Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie zaopatrzyć się w szkło?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tomasz_FK
    Senior
    • 10-2003
    • 221

    Gdzie zaopatrzyć się w szkło?

    Zastanawiam się, czy znacie jakieś sklepy gdzie można zaopatrzyć się w naczynia do picia piwa. Nie chodzi mi o kolekcjonerskie okazy, lecz zwykłe paczkowane noname'y, które bez obawy o zbicie, ale i bez wstydu, można podać gościom.
    Osobiście byłbym zainteresowany nie tylko popularnymi szklankami do lagerów (takich u nas pełno w hipermarketach), ale również pokalami, kielichami itp. Plastiki, wiadomo, odpadają.

    A jakby to było gdzieś niedaleko, to już w ogóle byłbym happy.
    Tomasz
    "Sleeping makes me hungry. And eating makes me sleepy. Life is good." Garfield, 11 lipca 1991 r.
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10838

    #2
    Proponuję abyś zerknął w "Makro". Tam powinni coś mieć. Oprócz tradycyjnych kufli widziałem ostatnio także pokale i szklanki.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19170

      #3
      no name to widziałem w hipermarketach, ale to były dość siermiężnie skrojone szklanki. z pakalami już gorzej, choć udało mi się dostać ładny w sklepie gospodarstwa domowego.

      Comment

      • peter007
        Senior
        • 06-2004
        • 2820

        #4
        Ja widziałem ciekawe tego typu rzeczy w piotrkowskim Kauflandzie
        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23807

          #5
          zajrzyj na Sienkiewicza w Opolu (idąc od placu Kopernika, tuż za przystankiem po lewej stronie - na rogu Łangowskiego i Kominka) . Ów sklep ze szkłem miewa od czasu do czasu jakieś piwne niefirmowane szkła.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • cielak
            Senior
            • 03-2004
            • 2890

            #6
            Dziś w "Carefourze", na stoisku z piwem, widziałem pokale "no name" pakowane po 6szt.. Ładne. Jeżeli są w Krakowie to pewnie w każdym "Carefourze" można je dostać. Szkoda, ale nie zapamiętałem ceny.
            zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎