Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browary Łódzkie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lzkamil
    kierowca bombowca
    • 01-2003
    • 3611

    Heh, pani w wieku mocno starszym, i zrozumiała dobrze bo sobie chwilę pogadaliśmy, mówiła że zimą były urlopy ale teraz produkcja idzie normalnie...
    Lepszy jabol pod okapem
    niż GŻ, CP i KP !


    Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

    Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

    Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

    Comment

    • Myszon007
      Senior
      • 02-2007
      • 1208

      Był już taki temat na forum...

      http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=37763 założony w 2004 roku kolega Cocobango prorokował jeszcze 2 lata istnienia browarów. Jak widać mamy 2009 rok i BŁ jakoś prosperują. Więc ostrożnie podchodzę do kolejnych proroctw nt. upadłości....
      ♪♫

      Comment

      • Myszon007
        Senior
        • 02-2007
        • 1208

        Bezpośrednie wieści z frontu Od 2 tygodni znów pracuję w BŁ, (oferta z OHP) więc mam trochę świeżych wieści i porównania z zeszłym rokiem.

        Po pierwsze linia do PET-ów została porządnie rozbudowana, jej wydajność wzrosła ok. 2krotnie, na PET-ach tylko Sarmackie.

        Puszki - bez większych zmian.

        Podobno browary rezygnują z rozlewu do butelek - piwka dla Carrefoura są lane wyłącznie w puszki, o Chatach było wiadomo, co ciekawe są przygotowane kominy na Junaka Ciemnego, więc i to piwko zostanie zakonserwowane...

        Keniger z Łodzi jest czasami wysyłany do... Portugalii jak bedzie na mojej zmianie, postaram się o zdjęcie puszeczki

        Reszta bez zmian, przez te 2 tygodnie nie miałem okazji rozlewać żadnego firmowego piwa BŁ, ale kominy na Globa, Mocne i przede wszystkim Portera walają się po magazynie, więc mam nadzieję że nie rezygnują z własnych marek.

        Pozdrawiam
        ♪♫

        Comment

        • Samoglow
          Senior
          • 07-2007
          • 606

          No jak oni zaprzestaną warzyć Portera, to chyba się osobiście przejadę do Łodzi i kogoś poturbuję! A może masz jakieś wieści co dzieje się z Karmelowym? Ostatnio miałem na nie wielką chęć, a tu w Carrefourze nic! Nie ma! Zweryfikowałbyś to?

          Comment

          • Myszon007
            Senior
            • 02-2007
            • 1208

            Piwka dla Carrefoura są obecnie lane tylko do puszek, nie widziałem aby Karmelowe było lane w konserwę. Prawdopodobnie oznacza to koniec tego piwka, szczególnie że w firmowym na Północnej są masowo wyprzedawane jego zapasy po 1,65
            ♪♫

            Comment

            • granat862
              Senior
              • 12-2004
              • 945

              Podobno browary rezygnują z rozlewu do butelek
              To porter będzie tylko w konserwie??
              Barbarzyństwo

              Ps. Czy te kominy to są puszki przed zalaniem bez dekielków ?
              Last edited by granat862; 19-08-2009, 21:11.
              Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

              Comment

              • genea
                Senior
                • 02-2006
                • 1515

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Myszon007 Wyświetlenie odpowiedzi
                Prawdopodobnie oznacza to koniec tego piwka, szczególnie że w firmowym na Północnej są masowo wyprzedawane jego zapasy po 1,65
                Znaczy się trza zrobić nalot na sklepik póki jeszcze nie wyprzedali wszystkiego
                Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                Bractwo Piwne

                Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                Comment

                • Myszon007
                  Senior
                  • 02-2007
                  • 1208

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika granat862 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ps. Czy te kominy to są puszki przed zalaniem bez dekielków ?
                  Tak.


                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Samoglow Wyświetlenie odpowiedzi
                  A może masz jakieś wieści co dzieje się z Karmelowym? Ostatnio miałem na nie wielką chęć, a tu w Carrefourze nic! Nie ma! Zweryfikowałbyś to?
                  Jak się okazało piwko to przetrwało pod nazwą Chat Karmelowe, dostępne w puszkach razem z całą serią.
                  ♪♫

                  Comment

                  • Myszon007
                    Senior
                    • 02-2007
                    • 1208

                    Sytuacja BŁ wygląda obecnie na znacznie gorszą niż w zeszłym roku...

                    Byłem w zeszłym tygodniu w jedynym obecnie działającym sklepiku firmowym, asortyment był rekordowo mały: tylko Mocne i Porter, oba tylko w puszkach. Potwierdziły się moje informacje z zeszłego roku - obecnie nie sposób kupić żadnego piwa z Łodzi w butelce. Nie byłbym zaskoczony, gdyby okazało się, że linia do szkła została już zdemontowana lub gdzieś sprzedana... Chyba na dobre zniknęły kolejne marki BŁ, takie jak Glob, Lodwar czy Cork. Zamknięto wszystkie działające jeszcze w tym roku sklepy firmowe (jeszcze w wakacje działał ten na Nawrot). Dzięki takiej polityce browaru, piwo poznikało na dobre ze sklepów typowo piwnych, z dostępnością jest coraz gorzej...

                    Chyba czas robić zapasy portera...
                    ♪♫

                    Comment

                    • volodos
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 717

                      Smutne to wiadomości. Czy możesz podać adres, ewentualnie telefon do tego sklepu?

                      Comment

                      • pizmak666
                        Senior
                        • 12-2006
                        • 1898

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Myszon007 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Potwierdziły się moje informacje z zeszłego roku - obecnie nie sposób kupić żadnego piwa z Łodzi w butelce. Nie byłbym zaskoczony, gdyby okazało się, że linia do szkła została już zdemontowana lub gdzieś sprzedana...
                        Mi obiło się gdzieś o uszy że browar przechodzi w produkcję "biedronkową".
                        „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                        "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                        Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                        Comment

                        • Myszon007
                          Senior
                          • 02-2007
                          • 1208

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika volodos Wyświetlenie odpowiedzi
                          Smutne to wiadomości. Czy możesz podać adres, ewentualnie telefon do tego sklepu?
                          Sklep znajduje się przy bramie wjazdowej do browaru...
                          http://browar.biz/forum/showthread.php?p=933428
                          ♪♫

                          Comment

                          • Piwoteka
                            Senior
                            • 04-2008
                            • 1209

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Myszon007 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Sytuacja BŁ wygląda obecnie na znacznie gorszą niż w zeszłym roku...

                            Byłem w zeszłym tygodniu w jedynym obecnie działającym sklepiku firmowym, asortyment był rekordowo mały: tylko Mocne i Porter, oba tylko w puszkach. Potwierdziły się moje informacje z zeszłego roku - obecnie nie sposób kupić żadnego piwa z Łodzi w butelce. Nie byłbym zaskoczony, gdyby okazało się, że linia do szkła została już zdemontowana lub gdzieś sprzedana... Chyba na dobre zniknęły kolejne marki BŁ, takie jak Glob, Lodwar czy Cork. Zamknięto wszystkie działające jeszcze w tym roku sklepy firmowe (jeszcze w wakacje działał ten na Nawrot). Dzięki takiej polityce browaru, piwo poznikało na dobre ze sklepów typowo piwnych, z dostępnością jest coraz gorzej...

                            Chyba czas robić zapasy portera...
                            Piwa butelkowanego nie ma od połowy sierpnia... Pracownicy browaru odmawiają jakichkolwiek komentarzy i nie udzielają żadnych informacji odnośnie przyszłości zakładu. Do kierownictwa nie można się dodzwonić.
                            Proponowałem już w innym wątku - może zorganizujmy jakąś akcję protestacyjną?
                            Piwoteka
                            Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
                            www.piwoteka.pl
                            Sklep Piwoteki na Facebooku
                            Piwoteka Narodowa na Facebooku
                            Piwoteka Narodowa na G+
                            Дед Мороз (Dziadek Mróz)
                            Browar Piwoteka

                            Comment

                            • Piwoteka
                              Senior
                              • 04-2008
                              • 1209

                              No dobra, wbijajcie tutaj: http://www.facebook.com/Piwoteka#!/p...05542326180834
                              Trzeba pokazać, że zależy nam na najlepszym polskim porterze!
                              Piwoteka
                              Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
                              www.piwoteka.pl
                              Sklep Piwoteki na Facebooku
                              Piwoteka Narodowa na Facebooku
                              Piwoteka Narodowa na G+
                              Дед Мороз (Dziadek Mróz)
                              Browar Piwoteka

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13950

                                Tam to wiesz... sam się "wbijaj"

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎