Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bierhalle Arkadia Warszawa - teraźniejszość

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kishar
    Senior
    • 10-2003
    • 1691

    #46
    Wedlug mnie powinien sie znalesc pils,jakis ciemniak,pszenica raz ciemna raz jasna,i jakies piwa specjalne: stout, rauchbierczy tez wiele innych czmy rzadsze i trudniej dostepne tym lepiej.

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #47
      Oooo, rauchbier też bym się napił.

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        Chmielowisko.pl
        • 06-2004
        • 6310

        #48
        Nie będę oryginalny: w ofercie powinien być na pewno pils, Weizen i jakis ciemniak, a reszta sezonowo. Bardzo chętnie widziałbym bocki, doppelbocki, porterki oraz marcowe. Nie pogardziłbym też jakimś porządnym ale.
        Last edited by Twilight_Alehouse; 02-10-2005, 20:19.

        Comment

        • zythum
          Kot Makawity
          • 08-2001
          • 8305

          #49
          Ja bym się napił KLASYCZNEGO marcowego.
          To inaczej miało być, przyjaciele,
          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

          Rządzący światem samowładnie
          Królowie banków, fabryk, hut
          Tym mocni są, że każdy kradnie
          Bogactwa, które stwarza lud.

          Comment

          • Maggyk
            Szara Adminiscjencja
            • 05-2004
            • 5615

            #50
            Mi się marzy ciemny pszeniczniak.
            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
            Piwo domowe -
            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

            Reklama w BROWARZE
            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

            Comment

            • Wielki_B
              Senior
              • 02-2005
              • 1968

              #51
              Smakowity restauracyjny pils 13 Blg obowiązkowo; to samo jeśli chodzi o pszeniczne; delikatny stout, czyli ciemniak, w którym nie będzie dominowała "kawa zbożowa" (ludzi trzeba dopiero przyzwyczaić do intensywniejszych smakowo piw); i sezonowe rarytasy, którymi można będzie przyciągać klientelę znudzoną stałą ofertą ("piernikowe" zimowe, jakiś labic, etc.)

              PS. Jak by nie było, przedsiębiorca, wzorem polityków, "nie potwierdził ani nie zaprzeczył" wyzwaniu: "na otwarciu po litrze piwa dla forumowiczów GRATIS!"
              Choć sam z pewnością nie przybędę, to chyba nie zaszkodzi mi opierniczenie właściciela: taaaa, czerpać badania rynkowe z Forumowiczów, to TAK, ale fundnąć to jedynie miejsce w knajpie (dobra, dobra - nie knajpa, lecz romanatyczny lokal!).

              Czy ten post coś zmieni? Jak Wam się wydaje?

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                #52
                Post być może tak, ale post scriptum raczej nie, bo ciężko je zrozumieć.

                Przychylam się do zdania Twilighta w kwestii ale'a. Najlepiej w stałej ofercie.

                Comment

                • Małażonka
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 4602

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                  (...)PS. Jak by nie było, przedsiębiorca, wzorem polityków, "nie potwierdził ani nie zaprzeczył" wyzwaniu: "na otwarciu po litrze piwa dla forumowiczów GRATIS!" (...)
                  Do tej pory wydawało mi się, że osoba proponująca - stawia piwo!
                  Fajna to polityka - samemu proponować, a ciągnąć z cudzej kieszeni!
                  (I nie piszę tego w kwestii dyskusji - takie jest moje zdanie, a dyskutować nie zamierzam, by i tego tematu w śmietnik nie zamieniać.)

                  Jeśli zaś chodzi o pytanie Krzysztofa - to mi się wydaje, że i tak wszystkich zaspokoić się nie da. Jak policzyłam głosy, do tej pory browar powinnien zacząć warzyć : pilsa, jasną pszenicę, ciemną pszenicę, doppelbocka, marcowe i ale. Dodatkowo, ale już sezonowo: lambika, portera i piwa owocowe. Może to i możliwym jest, ale chyba nie na samym początku działalności browaru...
                  Last edited by Małażonka; 03-10-2005, 07:31.

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #54
                    Chyba najbardziej klasyczną stałą ofertą jest w takich browarach - uogólniając - piwo jasne, ciemne i pszeniczne. Może dobrze by było odróżnić Bierhalle od BrowArmii i zmodyfikować ofertę - oczywiście jasne musi być, ale pszeniczne dla odmiany właśnie ciemne (choć osobiście wolę jasną pszeniczkę, to znam takich, co wręcz odwrotnie), zamiast stouta coś bardziej przybliżonego do koźlaka, zamiast imbirowego - malinowe - SOMA chyba maliniaka trzaskała o ile pamiętam.
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • JAckson
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 6122

                      #55
                      Jak dla mnie zestaw stały to pils, pszeniczne i np. stout. Sezonowo zimą najchętniej porter bałtycki ew. koźlak. Latem coś orzeźwiającego np. żytnie lub witbier.
                      MM961
                      4:-)

                      Comment

                      • piwowar2
                        Senior
                        • 11-2001
                        • 588

                        #56
                        Mnie sie marzy na prawde dobre piwo - nie zaleznie od gatunku, zadowoli mnie kazde, byle dobre.

                        Comment

                        • zythum
                          Kot Makawity
                          • 08-2001
                          • 8305

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                          Ja bym się napił KLASYCZNEGO marcowego.
                          I ciemnej w stylu czeskim desitky. Zresztą jasnej też.
                          To inaczej miało być, przyjaciele,
                          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                          Rządzący światem samowładnie
                          Królowie banków, fabryk, hut
                          Tym mocni są, że każdy kradnie
                          Bogactwa, które stwarza lud.

                          Comment

                          • Krzysztof
                            Senior
                            • 04-2001
                            • 1689

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                            Choć sam z pewnością nie przybędę, to chyba nie zaszkodzi mi opierniczenie właściciela: taaaa, czerpać badania rynkowe z Forumowiczów, to TAK, ale fundnąć to jedynie miejsce w knajpie (dobra, dobra - nie knajpa, lecz romanatyczny lokal!).

                            Czy ten post coś zmieni? Jak Wam się wydaje?
                            Ciekawe co ci mój Szef zawinił, że nie znając człowieka chcesz jego osobę ... tak jak w cytacie.
                            Ja Piwowar grzecznie zapytuję: jakiego piwka chcielibyście się napić? I dostając odpowiedź dziekuję. W sumie to podziekuję jeżeli piwo będzie w ofercie...dostarczając to piwo na stoły. Nic więcej.
                            Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                            www.twojmalybrowar.pl

                            Comment

                            • Wielki_B
                              Senior
                              • 02-2005
                              • 1968

                              #59
                              O rany!
                              Czytając kilka kolejnych postów pomyślałem, że powinienem chyba zmienić chyba krąg, w którym sobie żartuję przy okazji sączenia piwka.
                              Jedni nie rozumieją, dla drugich za ciężkie.
                              Życzę zatem wielu miłych i poważnych pogawędek. I nic więcej...

                              PS. I nie pisz do mnie "ci", jeśli w tym samym zdaniu o swoim pryncypale piszesz "Szef" .

                              Comment

                              • iron
                                Senior
                                • 08-2002
                                • 6703

                                #60
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                                O rany!
                                (...)

                                PS. I nie pisz do mnie "ci", jeśli w tym samym zdaniu o swoim pryncypale piszesz "Szef" .

                                A może dlatego, że te Twoje (a niech będzie z wielkiej litery) ciężkie żarty "in fine german tradition" tak innych do Ciebie nastrajają, że wg Nich nie zasługujesz na "Ci"
                                To już zresztą nie jest pierwszy temat, w którym swoim poczuciem humoru obrażasz ludzi (oczywiście to moje zdanie).

                                A żeby nie być całkiem nie na temat, to też chętnie jakiegoś ale'a bym widział i tak sobie marzę o jakims dortmunderze - takie fajne piwko o dość nieskomplikowanym, ale przyjemnym smaku. No i marcowe też by było nie od rzeczy, nie wspominając już o próbie odtworzenia grodziskiego - ale to już raczej na półce z napisem marzenia należy umieścić.
                                Last edited by iron; 03-10-2005, 21:02.
                                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                                Rock, Honor, Ojczyzna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎