Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4313

    Czyli kolejne przesunięcia. Puławy nie maj, tylko lato, Lublin nie kwiecień, tylko nie wiadomo kiedy, bo przecież kłopot z dostawą energii elektrycznej... Ech, polskie realia...

    Comment

    • Pankracy
      Senior
      • 10-2007
      • 2770

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
      co ze Szczyrzycem?
      Instalacja browarnicza w kawiarni jest już zainstalowana. Przybliżony czas otwarcia minibrowaru dla klientów - wiosna 2009.

      Comment

      • Prusak
        Senior
        • 07-2005
        • 4313

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
        Instalacja browarnicza w kawiarni jest już zainstalowana. Przybliżony czas otwarcia minibrowaru dla klientów - wiosna 2009.
        A wiesz może, co to za instalacja?

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
          A wiesz może, co to za instalacja?
          O ile się nie mylę to ta.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • Pankracy
            Senior
            • 10-2007
            • 2770

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
            A wiesz może, co to za instalacja?
            Austriacka (szczegółów nie pamiętam).
            Last edited by Pankracy; 09-02-2009, 13:45.

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
              Instalacja browarnicza w kawiarni jest już zainstalowana. Przybliżony czas otwarcia minibrowaru dla klientów - wiosna 2009.
              W kawiarni ? Coś mi się wydaje ze oprócz tego iż brewpub ten będzie w miejscowości Szczyrzyc to z reaktywacją starego cysterskiego browaru to NIC A NIC wpólnego mieć nie będzie a budynek byłego browaru zostanie (jeśli już nie jest) najzwyklejszym hotelem a nie browarem. Szkoda że nikt z licznych na naszym forum Krakusów nie wybrał się tam jeszcze z fotorelacją i wywiadem terenowym To mogło by sporo wyjaśnić...
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              • Pankracy
                Senior
                • 10-2007
                • 2770

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                W kawiarni ? Coś mi się wydaje ze oprócz tego iż brewpub ten będzie w miejscowości Szczyrzyc to z reaktywacją starego cysterskiego browaru to NIC A NIC wpólnego mieć nie będzie a budynek byłego browaru zostanie (jeśli już nie jest) najzwyklejszym hotelem a nie browarem. Szkoda że nikt z licznych na naszym forum Krakusów nie wybrał się tam jeszcze z fotorelacją i wywiadem terenowym To mogło by sporo wyjaśnić...
                Z tego co wiem to jest już inwestor, który działa na rzecz reaktywowania browaru klasztornego w Szczyrzycu.

                Dziwi mnie jednak jak w tak małej miejscowości wytrzymają dwa browary. No cóż widać, że jeden lokalny businessman pozazdrościł drugiemu i rywalizacja trwa.
                Last edited by Pankracy; 09-02-2009, 14:22.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  Pisałem na forum co mogłem napisać. O tym, że budynek dawnego browaru jest remontowany na cele hotelowe też wspomniałem, nawet dwie fotki zamieściłem, a przede mną zrobił to ktoś jeszcze (nie pamiętam już kto). Reszta jest objęta klauzulą poufności, ale jest tam mowa o drugim browarze o wydajności 5000 hl rocznie.

                  Comment

                  • pawelharfa
                    Junior
                    • 08-2008
                    • 7

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                    Z tego co wiem to jest już inwestor, który działa na rzecz reaktywowania browaru klasztornego w Szczyrzycu.

                    Dziwi mnie jednak jak w tak małej miejscowości wytrzymają dwa browary. No cóż widać, że jeden lokalny businessman pozazdrościł drugiemu i rywalizacja trwa.
                    jeśli moge jest to ten sam businessman i piwo bedzie w kawiarni na wiosne 2009
                    pierwszym bedzie pils jeśli masz pytania
                    660752561

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      Browar w Toruniu ruszy najwcześniej w czerwcu, chociaż ja obstawiam, że to będzie jednak po wakacjach. Póki co nawet nie przywieziono jeszcze "maszynowni", więc o kwietniu można zapomnieć. Strasznie mało miejsca w tej części browarnianej, na szczęście jest przejście do części restauracyjnej. Jedno jest pewne - to będzie najpiękniej położony minibrowar w naszym kraju, miodzio

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10837

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                        (...) Póki co nawet nie przywieziono jeszcze "maszynowni", więc o kwietniu można zapomnieć. (...)
                        Ach, mi mówili że już mają warzelnie u siebie
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • D0mel
                          Junior
                          • 05-2004
                          • 9

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          Browar w Toruniu ruszy najwcześniej w czerwcu, chociaż ja obstawiam, że to będzie jednak po wakacjach. Póki co nawet nie przywieziono jeszcze "maszynowni", więc o kwietniu można zapomnieć. Strasznie mało miejsca w tej części browarnianej, na szczęście jest przejście do części restauracyjnej. Jedno jest pewne - to będzie najpiękniej położony minibrowar w naszym kraju, miodzio
                          Na stronie wciąż wisi "od lutego 2009" Na maila z zapytaniem oczywiście nie odpowiedzieli.
                          Socjalizm to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju /S.Kisielewski

                          Comment

                          • Pankracy
                            Senior
                            • 10-2007
                            • 2770

                            Minibrowar w Szczyrzycu

                            W browarze restauracyjnym w Szczyrzycu rozpoczęli warzenie pilsa. Otwarcie minibrowaru nastąpi najprawdopodobniej w kwietniu (w okolicach Świąt Wielkanocnych).

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              No i pięknie, przynajmniej coś innego niż KS Jest tylko kwestia jak tam dojechać z Krakowa, napić się i wrócić bez konieczności posiadania osobistego szofera? Znalazłem tylko tę stronę Wynika z niej, że z okolic Politechniki do Szczyrzyca (a konkretnie dalej do Półrzeczki) 6 razy dziennie kursuje jakiś bus. Kursy z Krakowa o 8.55, 10.20, 13.50, 15.10, 18.40, 20.25. Powrót o 5.31, 7.43, 12.01, 13.21, 17.01, 18.16. Czas jazdy to prawie 1,5h. Zna ktoś inne połączenia? Jest też 1(!) kurs PKS o 7:55; powrót o 10:10...

                              Pankracy, a wiesz już coś więcej o kolejnych minibrowarach nie licząc tych, o których była już tu mowa? No chyba, że na piweczko.org to jakiś inny Pankracy.
                              Last edited by Pendragon; 12-03-2009, 15:10.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • abernacka
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 10837

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                                No i pięknie Jest tylko kwestia jak tam dojechać z Krakowa, napić się i wrócić bez konieczności posiadania osobistego szofera? (...)
                                Ty sie nie martw Pod koniec maja, bądz czerwca pojedziemy tam. Możesz się z nami zabrać.
                                Piwna turystyka według abernackiego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎