Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browary Łódzkie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • coldfire
    Senior
    • 01-2008
    • 374

    Dzisiaj byłem w sklepie firmowym na Pomorskiej. Wszystkie piwa stoją na półkach, a sprzedawcy nic nie wiedzą o ewentualnej możliwości zamknięcia browaru.
    Jednak tydzień temu sz. p. Gruby ze sklepu Zofmar poinformował mnie, iż piwa z BŁ nie można dostać - zawsze się pyta o Portera, ale nigdy go nie dostaje.
    Wygląda na to, iż BŁ jeszcze bardziej ograniczyły dystrybucję. Pytanie tylko jak oni chcą utrzymać swoje marki i choć resztkowy wskaźnik sprzedaży bez dystrybucji piwa poza własne (częściowo już pozamykane) punkty sprzedaży...
    Piwa i pacierza nie odmawiam

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19168

      Może mają przestoje technologiczne i stąd brak chwilowo w sprzedaży. A porter to piwo, które warzy się okazyjnie. Strzelec robił zresztą podobnie.

      Comment

      • strappado
        Senior
        • 08-2007
        • 111

        w Poznaniu caly czas dostepny jest Porter i Mocne wiec pogloski o ograniczeniu dystrybucji sa przesadzone
        http://pokazywarka.pl/t47c2v/

        Comment

        • Samoglow
          Senior
          • 07-2007
          • 606

          Mnie się z kolei wydaje, że oni się przekształcają na coś w stylu... Głubczyc! 80% mocy, jak nie więcej, przekazują na markety: Biedronka, Carrefour. Oczywiście ich piwa są o niebo lepsze od Głubczyc, ale polityka niestety zaczyna mi ją przypominać. Ja byłem tylko raz w Łodzi na 2 dni i poza Orlą NIGDZIE nie mogłem dostać piwa z Łodzi, a któryś sprzedawca - idiota zdziwił się, że oni jeszcze warzą...

          Comment

          • Kamień
            Senior
            • 07-2007
            • 361

            W Zofmarze jest już dostępny Porter ( 4zł ) oraz Mocne ( 2,90zł ).

            Comment

            • behegrzmot
              Senior
              • 01-2009
              • 276

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Samoglow Wyświetlenie odpowiedzi
              Mnie się z kolei wydaje, że oni się przekształcają na coś w stylu... Głubczyc! 80% mocy, jak nie więcej, przekazują na markety: Biedronka, Carrefour.
              Taka polityke BŁ prowadzi juz od dawna

              Comment

              • LordBeton
                Junior
                • 01-2009
                • 9

                Witam,

                Byłem wczoraj w sklepie przy Północnej i wszystkie piwa są w sprzedaży, natomiast ze źródeł "wewnątrz" mogę powiedzieć, że ograniczono dystrybucję do sklepów, ale firma jakoś wiąże koniec z końcem...chociaż to chyba wszyscy już wiedzą

                Comment

                • misha22
                  Senior
                  • 12-2008
                  • 128

                  Jednak Porter Łódzki uznaję za nr 1 w Polsce, Cork też świetny a i jasnymi nie pogardzę. Szkoda że marketing w BŁ szwankuje.[/QUOTE]

                  Przypomnijcie gatunki/marki BŁ z lat 1992-93

                  W warzywniaku na warszawskim bemowie zapijaliśmy sie na miejscu/gdzie te czasy/ pani sama dosypyawała soli dla chetnych z duzej pólkilowej torby..
                  M

                  Comment

                  • kloss
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 2526

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika misha22 Wyświetlenie odpowiedzi
                    pani sama dosypyawała soli dla chetnych z duzej pólkilowej torby..
                    M
                    Sól kojarzy mi się raczej z tequilą.
                    A ostatnim łódzkim piwem jakie kupowałem i piłem dla przyjemności był "Cool" ok 10 lat temu.

                    Comment

                    • misha22
                      Senior
                      • 12-2008
                      • 128

                      To była taka seria z nadrukiem na kapslu /po obwodzie napis "browary Łódzkie/ co gatunek to inny kolor/ niebiesk,i żółty, brazowy te zachowały mi sie w pamieci - nazw nie pamietam........17 lat temu to było...ktos z forumowiczów wtedy "cuś" pił?

                      Misza

                      Comment

                      • Seta
                        Piję piwo
                        • 10-2002
                        • 6964

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika misha22 Wyświetlenie odpowiedzi
                        .17 lat temu to było...ktos z forumowiczów wtedy "cuś" pił?
                        Myślę, że większość forumowiczów wtedy pijała już piwa. To forum jest dla pełnoletnich - nie ma ograniczenia w "drugą stronę".
                        Chociaż np. w moim przypadku nie były to piwa z Łodzi i to nie jest wątek na taką dyskusję.
                        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9733

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika misha22 Wyświetlenie odpowiedzi
                          To była taka seria z nadrukiem na kapslu /po obwodzie napis "browary Łódzkie/ co gatunek to inny kolor/ niebiesk,i żółty, brazowy te zachowały mi sie w pamieci - nazw nie pamietam........17 lat temu to było...ktos z forumowiczów wtedy "cuś" pił?

                          Misza
                          Człoowieeeekuuu...
                          17 lat temu to ja pijałem produkcję Browarów Łódzkich, choć bez większego entuzjazmu .
                          Wtedy gustowałem w tyskich Książęcych, Groniach, no i... snobowałem się na niemieckiego DAB-a .
                          Ale nie myślę, abym przyłożył w ten sposób rękę do ewentualnie trudnej sytuacji BŁ.
                          Od jakiegoś czasu dzielnie je wspieram, kupując i spożywając systematycznie najdroższy i najlepszy łódzki piwny napitek, czyli portera .

                          Comment

                          • misha22
                            Senior
                            • 12-2008
                            • 128

                            Przepraszam Najmocniej( : Do Waszej pamięci sie odwołuje albo do klaserów
                            M

                            Comment

                            • lzkamil
                              kierowca bombowca
                              • 01-2003
                              • 3611

                              100 lat nie byłem na Browarze, wracam w bliskim memu sercu łódzkim temacie
                              W styczniu byłem mocno zaniepokojony jak objechałem wszystkie firmowe sklepy łódzkiego browaru, Orla była zamknięta na głucho, Północna zamknięta z powodu "choroby personelu" a pozostałe z powodu urlopu. Pomyślałem, cienko przędą... Na Wielkanoc jestem w domu, dziś miałem po drodze więc wpadłem do firmowego na Nawrot, wszystko jest dostępne, wziąłem parę porterów i mocnych, jak spytałem panią sprzedawczynię jak z łódzkim browarem to powiedziała "piwa mamy dużo", pokazując cały bogaty asortyment. Trochę odetchnąłem, może nie będzie tak źle.
                              Orla dalej zamknięta...
                              Lepszy jabol pod okapem
                              niż GŻ, CP i KP !


                              Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                              Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                              Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                              Comment

                              • Cooper
                                Senior
                                • 11-2002
                                • 6055

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lzkamil Wyświetlenie odpowiedzi
                                jak spytałem panią sprzedawczynię jak z łódzkim browarem to powiedziała "piwa mamy dużo", pokazując cały bogaty asortyment
                                Laska najwyraźniej nie zrozumiała twojego pytania.
                                Last edited by Cooper; 10-04-2009, 07:26.
                                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎