Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    ... to może (...) A.G.?
    Bardzo bym chciał, ale niestety nie...
    Last edited by Pendragon; 04-09-2009, 09:27.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • darko
      Senior
      • 06-2003
      • 2078

      Podejrzewam, że Salm i Kaspar to by chcieli. Oni biorą kasę, a nie wykładają
      Last edited by darko; 04-09-2009, 09:36.

      Comment

      • darekd
        Senior
        • 02-2003
        • 12220

        A co się dzieje z zapowiadanym otwarciem minibrowaru w Głuchołazach?

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          Niestety pan Borkowski nie odbiera telefonu od kilku miesięcy, więc żadnych informacji nie mamy

          Comment

          • Pankracy
            Senior
            • 10-2007
            • 2773

            Według strony internetowej Pubu Oslo otwarcie minibrowaru w Częstochowie planowane jest na 17 października 2009.

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              Tylko co to oznacza? Już tam warzą / leżakują, czy też powtorka z Lublina?
              Z Częstochowy blisko do Zawiercia, więc tym razem zaprzyjaźnionym browarem będzie Browar na Jurze?

              Nie wiem co się porobiło - nie mogę napisać polskiego U z kreską :/

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Prusak
                Senior
                • 07-2005
                • 4326

                A co z browarem w Puławach, który - wedle zapowiedzi - powinien już być otwarty? Ostatnio byłem krótko w tym mieście, niestety nie w okolicy przyszłego lokalu, i z rozmów ze znajomymi puławiakami wynikało, że nikt nic nie wie....

                Comment

                • Pankracy
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 2773

                  Z Częstochowy blisko do Zawiercia, więc tym razem zaprzyjaźnionym browarem będzie Browar na Jurze?
                  Przecież mają za miedzą GAB.
                  A co z browarem w Puławach, który - wedle zapowiedzi - powinien już być otwarty? Ostatnio byłem krótko w tym mieście, niestety nie w okolicy przyszłego lokalu, i z rozmów ze znajomymi puławiakami wynikało, że nikt nic nie wie....
                  W Puławach z tego co wiem hotelu jeszcze budować nie skończyli.
                  Najwcześniej instalację browarniczą zainstalują tam pewnie w przyszłym roku. A potem jeszcze poświęcą klika miesięcy na papierkową robotę itp.

                  Comment

                  • kopyr
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 9475

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                    Przecież mają za miedzą GAB.
                    Który w dodatku warzył im już niefiltrowane piwo.
                    blog.kopyra.com

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10838

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                      Tylko co to oznacza? Już tam warzą / leżakują, czy też powtorka z Lublina?
                      (...) :/
                      Według serwisu minibrowary.pl już warzą. Ponad to są wieść o nowych projektach w Cieszynie, Łodzi i Warszawie.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        Z tego co czytałem, to plany były takie, że na jednym poziomie jest Czenstohovia a na drugim Oslo. W jednym piwo własne, w drugim z GAB-a. Więc zakładam, że na dwóch poziomach są inne browary. Ja tam nie wiem jak ten lokal wygląda, czy dobrze zrozumiałem i czy plany się nie zmieniły.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ponad to są wieść o nowych projektach w Cieszynie, Łodzi i Warszawie.
                          Ciekawe wieści. Cieszyn to już dla mnie ekstaza szczęścia - jak już go otworzą to chyba spędzę w nim i czeskiej okolicy tydzień

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • arzy
                            Senior
                            • 06-2002
                            • 2814

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                            Z tego co czytałem, to plany były takie, że na jednym poziomie jest Czenstohovia a na drugim Oslo. W jednym piwo własne, w drugim z GAB-a. Więc zakładam, że na dwóch poziomach są inne browary. Ja tam nie wiem jak ten lokal wygląda, czy dobrze zrozumiałem i czy plany się nie zmieniły.
                            Parter zostaje bez zmian, na piętrze jest browar.
                            "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            Bractwo Piwne
                            Skład Piwa
                            Piszę poprawnie po polsku!

                            Comment

                            • genea
                              Senior
                              • 02-2006
                              • 1515

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ponad to są wieść o nowych projektach w Cieszynie, Łodzi i Warszawie.
                              Już się nie mogę doczekać. I chyba wiem, gdzie będzie. Na Piotrkowskiej jest pusty lokal po restauracji Esplanada i doszły mnie takie "szeptane szepty" że ma tam być minibrowar. Może więc to jest to?
                              Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                              Bractwo Piwne

                              Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                              Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                              Comment

                              • Twilight_Alehouse
                                Chmielowisko.pl
                                • 06-2004
                                • 6310

                                Miejsce po Esplanadzie doskonale by się nadawało. Jeśli te szepty okażą się prawdziwe, będę bardzo zadowolony.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎