Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browary Łódzkie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    Zalakuj
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adi_999 Wyświetlenie odpowiedzi
      a konserwy??
      No aluminium chyba nie rdzewieje?
      blog.kopyra.com

      Comment

      • snorre
        Senior
        • 02-2006
        • 655

        Ja się "wbiłem" - tak, mam konto na Facebooku To niezastąpiona forma komunikacji ze studentami - prędzej tam zajrzą niż przeczytają maila albo zalogują się na Moodle
        Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

        Comment

        • Mason
          Senior
          • 02-2010
          • 3280

          Warszawiacy i mieszkańcy okolicznych miast, miasteczek i wsi - nie lękajcie się! Albowiem w Rodzince-Bis jest jeszcze dostępny Porter Łódzki w butelkach! Wziąłem wczoraj trzy sztuki z lodówki i mówię że to piwo może zniknąć i warto zrobić zapasy. I usłyszałem "A ile pan chce, 20? 40?" Więc ostatecznie wyszedłem z 10, po 6 zeta za sztukę
          JEDNO PIVKO NEVADI!

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9734

            No. I teraz go "przeciągnij", tzn. zacznij pić po 6 m-cach po terminie, i każdego kolejnego co 6 m-cy. Obstawiam, że taki 2,5-letni będzie the best .

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
              Warszawiacy i mieszkańcy okolicznych miast, miasteczek i wsi - nie lękajcie się! Albowiem w Rodzince-Bis jest jeszcze dostępny Porter Łódzki w butelkach! Wziąłem wczoraj trzy sztuki z lodówki i mówię że to piwo może zniknąć i warto zrobić zapasy. I usłyszałem "A ile pan chce, 20? 40?" Więc ostatecznie wyszedłem z 10, po 6 zeta za sztukę
              To on już 6 zeta w Rodzince kosztuje? Czy nawet więcej, bo dostałeś zniżkę?

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Szynszyl Wyświetlenie odpowiedzi
                zamknięcie sklepu na Nawrot, spowodowane jest jedynie urlopem pani tam sprzedającej.
                "Urlop Pani Sprzedającej" sparaliżował pracę sklepu firmowego jedynego browaru przemysłowego w prawie milionowym mieście. Ręce opadają. To tylko niestety świadczy o kondycji tej firmy
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • Myszon007
                  Senior
                  • 02-2007
                  • 1208

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                  Warszawiacy i mieszkańcy okolicznych miast, miasteczek i wsi - nie lękajcie się! Albowiem w Rodzince-Bis jest jeszcze dostępny Porter Łódzki w butelkach!
                  Mason, z jaką datą masz tego Portera?
                  ♪♫

                  Comment

                  • Cooper
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 6055

                    Pytanie do Masona ale przynajmniej na moim jest styczeń 2011. Dzień niewyraźnie odbity ale zaczyna się na "0".
                    Last edited by Cooper; 19-11-2010, 23:37.
                    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                    Comment

                    • Mason
                      Senior
                      • 02-2010
                      • 3280

                      Styczeń 2011, tak samo jak Cooper
                      JEDNO PIVKO NEVADI!

                      Comment

                      • Samoglow
                        Senior
                        • 07-2007
                        • 606

                        Ja kupiłem 2 butelczyny i jest tak samo - dzień 08 (?) i styczeń. Może to ostatni wypust? . W każdym razie jedno spożyłem, drugie leży w lodówie i poleży długie lata...

                        Comment

                        • darekd
                          PremiumUżytkownik
                          • 02-2003
                          • 12205

                          Wydaje mi się, że browar póki co nie będzie zamknięty. Najprawdopodobniej tną koszty.
                          Obawiam się jedynie, że szykują się produkcji piw marketowych /wzrasta zainteresowanie na nasze tanie piwa poza Polską/.

                          Faktem, który świadczyć może, że póki co funkcjonują, jest to że szukają osoby do pracy w administracji:

                          Comment

                          • lzkamil
                            kierowca bombowca
                            • 01-2003
                            • 3611

                            Jakiś czas temu na Północnej na półce kwitło kilka ostatnich Porterów, pani mówiła że dawno nie było dostawy niczego nowego. Na moje pytanie czy cała produkcja idzie do marketów, potwierdziła. Ostatnio są Porter i Mocne jak również reaktywowane Globy, z tego co pamiętam w 2 rodzajach, no i coś tam jeszcze. Oczywiście wszystko w konserwach.
                            Lepszy jabol pod okapem
                            niż GŻ, CP i KP !


                            Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                            Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                            Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                            Comment

                            • Samoglow
                              Senior
                              • 07-2007
                              • 606

                              Ale już normalnie w sprzedaży jest Porter Łódzki tyle że w puszce?

                              Comment

                              • lzkamil
                                kierowca bombowca
                                • 01-2003
                                • 3611

                                Jak ostatni raz byłem ze 3 tyg. temu to go było pod dostatkiem.
                                Lepszy jabol pod okapem
                                niż GŻ, CP i KP !


                                Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                                Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                                Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎