Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pszeniczne z... Okocimia?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pioterb4
    Senior
    • 05-2006
    • 4322

    Ileż można pić te pilsy!
    No właśnie pilsów jest niewiele więcej od weizenów na naszym rynku jeśli nie tyle samo.

    Comment

    • delvish
      Senior
      • 11-2004
      • 3508

      Nie sądzę. Według mnie weizenów jest zdecydowanie więcej niż pilsów.
      "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
      (Frank Zappa)

      "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
        Nie sądzę. Według mnie weizenów jest zdecydowanie więcej niż pilsów.
        Ty mosz recht. W niemal każdym browarze restauracyjnym jest weizen, albo dwa, jak akurat trafi się dunkelweizen, a pils w nielicznych.
        blog.kopyra.com

        Comment

        • bob1969
          Senior
          • 02-2008
          • 170

          A kto produkuje weizena dla Łomży (podobno od przedwczoraj w sprzedaży)?

          Comment

          • roofman
            Member
            • 10-2011
            • 34

            Witajcie

            Właśnie dziś mnie naszło i pozwoliłem sobie otworzyć pszeniczniaka z Okocimia.
            Piłem kiedyś wcześniej i nie było złe, było przyjemne raczej.
            Dzisiejsze niestety zupełnie inne. Czuję duży kwas.
            Albo źle przechowywane w sklepie, albo zepsuła się ta seria.
            Piwo z rozlewu ważne do 05.01.2012, nie wiem czy dam radę dopić je do końca.

            PS. nie ma możliwości wyboru z listy tego piwa do 'Dziennika Piwnego'?
            To przez to że tak faktycznie niebardzo wiadomo gdzie jest rozlewane?

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              To piwo nie jest produkowane w Polsce, więc w DP go nie ma. Koniec, kropka. Chcesz więcej szczegółów - poczytaj sobie na forum

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • roofman
                Member
                • 10-2011
                • 34

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                To piwo nie jest produkowane w Polsce, więc w DP go nie ma. Koniec, kropka. Chcesz więcej szczegółów - poczytaj sobie na forum
                Dzięki za wyjaśnienie.
                Pszenikczniaka nie dopiłem, wylałem. Z każdym łykiem coraz bardziej mnie wstrząsało.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎