Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile kosztuje beczka piwa (50l)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
    Browar Mazowiecki już nie istnieje. Na Bokserskiej aktualnie jest do nabycia Konstancin a nie Okuniew.
    Ale etykietek nie zmienili i wciskają, że sprzedają to samo piwo, tylko warzone specjalnie dla nich przez Konstancin... Tak było przynajmniej parę miesięcy temu.

    Comment

    • piokl13
      Senior
      • 06-2003
      • 946

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
      Ale etykietek nie zmienili i wciskają, że sprzedają to samo piwo, tylko warzone specjalnie dla nich przez Konstancin... Tak było przynajmniej parę miesięcy temu.
      Coś ich chyba nie lubisz i próbujesz zniesławić. Jasno piszą i mówią, jakie piwo sprzedają. Jest to widoczne np. na ich stronie internetowej. Sklep jest opisany tu:

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        #18
        Taaa, nie lubię źródełka dobrego piwa pięć kroków od domu.

        W takim razie zwracam honor. Tuż po przerzuceniu się Kadmisu na Konstancin usłyszałem bajkę, o której wspomniałem powyżej.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #19
          180 zł za 30 litrowego KEGa i 300 zł za 50 litrowego Smoczej Głowy w trzech kolorach. Jak się ma własnego KEGa z głowicą flash A na wymianę to kaucji nie trzeba.

          Comment

          • piokl13
            Senior
            • 06-2003
            • 946

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            180 zł za 30 litrowego KEGa .
            To podrożało? Bo w zeszłym roku płaciłem 150zł.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              #21
              ano podrożało. zauważycie to także w lokalach (już powinniście). z oczywistych względów.

              Comment

              • alnus
                Senior
                • 07-2007
                • 459

                #22
                A ile kosztuje kaucja za KEGa w Makro? Właśnie mam obok nową gazetkę i jest 30l Jasne Pełna z Zabrza ( Browary Górnośląskie) za 73,19 zł , tylko nic nie napisali o kaucji.

                Comment

                • DziubyBMW
                  Junior
                  • 09-2004
                  • 1

                  #23
                  kaucja w makro za 30l. jest 150zł

                  kaucja w makro za 30l. jest 150zł

                  Comment

                  • mariusztyskie
                    Junior
                    • 06-2008
                    • 1

                    #24
                    witam,za niedługo mój brat ma wesele,jest strasznym smakoszem piwa TYSKIE dziennie wypija około 10 butelek(jak nie idzie do pracy ) i wpadł mi do głowy taki pomysł żeby kupić mu keg tyskie 50l.Teraz pytanie do was ile to by mniej więcej kosztowało i co do tego trzeba mieć?? Chodzi o KUPNO nie o wypożyczenie, mój brat z pewnością będzie się go sam napełniał za pośrednictwem znajomego

                    Comment

                    • jacer
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 9875

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mariusztyskie Wyświetlenie odpowiedzi
                      Teraz pytanie do was ile to by mniej więcej kosztowało
                      To nie hurtownia. Zadzwoń do hurtowni najblizszej to ci powiedzą. Napewno jest gdzieś w pobliżu takowa więc nie mów, że nie ma albo nie wiesz gdzie.
                      Milicki Browar Rynkowy
                      Grupa STYRIAN

                      (1+sqrt5)/2
                      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                      No Hops, no Glory :)

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        #26
                        A w czym problem, chyba pytanie pasuje do tego forum?

                        Comment

                        • cap-n-go
                          Senior
                          • 05-2005
                          • 273

                          #27
                          To ja mam pytanie pasujące do tego forum i akurat w temacie,mariuszutyskie jak można byc smakoszem piwa tyskie?Przecież smakosz i tyskie to pojęcia wzajemnie wykluczające się.

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mariusztyskie Wyświetlenie odpowiedzi
                            witam,za niedługo mój brat ma wesele,jest strasznym smakoszem piwa TYSKIE dziennie wypija około 10 butelek(jak nie idzie do pracy ) i wpadł mi do głowy taki pomysł żeby kupić mu keg tyskie 50l.Teraz pytanie do was ile to by mniej więcej kosztowało i co do tego trzeba mieć?? Chodzi o KUPNO nie o wypożyczenie, mój brat z pewnością będzie się go sam napełniał za pośrednictwem znajomego
                            O kurde,ale twardziel Myślę,że za dużo by to Ciebie kosztowało,lepiej niech poprzestanie na tych z Tych butelkowych,aczkolwiek bym odradzał picia tego" piwa"


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              #29
                              Dajcie już spokój. Człowiek zadał konkretne pytanie, będzie chciał, to się rozejrzy po forum w poszukiwaniu czegoś lepszego, a złośliwe teksty raczej średnio go do tego zachęcą.

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23799

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mariusztyskie Wyświetlenie odpowiedzi
                                witam,za niedługo mój brat ma wesele,jest strasznym smakoszem piwa TYSKIE dziennie wypija około 10 butelek(jak nie idzie do pracy ) i wpadł mi do głowy taki pomysł żeby kupić mu keg tyskie 50l.Teraz pytanie do was ile to by mniej więcej kosztowało i co do tego trzeba mieć?? Chodzi o KUPNO nie o wypożyczenie, mój brat z pewnością będzie się go sam napełniał za pośrednictwem znajomego
                                za kega z piwem zapłacisz 150-200 zł, do tego osprzęt - pompka z nalewakiem mocowana na KEGu - 250-350 zł lub full wypas za ~2 tys. (schładzarka, kolumna, kran, butla CO2, etc.) za używane pewnie mniej.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎