Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bierhalle Arkadia Warszawa - teraźniejszość

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    Byłem w sobotę. Sorki, że nie dałem znać ale był to wypad rodzinny.
    Obsługa bardzo miła, sympatyczne Panie pojawiają się zanim zdążysz się rozejrzeć.
    Córeczka dostała kolorowankę i kredki, żeby nie przeszkadzać w degustacji - bardzo miły gest.
    Lokalizacja w centrum handlowym trochę mnie oburzała - minibrowary kojarzą mi się raczej ze średniowiecznymi piwniczkami... W środku jednak zapominasz gdzie jesteś, wielkie kadzie, ceglaste ściany, bawarskie barmanki… ...i piwo zupełnie z innej beczki...
    W knajpie gościła czeska orkiestra, która grała za głośno i za entuzjastycznie, co utrudniało komunikację.
    Dunkel Weizen pyszny, prawie jak Pszeniczniak Prezesa , cudownie nieprzejrzysty, pachnący delikatny w smaku.
    Pils chyba troszkę nie wyszedł - był kwaskowaty, poza tym mógłby być choć troszkę klarowny.
    W karcie napisano, że stosują karmel(!) (oprócz słodów jęczmiennego i pszenicznego)... Co prawda na browarnictwie znam się tyci, ale to chyba nie pomaga w uzyskaniu idealnego smaku...?
    Generalnie było OK, smacznie i miło, chociaż bałem się, że w centrum handlowym się nie da...
    Last edited by Seta; 31-10-2005, 09:50.
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8962

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
      Nie widzę w tym powodu do demonizowania. Skoro jest podaż na Allegro, to znaczy że musi też być popyt, a wiec ludzie skłonni płacić za te podstawki. Nikt ich do tego zakupu nie zmusza. Poza tym dzięki Allegro te podstawki mogą zdobyć osoby mieszkające daleko od Warszawy. Nie każdy ma Bierhalle na wyciągniecie ręki...
      Jestem podobnego zdania, choć ja wolałem swoje "nadwyżki" rozesłać znajomym kolekcjonerom za dziękuję (podobnie jak to zrobił becik). Co prawda później się dowiedziałem o 4 różnych wzorach ( w B. główną uwagę zwracałem na to co piję a nie na czym stoi szklanka), ale myślę, że jeszcze dobiorę sobie komplet i uzupełnię tym, którym wysłałem pojedyncze sztuki.
      Tym bardziej, że planuję razem z Żoną-Taxi przybyć do B. w środę. Może mimo meczów LM znajdzie się dla nas jakaś miejscówka.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        coś mi się naklikało - sorki za te posty...
        aaa... i strona Bierhalle nie działa
        Last edited by Seta; 31-10-2005, 09:55.
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • Małażonka
          Senior
          • 03-2003
          • 4602

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
          Nie widzę w tym powodu do demonizowania. Skoro jest podaż na Allegro, to znaczy że musi też być popyt, a wiec ludzie skłonni płacić za te podstawki. Nikt ich do tego zakupu nie zmusza. Poza tym dzięki Allegro te podstawki mogą zdobyć osoby mieszkające daleko od Warszawy. Nie każdy ma Bierhalle na wyciągniecie ręki...
          Nie demonizuję, uważam jedynie, że jest to niesmaczne i nieuczciwe...

          Przed chwilką w telewizji mówiono o hienach cmentarnych, które kradnąc z grobów sprzedają potem innym. Jest podaż, jest też popyt...
          Wiem, że to porównanie jest nie do końca właściwe (podstawek z Bierhalle nikt nie kradnie), ale przynajmniej na czasie .
          Prawdziwi kolekcjonerzy (choćby Becik) rozsyłają te podstawki, nie rządając za to nic (wystarczy koperta zwrotna ze znaczkiem), a tacy "zarobkowicze" zawsze budzą u nas niesmak...
          Last edited by Małażonka; 31-10-2005, 09:54.

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8081

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
            I jeszcze jedna, mniej przyjemna sprawa, choć pewnie nic się z nią nie da zrobić: podstawki Bierhalle już mieszkają na Allegro, co według nas jest ciut niesmaczne i nieuczciwe - ktoś bierze sobie podstawki za darmo, a potem na tym zarabia....
            Dopiero teraz to zauważyłaś?Czy może dlatego,że tam pracuje forumowicz?
            Przecież takie praktyki maja miejsce cały czas,jak tylko pokażą się na rynku nowe podstawki.
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • Twilight_Alehouse
              Chmielowisko.pl
              • 06-2004
              • 6310

              Żeby była jasność - sam takich podstawek nigdy bym nie kupił na Allegro, bo faktycznie, wolałbym je dostać w drodze wymiany lub poprzez wysłanie koperty, nie wystawiłbym też z powodów podanych przez Małążonkę, niemniej podtrzymuję wcześniejsze argumenty.
              Last edited by Twilight_Alehouse; 31-10-2005, 10:05.

              Comment

              • Ahumba
                Senior
                • 05-2001
                • 8962

                Zresztą, osoba wystawiająca na allegro te ppodstawki, wielkiego biznesu nie zrobiła, po kilku dniach nikt jeszcze ich nie kupił mimo formy "kup teraz". Zastanawiam się, czy z becikiem nie będziemy musieli kryć się, że popsuliśmy "komuś" interes.
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                Comment

                • Krzysztof
                  Senior
                  • 04-2001
                  • 1689

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lenin
                  Krzysztof bez urazy, takie były moje odczucia, więc napisałem o nich. Przyznaję, że mam mgliste pojęcie o warzeniu piwa, więc niepotrzebnie "rzuciłem kamieniem".
                  Szczerze Ci przepraszam.

                  Jak bedziesz w Bierhalle to zapraszam na ...... Konsultacje.
                  Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                  www.twojmalybrowar.pl

                  Comment

                  • Krzysztof
                    Senior
                    • 04-2001
                    • 1689

                    A może zróbmy tak:
                    - Przyślijcie zaadresowane koperty ze znaczkami a ja załatwię, że trafią do nich podstawki i dalej .... na pocztę.
                    Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                    www.twojmalybrowar.pl

                    Comment

                    • Krzysztof
                      Senior
                      • 04-2001
                      • 1689

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                      Dopiero teraz to zauważyłaś?Czy może dlatego,że tam pracuje forumowicz?
                      Przecież takie praktyki maja miejsce cały czas,jak tylko pokażą się na rynku nowe podstawki.
                      Do czego lub kogo zmierzasz?
                      Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                      www.twojmalybrowar.pl

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof
                        Do czego lub kogo zmierzasz?
                        Ja ?Do niczego.Tylko się zastanawiam głośno dlaczego nagle Małążonkę poruszyła ta sprawa.Chociaż takie procedery zdażają się od dawna.Może akurat to taki przypadek,że w tym temacie...
                        Po prostu jestem upierdliwy do bólu i bardzo ciekawski
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • Małażonka
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 4602

                          Jesteś upierdliwy do bólu , ale raczej mało ciekawski (albo nie czytający dokładnie forum ). Już nie pierwszy raz piszę, że takie praktyki mnie mierżą, pisałam już o tym przy okazji sprzedaży gadżetów giełdowych, kufli Browarii i w paru innych tematach....
                          Nie doszukuj się więc podtekstów tam gdzie ich nie ma...
                          Last edited by Małażonka; 31-10-2005, 19:09.

                          Comment

                          • TomX
                            Senior
                            • 09-2004
                            • 1035

                            Co do podstawek to nie widze problemu - albo inaczej, problem może i być, bo rzeczywiście zarabianie na towarze pozyskanym za darmo może budzić pewne kontrowersje, ale jakby nie patrzeć to conajmniej 95% podstawek na allegro to artykuły pozyskane za darmo z różnych barów lub nawet bezpośrednio od browarów, czasem ktoś może odziedziczył jakąś kolekcje albo znalazł coś na strychu, ale to jest raczej margines. Dopuki ktoś nie żąda za w ten sposób pozyskane towary (tutaj podstawki) niebotycznych cen, to według mnie wszystko jest OK, kupię od kogoś coś z Warszawy, sprzedam coś z mojego regionu i wszyscy są zadowoleni. A gdy ceny sięgają sufitu to po prostu nie kupuje i koniec.
                            Piwo, góry, jaskinie... tego mi trzeba!

                            I Ty bądź bohaterem w swoim domu - zostań piwowarem domowym! :)

                            Comment

                            • Krzysztof
                              Senior
                              • 04-2001
                              • 1689

                              W tym tygodniu najprawdopodbniej w czwartek bedę mógł zaproponować Wam nastepne piwo w Bierhalle. Będzie to Dunkel.
                              Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                              www.twojmalybrowar.pl

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8081

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                                Jesteś upierdliwy do bólu , ale raczej mało ciekawski (albo nie czytający dokładnie forum ). Już nie pierwszy raz piszę, że takie praktyki mnie mierżą, pisałam już o tym przy okazji sprzedaży gadżetów giełdowych, kufli Browarii i w paru innych tematach....
                                Nie doszukuj się więc podtekstów tam gdzie ich nie ma...
                                Jeżeli tak to przepraszam.Po prostu nie pamietałem tego.Wiesz ta starcza skleroza
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎