Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zapisy na listę kolejkową w celu nabycia pojawiającego się portera ciechanowskiego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23811

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika annetka Wyświetlenie odpowiedzi
    To się nam rozrosła lista Jsteście wielcy
    Butelka ma oscylować w granicach 20zł. i jest ceramiczna- żadna obklejanka.

    Czy odpowiadałaby wam taka organizacja tego wszystkiego:
    Ten kto miałby czas i możliwości odebrałby swój numerek ode mnie w oddziale warszawskim na targówku, albo umówił się ze mną gdzieś po drodze z Targówka na Wole?
    A osoby, które nie mają takiej możliwości otrzymałyby Portera pocztą, osobiście zapakuję i wyślę każdą butelkę. Ale ta opcja musiałaby być szybko zorganizowana, żeby poczta mogła to dostarczyć przed świętami.
    Płatności dokonalibyście przelewem na konto browaru.

    Może tak być??
    sądzę że dostawa pocztą i do tego przed świętami.... - to nie może pójść dobrze na jednorazową wysyłkę 50-100 paczek dostaniecie na pewno sensowną cenę od któregoś z kurierów...
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • arturzinio
      Junior
      • 01-2003
      • 17

      z moich ostatnich doswiadczen, i z przed roku i 2 lat wstecz, nie ma szans, by poczta polska dostarczyla przed swietami przesylki nadane nawet w poniedzialek. ja na prorytet z wroclawia czekam juz 7 dni i jeszcze nie ma bo dzwonilem do sortowni. i tak podobno w calej polsce. wesolych swiat zyczy pp poczta polska

      Comment

      • annetka
        Senior
        • 03-2003
        • 120

        Nie nadążam z odpisywaniem
        Jak będe miała czas w poniedziałek podzwonie po kurierach i dowiem się o ceny bo chyba bez sensu byłoby zapłacić za paczkę więcej jak za Portera.
        warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

        Comment

        • Maidenowiec
          Senior
          • 07-2004
          • 2287

          Gorzej jak poczta będzie rzucała tym porterem albo postawi go w sortowni przy kaloryferze
          Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

          Thou shallt not spilleth thy beer!

          Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

          Comment

          • annetka
            Senior
            • 03-2003
            • 120

            Zorganizujemy w takim razie kuriera, w sumie jaka poczta jest każdy wie
            warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

            Comment

            • arturzinio
              Junior
              • 01-2003
              • 17

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arturzinio Wyświetlenie odpowiedzi
              z moich ostatnich doswiadczen, i z przed roku i 2 lat wstecz, nie ma szans, by poczta polska dostarczyla przed swietami przesylki nadane nawet w poniedzialek. ja na prorytet z wroclawia czekam juz 7 dni i jeszcze nie ma bo dzwonilem do sortowni. i tak podobno w calej polsce. wesolych swiat zyczy pp poczta polska
              sprzed roku oczywiscie

              Comment

              • janiz
                Junior
                • 12-2004
                • 15

                No to ja też się piszę na 2 sztuki - czyli 71 i 72
                janiz

                Comment

                • delvish
                  Senior
                  • 11-2004
                  • 3508

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika annetka Wyświetlenie odpowiedzi
                  Zorganizujemy w takim razie kuriera, w sumie jaka poczta jest każdy wie
                  Myśle, że zamiast mnożyć przesyłki to w przypadku Krakowa można by wysłać 1 kuriera do jakiegoś godnego zaufania forumowicza np. prezesa, czy MarcinaKa. Ja tam sobie mogę podjechać gdzie trzeba będzie. Może warto by było poprosić o przysługę właścicieli sklepu Maria na Kobierzyńskiej i wysłać cały Kraków jednym transportem razem z przedświąteczną dostawą Ciechana na ten przykład. Każdy mógłby sobie odebrać we własnym zakresie, a przy okazji zrobiłby obowiązkowe przedświateczne zakupy w Marii
                  Inaczej to się tam zapakujecie na śmierć
                  A Kraków niech da głos co myśli o wspólnej paczce od Ciechana pod choinkę Czasu na dokonania przelewów, pakowanie i wysyłkę, za wiele nie jest. Ruchy Panowie i Panie, ruchy.
                  P.S. Albo coś przeoczyłem, albo nadal nie wiadomo jak duża jest ta kamionkowa butla z ciechanowskim porterem.
                  Last edited by delvish; 16-12-2007, 15:36.
                  "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                  (Frank Zappa)

                  "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                  Comment

                  • Basik
                    Senior
                    • 06-2006
                    • 1308

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
                    Myśle, że zamiast mnożyć przesyłki to w przypadku Krakowa można by wysłać 1 kuriera do jakiegoś godnego zaufania forumowicza
                    W zasadzie sekcja wrocławska mogłaby chyba podobnie się zorganizować

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19177

                      Dobrze gadasz! Do Marii mam kawał świata, ale myślę, że Marcin odbierze za mnie.

                      Comment

                      • annetka
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 120

                        To bardzo was prosze napiszcie pod jakie adresy porobić przesyłki, czasu jest coraz mniej, a ja jutro jeszcze mam do zorganizowania jedną impreze browaru więc bede miala mało czasu, dopiero we wtorek moge się wpełni poświęć akcji Porterowej
                        warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

                        Comment

                        • acztery
                          Junior
                          • 10-2007
                          • 21

                          73 i 74 poproszę dla mnie
                          Czy muszę jeszcze gdzieś zalicytować, kliknąć kup czy sam zapis starczy? Gdzie wysłać adres? Skąd wziąć numer konta?

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik Wyświetlenie odpowiedzi
                            W zasadzie sekcja wrocławska mogłaby chyba podobnie się zorganizować
                            Mogłaby, ale w gronie znajomych tylko oczywiście. Pozapisywało się trochę ludzi nowych, może niektórzy też są z Wro? No i proszę o propozycję, na jaki adres ma pójść wysyłka - może być oczywiście do mnie, tylko żeby nie było marudzenia w sprawie odbioru

                            Obejrzę listę i wyłowię Wrocławiaków naszych i podam Annetce na PW.
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • lukrobax
                              Member
                              • 06-2007
                              • 36

                              75. lukrobax
                              Odbiór - z przyjemnością osobisty w Warszawie na Targówku

                              Comment

                              • PanTulipan
                                Junior
                                • 06-2007
                                • 1

                                Ja też poproszę - 2 butelki, jeśli można.

                                Czy coś już wiadomo w sprawie sposobu dostawy? A może by zorganizować jakiś punkt odbiorczy w Warszawie (np. któryś ze sklepów)?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎