Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

więcej browarów w Czechach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12205

    Poza tym jest nieaktualna, niektóre browary już warzą.

    Comment

    • karol1000
      Senior
      • 09-2007
      • 1823

      pomału można też dodać do planowanych minibrowarów pivovar Modrava
      Penzion Modrava - Šumava je skvělým místem pro rodinnou rekreaci, firemní školení, pořádání srazů, ubytování ozdravných pobytů dětí školního a předškolního věku a podobných akcí. Součástí je půjčovna horských kol, běžek, vozíků ....


      Plany tego browarku bardzo mnie cieszą gdyż jeżdżę tam co rok na biegówki
      LP

      Comment

      • Alexanderfeld
        Senior
        • 08-2009
        • 173

        Link do artykułu o planowanych nowych minibrowarach w województwie Śląsko-Morawskim:

        Region – Do Beskyd už lidé nemusí jezdit jen za klasickou turistikou, ale také za tou pivní.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          Ponoć (wg słów dadka) działa też już minibrwarek w Kamenitem (pod Prasivą) - ten najbliższy Koniczka.
          Last edited by Pendragon; 17-05-2012, 10:57.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Alexanderfeld
            Senior
            • 08-2009
            • 173

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
            Ponoć (wg słów dadka) działa też już minibrwarek w Kamenitem (pod Prasivą) - ten najbliższy Koniczka.
            Ooo! To dobra wiadomość. Na Beerborcu wpisów od początku kwietnia brak, ale postaram się to zweryfikować w następną sobotę.

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              O - i taka postawa jest godna pochwały

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • agaslayer
                Senior
                • 06-2009
                • 219

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                Ponoć (wg słów dadka) działa też już minibrwarek w Kamenitem (pod Prasivą) - ten najbliższy Koniczka.
                a jak sie ten minibrowar nazywa lub gdzie go znalezc, tez bym go chetnie odwiedzil
                Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

                nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
                http://beer.agaslayer.cz

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  Jest zaznaczony na mojej mapie browarów planowanych.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • agaslayer
                    Senior
                    • 06-2009
                    • 219

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jest zaznaczony na mojej mapie browarów planowanych.
                    http://g.co/maps/fx9x8
                    aha, bo ciagle cos mowili o minibrowarku we Vysnich Lhotach, ale cos jakos zadne info nie moge znalezc
                    Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

                    nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
                    http://beer.agaslayer.cz

                    Comment

                    • Alexanderfeld
                      Senior
                      • 08-2009
                      • 173

                      To jest dokładnie to samo miejsce. Restauracja Kohutka lub U Kohutky, Vysni Lhoty 197, przy czerwonym szlaku z Praszywej.

                      Comment

                      • agaslayer
                        Senior
                        • 06-2009
                        • 219

                        dzieki bardzo za info
                        Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

                        nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
                        http://beer.agaslayer.cz

                        Comment

                        • dadek
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 4568

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ponoć (wg słów dadka) działa też już minibrwarek w Kamenitem (pod Prasivą) - ten najbliższy Koniczka.
                          Tak, to restauracja u Kohutky. Oficjalnie można było pierwszych warek miejscowego piwa spróbować 1.05 na uroczystym otwarciu browarku. Wcześniej, gdy ich piwa dojrzewały, lano piwa z browarku Kozlovice.

                          Comment

                          • pebejot
                            Senior
                            • 01-2010
                            • 1415

                            Nie wiem, czy już było o tym pisane, ale właśnie rozpoczęły działalność dwa kolejne mikrusy: Chodský pivovárek na Moravě - Šitbořice koło Brna, oraz Rodinný pivovar Vilém w miejscowości Jince (między Pragą a Pilznem).

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              O Jincach była już mowa, natomiast Šitbořice to całkowicie nowa informacja

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • Alexanderfeld
                                Senior
                                • 08-2009
                                • 173

                                Ad vocem restauracji „Kohutka” w Vysnich Lhotach, o której wspominano wcześniej: wpadłem tam na chwilkę wczoraj idąc ze schroniska na Praszywej do „Koniczka”. Póki co pod nazwą „Kohut 12°” można tam dostać laną, jasną dwunastkę z Vsetina (informacja od barmanki, która sprzedawała mi piwo, ostatnie wpisy z Beerborca wydają się potwierdzać tę wersję). Ta sama barmanka zapytana kiedy planują ruszyć z wyszynkiem własnego piwa stwierdziła, że owszem były plany otwarcia własnego minibrowaru już wiosną tego roku, ale teraz nie zna konkretnej daty. Nie było za bardzo z kim porozmawiać o konkretach, a mnie troszkę spieszyło się do „Koniczka”. Wychodzi więc na to, że „Kohutkę” nie można jeszcze zaliczać do kategorii minibrowarów.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎