Jutro jade do Poznania. Czy możecie podać adres tego przybytku roskoszy?
                                Dzieki z górki.
                                zawsze spragniony

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎