Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slawekkazek
    Senior
    • 01-2003
    • 544

    Projekt budowy browaru przy ulicy Studziennej jest (był ?!) całkowicie odrębny od omawianego na forum, który jest realizowany "w jednej z piwniczek kamienic przy bulwarze Zygmunta Augusta". Tenże zagrożony nie jest i niebawem doczekamy się na pierwsze piwo z tego browaru.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19170

      Browar w Białej Podlaskiej będzie miał montaż instalacji najwcześniej w listopadzie tego roku. Termin realizacji w Łukowie przenosi się w terminie, bo tam etap budowlany nie jest skończony.
      Last edited by e-prezes; 04-09-2013, 11:28.

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10838

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slawekkazek Wyświetlenie odpowiedzi
        Projekt budowy browaru przy ulicy Studziennej jest (był ?!) całkowicie odrębny od omawianego na forum, który jest realizowany "w jednej z piwniczek kamienic przy bulwarze Zygmunta Augusta". Tenże zagrożony nie jest i niebawem doczekamy się na pierwsze piwo z tego browaru.
        Kamień z serca
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • Pankracy
          Senior
          • 10-2007
          • 2772

          Będzie drugi browar restauracyjny z instalacją Kaspar Schulz w Szczecinie (warzelnia 10 hl).
          Czyli szykowane są w najbliższym czasie w sumie dwa (jeden KS, jeden Minibrowary.pl).

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19170

            Pod tym adresem najpewniej będzie minibrowar. Pod takim adresem jest zarejestrowana restauracja chińska (więc zaplecze jest) oraz pod takim (tyle, że w Białej nie ma takiej ulicy, ale plac) adresem zarejestrowany w KRS jest Browar Podlaski Sp. z o.o.
            Mała korekta. Pod nr 2 nie widać znaczących prac, ale cała kamienica nr 4 wygląda na przygotowana pod duży obiekt. Od zaplecza były czyszczone piwnice, więc to pewnie tutaj.
            Browar w Białej Podlaskiej będzie miał montaż instalacji najwcześniej w listopadzie tego roku.
            Pod nr 2 uruchomił się coctail bar, a kamienica nr 4 nadal czeka na inwestora (wg. danych właściciela). Jest jeszcze jeden trop i mam nadzieję, że już ostateczny
            Pub Sport Agora przy ul. Janowskiej (o 100 m od Placu Wolności) będący własnością D. Osiaka, właściciela hotelu Osjan i knajpy pod tą samą nazwą oraz hostelu Agora aktualnie jest w remoncie. Wg. informacji od innych knajpiarzy maja tam serwować własne piwo.

            Comment

            • Biertefal
              Junior
              • 01-2013
              • 3

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              Kościerzyna też nie otworzy się 31 sierpnia... z przyczyn technicznych.
              Piszą co prawda o niecałkowitym otwarciu, cokolwiek to znaczy. Pewnie o obiekt jako całość.
              A może akurat browar otworzą?
              Czy tą przyczyną techniczną jest Marian Ł. ?

              Comment

              • Pankracy
                Senior
                • 10-2007
                • 2772

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Biertefal Wyświetlenie odpowiedzi
                Czy tą przyczyną techniczną jest Marian Ł. ?
                Sugerujesz, że znowu zawiódł klienta polski przedstawiciel KS? Może jednak nie tym razem?

                Warzelnia przyjechała do Polski już ładnych parę miesięcy temu. Była prezentowana na targach w Warszawie.
                Forum browar.biz obserwuje piwowar minibrowaru z Kościerzyny. Może wypowie się na temat terminu otwarcia.

                Comment

                • Arco
                  Junior
                  • 11-2012
                  • 9

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                  Termin otwarcia browaru w Hrubieszowie przesunął się na początek września.
                  Już otwarty. Rozmawiałem. Jadę we wtorek. Trzy bazowe piwa na stanie. Cena noclegu kosmiczna. Więcej za tydzień napiszę. 43. Na mojej liście. Chyba trzeba też ruszyć do Kościerzyny.

                  Comment

                  • Arco
                    Junior
                    • 11-2012
                    • 9

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                    Kościerzyna też nie otworzy się 31 sierpnia... z przyczyn technicznych.
                    Piszą co prawda o niecałkowitym otwarciu, cokolwiek to znaczy. Pewnie o obiekt jako całość.
                    A może akurat browar otworzą?
                    Było podobno kilka wesel z piwem w tle...

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10838

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Arco Wyświetlenie odpowiedzi
                      Już otwarty. Rozmawiałem. Jadę we wtorek. (...).
                      Otwarty panie kolego już był (co prawda, tylko dla nas) już w połowie sierpnia. Relację z tej wizyty znajdziesz na moim blogu.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • beaviso
                        Senior
                        • 02-2010
                        • 215

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Arco Wyświetlenie odpowiedzi
                        Już otwarty. Rozmawiałem. Jadę we wtorek. Trzy bazowe piwa na stanie. Cena noclegu kosmiczna. Więcej za tydzień napiszę. 43. Na mojej liście. Chyba trzeba też ruszyć do Kościerzyny.
                        Co to znaczy "kosmiczna"? W chwili obecnej najlepszy standard w regionie oferuje Hotel Koronny w Zamościu, 259 zł za podstawowy pokój 2-osobowy, ale naprawdę jest na bogato - lepiej niż w sieciówkach o "wielkich" nazwach. Ceny Hrubieszowa nie znam - napisz proszę, zobaczymy co to za "kosmos".

                        W Browarze Sulewski miałem okazję być przed tygodniem. Wówczas restauracja nie była jeszcze czynna, ale kuchnia obsługiwała częściowe menu z dostawą do lokalu piwnego Wrażenia bardzo pozytywne, z piw najciekawszy i wart spróbowania jest przede wszystkim Dunkel (wbrew nazwie może zaskoczyć - to nie jest typowo czarny sikacz), a jeśli chodzi o jasne i pszeniczne to jednak Browar Zamość bardziej mi smakuje (testowałem ostatnio kilkukrotnie) - tu jednak właściciel, którego poznałem, wspominał o tym, że sam nie jest w pełni zadowolony i następny wypust ma smakować inaczej - obecnie na pierwszym planie jest chmielowa goryczka, a docelowo ma być bardziej słodowy atak, co mi osobiście niezwykle by odpowiadało - ale ponownie spróbuję dopiero przyszłą wiosną... Kuchnia bardzo dobra, propozycje smaczne, eleganckie i bardzo syte za swoją cenę - w dużym mieście kosztowałyby 2x tyle... Ciekawe jak długo poziom się utrzyma. Bardzo porządna zastawa stołowa (ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich), ładne firmowe szkło (tylko te kufle do jasnego mi nie leżą, nie lubię takich) - ale szklanka do pszenicy zgrabna, nabyłem za 15 zł. Obsługa niezwykle życzliwa, pomocna i, co najważniejsze, skuteczna!

                        M.
                        Last edited by beaviso; 18-09-2013, 02:43.

                        Comment

                        • jacer
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 9875

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beaviso Wyświetlenie odpowiedzi
                          Bardzo porządna zastawa stołowa (ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich)

                          hehe, w Polsce robią zastawy dla Białego Domu i angielskiej rodziny królewskiej a Polacy kupują u Arabów
                          Milicki Browar Rynkowy
                          Grupa STYRIAN

                          (1+sqrt5)/2
                          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                          No Hops, no Glory :)

                          Comment

                          • abernacka
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 10838

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beaviso Wyświetlenie odpowiedzi
                            (...)Ceny Hrubieszowa nie znam - napisz proszę, zobaczymy co to za "kosmos".
                            (...).
                            A wystarczyłoby przeczytać dokładnie ten temat.
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jest mała obsuwa w terminie. Otwarcie planowane jest po 20 sierpnia.
                            Hotel już działa (190zł za dwójkę).
                            Piwna turystyka według abernackiego

                            Comment

                            • beaviso
                              Senior
                              • 02-2010
                              • 215

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                              A wystarczyłoby przeczytać dokładnie ten temat.
                              Z reguły nie czytam już raz czytanych tematów wstecz - szkoda życia A tak mi się wydawało, że ok. 200 zł ma być, stąd zaciekawienie czemu Kolega pisze o "kosmosie".

                              M.
                              Last edited by beaviso; 18-09-2013, 11:01.

                              Comment

                              • TTOP
                                Senior
                                • 03-2013
                                • 449

                                no tak, ale prawie 2 stówy jak na Hrubieszów to sporo. W Krasnymstawie podczas Chmielaków mniej chcieli za dwójkę, a jednak to byłgorący okres dla tego miasta.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎