Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Upadające Browary / sytuacja niezależnych browarów w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    Co do browaru GAB, to szkoda, że nie zaistniał wśród kolekcjonerów podstawek, kapsli czy otwieraczy.
    Last edited by robox; 27-11-2008, 23:04.

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      No to co, robimy zbiórkę i kupujemy?

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • emes
        Nadszyszkownik Chmielowy
        • 08-2003
        • 4275

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
        .......... Bo to, że chcą sprzedać, to jeszcze nie oznacza, że przestają warzyć/bankrutują itd. Może chcą sprzedać gdyby udało się uzyskać dobrą cenę, a warzenie będzie trwało? ...
        W ogłoszeniu GAB-a jest : "Do sprzedania, dzierżawy (lub inne propozycje).."

        Comment

        • Sokół83
          szynkarz
          • 12-2004
          • 1598

          wszyscy lamentują, że upada, znika i w ogóle lipa, bo był źle zarządzany itd.

          przecież tutaj właściciel sprzedaje browar razem ze swoim domem - widać gość ma inny pomysł na życie i tyle; browar chyba się źle nie trzymał, skoro został przygotowany pod rozbudowę na 30 000hl; może będzie tutaj jak z BOSSem czy Konstancinem - ktoś kupi i browar rozwinie, w końcu miejscówka jest dobra - blisko dużego miasta i kawałek dalej do 4 wielkich rynków zbytu (GOP, Kraków, Łódź, Warszawa)
          Z INNEJ BECZKI

          www.fotopolska.eu

          Comment

          • szefunio
            Senior
            • 01-2007
            • 481

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83 Wyświetlenie odpowiedzi
            przecież tutaj właściciel sprzedaje browar razem ze swoim domem - widać gość ma inny pomysł na życie i tyle;
            Niestety, ale sytuacja nie jest taka różowa. Nie chodzi o inny pomysł na życie. Po prostu niewielka sprzedaż ich produktów wpędza browar w kłopoty finansowe.

            Za to sam browar jest w stanie bardzo dobrym, na dużej działce, z własną oczyszczalnią. Perełka wśród małych browarów.
            Robię to co lubię - produkuję piwo.

            Comment

            • arzy
              Senior
              • 06-2002
              • 2814

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
              Arzy, a masz jakieś szersze informacje? Bo to, że chcą sprzedać, to jeszcze nie oznacza, że przestają warzyć/bankrutują itd. Może chcą sprzedać gdyby udało się uzyskać dobrą cenę, a warzenie będzie trwało? Przecież dopiero co, była mowa o tym, że jednak będą jakieś zmiany.
              Mam nadzieję wiedzieć coś więcej w przyszłym tygodniu.
              "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              Bractwo Piwne
              Skład Piwa
              Piszę poprawnie po polsku!

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arzy Wyświetlenie odpowiedzi
                Jak ktoś ma wolne 6.000.000. to jest do sprzedania posiadłość gdzie warzy się piwo, lokalizacja: Wąsosz koło Częstochowy.
                Kolejny browar upada
                HA! Co prawda browar GAB jest na sprzedaż jeśli znajdzie się chętny zapłacić zaproponowaną cenę, ALE wspomniane ogłoszenie jest leciwe i jako takie nieaktualne (zresztą rzućcie okiem na nie - nie ma tam daty zamieszczenia). Rozmawiałem chwilkę temu z Łukaszem Kowalskim z GABa i był zaskoczony moim pytaniem Browar działa, ma swoje plany, aktualizacja nazw i prace nad nowym piwem są w toku, tak więc o jako takie działanie browaru nie powinniśmy się martwić. Choć Łukasz nie ukrywa że nie jest łatwo, nie na tyle źle jednak żeby zaprzestawać działalności.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Proponuję wybrać się do Częstochowy i spuścić Arzemu bęcki. A później oczywiście na piwo

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13950

                    W ogóle ta strona z ogłoszeniem jakaś dziwna, oprócz oferty z GABa jest jeszcze tylko 1 ogłoszenie http://www.property.info.pl/index.html

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                      Rozmawiałem chwilkę temu z Łukaszem Kowalskim z GABa i był zaskoczony moim pytaniem .
                      He he, no właśnie wygrzebałam wizytówkę i też miałam dzwonić
                      No nic, najważniejsze, że GAB żyje
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • arzy
                        Senior
                        • 06-2002
                        • 2814

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                        Proponuję wybrać się do Częstochowy i spuścić Arzemu bęcki. A później oczywiście na piwo
                        No to ja już nic nie wiem.
                        Wiem to od kolegi do którego mam pełne zaufanie. Dzwonił do biura nieruchomości http://www.winiarski.com.pl/oferta.html NUMER oferty: 6396-S005CS i pani z biura powiedział mu to wcześniej napisałem. Nie sądzę, żeby w Wąsoszu był jeszcze jeden browar.

                        Z tego co Łukasz powiedział Arturowi mogę być tylko zadowolony, a na piwo zapraszam
                        "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        Bractwo Piwne
                        Skład Piwa
                        Piszę poprawnie po polsku!

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          Niewykluczone że poszukują chętnego na browar różnymi drogami, ale swoje na szczęście czynią dalej.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • Seta
                            Piję piwo
                            • 10-2002
                            • 6964

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                            Choć Łukasz nie ukrywa że nie jest łatwo, nie na tyle źle jednak żeby zaprzestawać działalności.
                            To pierwsza dobra dobra wiadomość w tym wątku! Zdrowie Łukasza (gabowskim stoutem )!
                            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                            Comment

                            • kiszot
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 8081

                              Ej medalikorzu mosz ................
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              • abernacka
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 10837

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arzy Wyświetlenie odpowiedzi
                                (...) a na piwo zapraszam
                                Postawisz jutro w Łodzi
                                Piwna turystyka według abernackiego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎