Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

więcej browarów w Czechach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    Mieli. Dziś u mnie też działa. Przy okazji poprzednich problemów z dostaniem się na czeskie strony stwierdziłem, że wiele z nich (przynajmniej czasowo) blokuje dostęp z Netii. Rozwiązaniem problemu jest łączenie się przez czeskie proxy Ale to z kolei może przyblokować polskie strony... Tak więc ostatnio miałem zabawę z włączaniem i wyłączaniem proxy.
    Raz że blokuje, dwa - ładowanie stron jest powolniejsze.
    Last edited by Pendragon; 02-09-2013, 10:22.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • agaslayer
      Senior
      • 06-2009
      • 219

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
      Mieli. Dziś u mnie też działa. Przy okazji poprzednich problemów z dostaniem się na czeskie strony stwierdziłem, że wiele z nich (przynajmniej czasowo) blokuje dostęp z Netii. Rozwiązaniem problemu jest łączenie się przez czeskie proxy Ale to z kolei może przyblokować polskie strony... Tak więc ostatnio miałem zabawę z włączaniem i wyłączaniem proxy.
      Raz że blokuje, dwa - ładowanie stron jest powolniejsze.
      ta strona nie dzialala ani wczoraj mi z Czech
      a problemy u nas sa raczej w tym, ze duzo malych firm "wykupuje" dziwne hostingi lub umieszcza strony gdzie nie ma pewnosci i nie wszystko za friko dziala jak ma

      ja znow nie moge na polskich stronach przegladac widea (naprzyklad na onecie) itd
      Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

      nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
      http://beer.agaslayer.cz

      Comment

      • karol1000
        Senior
        • 09-2007
        • 1823

        nowe info o planowanej rekonstrukcji pivovaru Lobeč
        LP

        Comment

        • karol1000
          Senior
          • 09-2007
          • 1823

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          Kolejna nowość. Kilka dni temu ruszył we wsi Biskupice-Pulkov (znowu Vysočina, mniej więcej w rejonie browaru Dalešice) browarek Gajdoš. Czynny od środy do soboty w godzinach 17-21, a w niedziele 14-20. Więcej informacji brak.
          tutaj artykul o browarze
          LP

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            Nowo otwarte:
            1. Larische > Karviná, Polská 117/8 (rest. Ovecka) www.restauraceovecka.cz
            2. Gabretus > Volary, Namesti 325 (Hotel Bobík) www.hotelbobik.eu

            Kolejne planowane lub już w budowie:
            1. Karvina, Pivovarská 17/13 (rest. Baron / w dawnym browarze) www.baron-karvina.cz
            2. Karvina, Lesetinska, (browar przemysłowy)
            3. Praha 10, Korunní 106, (HooDoo music klub) www.hoodooclub.cz
            4. Sobotín

            W Karvinie wkrótce będą 3 browary...
            Last edited by Pendragon; 20-09-2013, 12:01.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              Od ostatniego "sprawozdania" z 15 lipca przybyły następujące browary.

              213 Střítež Radas 2013-07-09
              214 Krásná Lípa Křinický pivovar 2013-08-02
              215 Biskupice-Pulkov Biskupický pivovar Gajdoš 2013-08-19
              216 Zlín Čechmánek 2013-08-24
              217 Karviná Larische 2013-09-09

              To już 34 browary w tym roku!

              Zmieniła się numeracja, bo "odkryty" został ten browarek:
              182 Kamenice nad Lipou Kokeš 2012-09-27
              Last edited by Pendragon; 28-09-2013, 15:20.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • pebejot
                Senior
                • 01-2010
                • 1426

                W Chomutovie na dniach też coś ma się otworzyć.

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pebejot Wyświetlenie odpowiedzi
                  W Chomutovie na dniach też coś ma się otworzyć.
                  To wiadomo. Dokładniej to http://www.karasekastulpner.cz/

                  Za to dla mnie sensacyjną wiadomością, jest zmiana planów co do budynków po praskim Braniku. Zmienił się właściciel, który chce część terenu wynająć na biura i magazyny, a piwnice wykorzystać na skład wina. Do tego dochodzi... minibrowar.

                  Zaskakujący też jest fakt, że już 4 października otwiera się minibrowar we Frydku-Mistku!
                  Adres to Jiřího Trnky 82 - Restaurace, pivnice a bowling Morava. Po tym jak pan Kwaczek wyemigrował do USA porzucając swe plany reaktywacji swojego browaru myślałem, że w tym mieści nic już nie powstanie, a tu proszę.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Raciborz
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 594

                    Odwiedziliśmy browar w Karwinie,obecnie mają jasną 11-tke w cenie 21 kc za 0,5 L

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      Kolejne zaskoczenie. Nowy browar stosunkowo niedaleko naszej granicy powstał w miejscowości Hutisko-Solanec. A że ma filię (z beczkowym) w Trojanovicach, to jest jeszcze bliżej.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        W Ołomuńcu po ciuchu otworzył się kolejny minibrowar, tym razem nie w centrum, ale po drugiej stronie torów - Švejk restaurant U Mačáků, Elišky Krásnohorské 24.
                        Na ich stronie (www.svejk-olomouc.cz) nie ma żadnej informacji, ale piwo serwują co najmniej od 8 października.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • slawekkazek
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 544

                          Nie wiem, czy to ten sam projekt, ale rzeczywiście w Ołomuńcu w najbliższym czasie ma powstać kolejny browarek. Warzelnia 5,5 hl, roczna produkcja około 1000 hl rocznie, chodzi o przekształcenie istniejącego lokalu. Postaram się sprawdzić lokalizację.

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            Od 18.X dostępne jest oficjalnie piwo zLoun www.pivozloun.cz

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • karol1000
                              Senior
                              • 09-2007
                              • 1823

                              o twarto tez juz browar w miasteczku Kyšice
                              QAP.cz - Informace z Plzeňského kraje kvapem - Zprávy, Sport, Kultura, Zábava, Rádce, Zdraví, QAP klub, Potřebuji pomoc
                              LP

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13950

                                Nie przesadzajmy z tym "mieszczaństwem"

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎