Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emako Wyświetlenie odpowiedzi
    Jesteś pewien, że chodzi o ten rok ?
    Michał napisał że sa po 2 warkach , chyba że to porter i będzie długo leżakować
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • docent
      Senior
      • 10-2002
      • 5205

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann Wyświetlenie odpowiedzi
      W Puławach już po dwóch pierwszych warkach. W Szaflarach we wtorek ruszył montaż browaru. To najświeższe wieści z KS.
      Uwarzone przez Niemców od KS?
      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

      Comment

      • danhaj
        Senior
        • 04-2010
        • 619

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emako Wyświetlenie odpowiedzi
        Jesteś pewien, że chodzi o ten rok ?
        Tak, chodziło o ten rok
        Jestem umówiony na spotkanie we wrześniu, to zdam relację, mam nadzieję, że ruszą do tego czasu
        Last edited by danhaj; 22-07-2011, 16:04.
        Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

        www.czechforum.pl

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10837

          Czy może już coś wiadomo o Szczecinie i Niechanowie?
          Chyba wszystkie możliwe graniczne terminy zostały przez inwestorów już dawno przekroczone. No ile można czekać
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • sliwka1
            Junior
            • 07-2011
            • 14

            Minibrowar Majer w Gliwicach bardzo mile mnie zaskoczył. Piwo wyśmienite. Ciemne bardzo trafiło w mój smak: wytrawne, palone, delikatny posmak wędzenia - świetne! Pszeniczne wyborne: orzeźwiające z owocową nutą - świetne! Jasne, no cóż, taki lager, jak dla mnie nie specjalnie, bo nie gustuję w takich piwach, ale świeże i dobre. Nie piłam jeszcze "sezonowego" bo też jest takowe, ale następnym razem nie omieszkam spróbować
            Obsługa miła, lokal duży, ale klimatyczny i można znaleźć fajny zakątek nawet dla dwóch osób. Jedyny minus, to telewizor z włączonym MTV na szczęście bez głosu. (kto w ogóle to wymyślił?). Generalnie jestem zachwycona i na pewno będę częstym gościem
            "Chcesz być bogaty, super, a może duchem?"

            Comment

            • crocco
              Senior
              • 12-2010
              • 590

              Czy Majer butelkuje piwo?

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23805

                na razie nie.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                  Uwarzone przez Niemców od KS?
                  Pierwszą warkę to mieli bodajże na przełomie sierpnia i września 2010 - testową, czy ta też liczycie?

                  Comment

                  • indy
                    Member
                    • 05-2007
                    • 34

                    Minibrowar w Szczecinie: Piwa napijesz się w komendzie

                    Zastanawiałem się czy wrzucać do prasówki, ale ten temat jest chyba bardziej powiązany ;-)

                    Mój piwny Blog

                    Comment

                    • docent
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 5205

                      Według informacji z rzetelnego źródła, warszawski de Brasil startuje w najbliższą sobotę 30.VII. Więcej szczegółów powinno być znane jutro.
                      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                      Comment

                      • arcy
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 7538

                        Przejeżdżam tam prawie codziennie. Na razie nie wygląda to jeszcze z zewnątrz tak, żeby w sobotę otwierać.

                        Comment

                        • a1410
                          Senior
                          • 08-2003
                          • 613

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                          Czy może już coś wiadomo o Szczecinie i Niechanowie?
                          Nie wiem co się dzieje w Szczecinie, ale wiem co w Niechanowie! Nie dzieje się tam nic konkretnego, czyli wygląda na to, że "uruchomienie" tego browaru to był kolejny warszawski przekręt na wydymanie banku albo innego "sponsora", bo z tego co do mnie dotarło, inwestorem był ktoś z Warszawy...

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23805

                            Ale pracownicy pili już z browaru w Niechanowie... benzynę ekstrakcyjną, więc może się przebranżowili
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Cooper
                              Senior
                              • 11-2002
                              • 6055

                              A1410, po czym konkretnie wnoskujesz że Niechanowo to wydymka banku a nie np klasyczne polskie biurokratyczno-niedasie'owe problemy z uruchomieniem browaru i to bynajmniej nie restauracyjnego ale małego przemysłowego powodujące na przeciąganiu się terminu rozruchu inwestycji ?
                              Last edited by Cooper; 27-07-2011, 14:16.
                              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                              Comment

                              • a1410
                                Senior
                                • 08-2003
                                • 613

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                                A1410, po czym konkretnie wnoskujesz że Niechanowo to wydymka banku a nie np klasyczne polskie biurokratyczno-niedasie'owe problemy z uruchomieniem browaru i to bynajmniej nie restauracyjnego ale małego przemysłowego powodujące na przeciąganiu się terminu rozruchu inwestycji ?
                                Po tempie prac, a właściwie jego braku...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎