Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pankracy
    Senior
    • 10-2007
    • 2769

    Aha czyli to tak wygląda.
    Projekt wisiał w ogłoszeniach tej firmy już od kilku miesięcy. Myślałem więc, że skorzystaliście z "gotowca".

    Comment


    • Nie, sami go zrobiliśmy. Ta firma i jej dyżurny architekt nie mają zielonego pojęcia o projektowaniu browarów, a umowa na wykonanie naszego projektu została podpisana tylko na projekt architektoniczno-budowlany w maju 2011.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        Pomijając przykre wątki, cieszę się z kolejnego piwnego przedsięwzięcia
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AgaL Wyświetlenie odpowiedzi
          Nie, sami go zrobiliśmy. Ta firma i jej dyżurny architekt nie mają zielonego pojęcia o projektowaniu browarów, a umowa na wykonanie naszego projektu została podpisana tylko na projekt architektoniczno-budowlany w maju 2011.
          Na blogu wyczytałem, że chcieliście zaadoptować istniejący już budynek. Z racji własnych zainteresowań zapytam się, nie było możliwości nabycia/adaptacji dworu Herburtów?
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • Zdrój
            Senior
            • 05-2001
            • 284

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
            Ufff. Nareszcie koniec tajemnicy.
            Gratuluje.

            Jak mniemam projekt zamknie się w około 2,5 milionach zł. Ciekawy jestem czy ten "gotowiec" kupiony od pewnego biura projektowego przyjmie się w Polsce.

            Andrzej (1/3 Ursa) obiecywał jakiś czas temu, że w rzeczywistości budynek będzie wyglądał lepiej niż na tym projekcie. Pisałem już o tym gdzie indziej, ale powtórzę bo mnie to gryzie - o piwo się nie boję, ale strata szansy na kawałek nowej, dobrej architektury w Bieszczadach, przy jednej z głównych dróg...
            Browamator Piwowar PINTA Festiwal Birofilia

            Comment


            • Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
              Na blogu wyczytałem, że chcieliście zaadoptować istniejący już budynek. Z racji własnych zainteresowań zapytam się, nie było możliwości nabycia/adaptacji dworu Herburtów?
              Z powodu niezbyt korzystnej lokalizacji, bardzo złego stanu i niewyjaśnionej sytuacji prawnej, nie braliśmy tego pod uwagę. Może kiedyś, kto wie...

              Comment

              • pioterb4
                Senior
                • 05-2006
                • 4322

                Wolałbym 5 minibrowarów ale takich jak Widawa niż trzydzieści pseudo dodatków do restauracji.

                Comment

                • pioterb4
                  Senior
                  • 05-2006
                  • 4322

                  Wyszynk piwa ma być popularny - dostępny wszędzie, nawet ten pseudo - jak go określiłeś.
                  Wyszynk dobrego piwa musi być popularny - inaczej to się mija z celem. W niektórych browarach najpierw warzy się piwo a potem patrzy co wyszło i do czego najbardziej jest to podobne. Im więcej będzie takich przybytków tym trudniej będzie kulturę zaszczepić. Już teraz wielu ludziom piwo z browaru restauracyjnego kojarzy się z breją za 10 zł i patrzą na takie miejsca z niechęcią.

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13950

                    Gadacie nie na temat.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • Pankracy
                      Senior
                      • 10-2007
                      • 2769

                      Ktokolwiek widział, ktokolwiek słyszał, ktokolwiek coś wie... Niech się wreszcie odezwie.

                      Plotka głosi, że coś się dzieje w sprawie browaru restauracyjnego w Stargardzie Szczecińskim. Z tego co wiem miał być budowany w restauracji przy rynku pod adresem Rynek Staromiejski 3.

                      Comment

                      • adam16
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 9865

                        Być może niedługo zostanie otwarty nowy rozdział historii browarnictwa w Chorzowie. Może jeszcze w tym roku zostaną otwarte dwa nowe browary.
                        Browar Hajduki.
                        adam16@browar.biz
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          Browary restauracyjne w Chorzowie!

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Być może niedługo zostanie otwarty nowy rozdział historii browarnictwa w Chorzowie. Może jeszcze w tym roku zostaną otwarte dwa nowe browary.
                          Jeden był już wspominany - w Parku Śląskim (WPKiW), a drugi przy ul. Sobieskiego 17.
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • Mafar
                            Senior
                            • 04-2003
                            • 1262

                            belfer102 przeczytaj ten post uważnie :

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Być może niedługo zostanie otwarty nowy rozdział historii browarnictwa w Chorzowie. Może jeszcze w tym roku zostaną otwarte dwa nowe browary.
                            Polakom gratulujemy Brackiego

                            Gdy rozum śpi budzą się demony

                            Comment

                            • Shedao
                              Senior
                              • 09-2007
                              • 900

                              Mimo najszczerszych chęci, nie mogę zrozumieć o co chodzi belfrowi w poście powyżej.

                              Comment

                              • Pankracy
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 2769

                                Planowany jest kolejny minibrowar restauracyjny w woj. dolnośląskim.
                                Konkretnie w miejscowości Miedzianka pod Jelenią Górą (Rudawski Park Krajobrazowy).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎