Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browary Łódzkie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Myszon007
    Senior
    • 02-2007
    • 1208

    Tymczasem wygląda na to, że koniec świata jest już naprawdę blisko... Prawdopodobnie w ten weekend w Piwotece Narodowej pojawią się piwa BŁ z beczki
    ♪♫

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      Tygrys, Lodwar, czy też może... Porter?

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Myszon007
        Senior
        • 02-2007
        • 1208

        z fb:
        Na razie będą to 2 jasne piwa, a później zobaczymy co dalej.
        więc Porter odpada póki co.
        ♪♫

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          Kropla drąży skałę. Dziwne, ale jakoś Piwotece się udało.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Samoglow
            Senior
            • 07-2007
            • 606

            No i super wiadomość! Jeszcze niech Porter wróci do zacnych butelek Euro i będzie pełnia szczęścia

            Comment

            • Piwoteka
              Senior
              • 04-2008
              • 1209

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              Kropla drąży skałę. Dziwne, ale jakoś Piwotece się udało.
              Jak jutro odbiorę te piwa z browaru, to dopiero można będzie powiedzieć, że się udało... Ale w Browarach Łódzkich czuć powiew świeżości i być może kiedyś doczekamy także portera z beczki! Jutro wzniosę za to toast Łódzkim Mocnym oraz za te 1,5 roku starań o beczkowe piwo z BŁ, które mam za sobą... Wasze!
              Piwoteka
              Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
              www.piwoteka.pl
              Sklep Piwoteki na Facebooku
              Piwoteka Narodowa na Facebooku
              Piwoteka Narodowa na G+
              Дед Мороз (Dziadek Mróz)
              Browar Piwoteka

              Comment

              • Żywiec
                Senior
                • 12-2001
                • 1571

                Marek, gratulacje za efekty i Twoją determinacje

                Comment

                • Sokół83
                  szynkarz
                  • 12-2004
                  • 1598

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Myszon007 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Prawdopodobnie w ten weekend w Piwotece Narodowej pojawią się piwa BŁ z beczki
                  oczom nie wierze - to jest kolejna wiadomość dekady
                  Attached Files
                  Z INNEJ BECZKI

                  www.fotopolska.eu

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9734

                    No..., no..., no...minacja w kategorii "Wydarzenie roku"!!!

                    Comment

                    • Piwoteka
                      Senior
                      • 04-2008
                      • 1209

                      Ej, no już bez przesady. Jak się pojawi porter to będzie można naprawdę świętować.
                      Piwoteka
                      Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
                      www.piwoteka.pl
                      Sklep Piwoteki na Facebooku
                      Piwoteka Narodowa na Facebooku
                      Piwoteka Narodowa na G+
                      Дед Мороз (Dziadek Mróz)
                      Browar Piwoteka

                      Comment

                      • Myszon007
                        Senior
                        • 02-2007
                        • 1208

                        Chyba pasuje bardziej tutaj, niż w prasówce...

                        Glob i Łódzkie Mocne od tego weekendu już z beczki w Piwotece

                        Wielu łodzian zastanawiało się, dlaczego w naszym mieście tak trudno kupić piwo z browarów przy ul. Północnej. Od tego weekendu w Piwotece Narodowej (ul. 6 sierpnia 1/3) można napić się dwóch piw z beczki z Browarów Łódzkich
                        Dwa jasne piwa - Glob i Łódzkie Mocne w wersji beczkowej pojawią się w ofercie Piwoteki w piątek wieczorem. - Oba piwa z beczki, w wersji niepasteryzowanej są ponoć lepsze niż w puszkach. Ale tego dowiemy się dopiero, gdy podłączymy beczki, które przyjechały do nas z ul. Północnej - tłumaczy Michał Brzeszkiewicz, właściciel Piwoteki. A co z najsłynniejszym łódzkim piwem, czyli Porterem Łódzkim? - Staramy się i o to legendarne piwo. Mam nadzieję, że niedługo się u nas pojawi - dodaje Brzeszkiewicz.

                        Piwoteka od dawna starała się o piwa z Browarów Łódzkich: - Turyści z innych miast, ale i łodzianie chcieli spróbować piwa warzonego w Łodzi. My pukaliśmy do drzwi Browarów Łódzkich dosyć długo. To, że się udało, to znak, że firma się marketingowo przebudziła - wyjaśnia właściciel Piwoteki.

                        Glob i Łódzkie mocne to jasne lagery z umiarkowaną goryczką. - Klienci sami ocenią łódzkie piwa, ale liczymy, że będą im smakowały. O ich popularność się nie martwię, bo gdy tylko ogłosiliśmy na Facebooku tę wiadomość, zapowiedziało się mnóstwo osób. Wpadną też ludzie spoza Łodzi, którzy przyjechali na koncert Muse - informuje Brzeszkiewicz.

                        Łódzkie piwo będzie dostępne przez najbliższe tygodnie. Kosztuje 6-7 zł za 0,5 litra.
                        http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,1..._z_beczki.html

                        ♪♫

                        Comment

                        • Samoglow
                          Senior
                          • 07-2007
                          • 606

                          Muszę Wam chłopaki jedno powiedzieć. Pewnie, że to rewelacyjna wiadomość, wielkie brawa dla Kolegi, który zrobił coś wspaniałego itd... Ale ogólnie czyta się to jak jakąś tragikomedię. Wiecie i pewnie rozumiecie o co mi chodzi. Sam doświadczyłem niemożności kupienia w Łodzi piwa z browaru, który stoi w centrum tegoż miasta. A nie! Przepraszam, udało mi się kupić w jedynym czynnym sklepie firmowym i w każdej Łódzkiej Biedronce było Sarmackie :P. Przepraszam za sarkazmy, może jestem nie w humorze, ale to wszystko dla mnie jest tak koszmarną farsą, że aż mi dech odbiera... Okazuje się, że pod tym względem to w takiej Belgii jest podobniej do tego, co u nas było za komuny!
                          I żeby było jasne, jestem uradowany tymi wiadomościami i mam ogromny szacunek dla Kolegi i popieram jego działania w 10000%. Z największą przyjemnością skosztuję tych wyrobów, jak tylko zawitam do Łodzi, ale w normalnej rzeczywistości to nie powinno być święto i wydarzenia, a codzienność! W co trzecim łódzkim lokalu i co drugim sklepie powinno być dostępne łódzkie piwo...

                          Comment

                          • rohozecky
                            PremiumUżytkownik
                            • 11-2008
                            • 1837

                            Super! A pomyśleć że te 15 lat temu łódzkie piwo z beczki można było bez problemu dostać tak od Sieradza na zachodzie do Łowicza na wschodzie...
                            Jak to ktoś napisał (bodajże Ziemkiewicz) ,to taki nadwiślański "balet w kisielu", kiedy to normalne i zwyczajne ruchy przychodzą z trudnością , a ich osiągnięcie jest rzeczywiście sukcesem Tak czy inaczej, brawa dla Piwoteki!
                            ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                            Comment

                            • kopyr
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 9475

                              Ja jestem bardzo ciekaw recenzji z degustacji obecnych wyrobów BŁ przez obecnych klientów Piwoteki. Bo może się okazać, że jak długo trwało ściągnięcie tych piw do pubu, tak ich obecność na kranie może być mocno ograniczona w czasie, bo się nie będzie sprzedawało.
                              Last edited by kopyr; 23-11-2012, 20:22.
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              • Myszon007
                                Senior
                                • 02-2007
                                • 1208

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ja jestem bardzo ciekaw recenzji z degustacji obecnych wyrobów BŁ przez obecnych klientów Piwoteki.
                                Mocne Łódzkie już na kranach, pierwsze recenzje:
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fb Piwoteka
                                Dobre jest!!!!
                                ♪♫

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎