Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zapisy na listę kolejkową w celu nabycia pojawiającego się portera ciechanowskiego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kangurpl
    Senior
    • 03-2002
    • 2660

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
    Ciekawe podejście jest niektórych.
    Pytaliście właścicieli tych sklepów?
    Zastanowiliście się z czym taka dostawa "towaru" do sklepu się wiąże?
    Będą pewnie szczęśliwi, że im ktoś przed świętami dodatkowej roboty narobił.
    O ew. kłopotach z US nie wspomnę.
    Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
    "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

    "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

    Comment

    • piwosz-domin
      Junior
      • 06-2004
      • 7

      Mniejsza z tym, chętnie odbiorę gdziekolwiek, jednak 4 butle poproszę
      Piwo to moje paliwo

      Comment

      • hastur
        Junior
        • 10-2003
        • 20

        Witam !
        Ja swoją buteleczke chętnie odbiorę w krakowie jeśli by jakaś zbiorcza paczka miała iść.
        A jak nie to oczywiście kurier.
        Można sie dowiedzieć jak będzie z płatnościami? Była mowa o przelewie na konto browaru, można jakieś szczegóły prosić ?
        Pozdrawiam Hastur
        ----------------------------------------
        Lać po palcach!
        A piana ...eee, na ścianach ???

        "o jeden kufel za daleko"

        Comment

        • delvish
          Senior
          • 11-2004
          • 3508

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
          Pytaliście właścicieli tych sklepów?
          Zastanowiliście się z czym taka dostawa "towaru" do sklepu się wiąże?
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
          Może warto by było poprosić o przysługę właścicieli sklepu Maria na Kobierzyńskiej i wysłać cały Kraków jednym transportem razem z przedświąteczną dostawą Ciechana na ten przykład. Każdy mógłby sobie odebrać we własnym zakresie, a przy okazji zrobiłby obowiązkowe przedświateczne zakupy w Marii
          Ponieważ ja poddałem ten pomysł pod rozwagę to czuję się wywołany do odpowiedzi. Nie nie pytaliśmy. Na razie testujemy kto byłby zainteresowany, którym wariantem. Właściciele Marii forum śledzą, więc nie będą raczej zaskoczeni jak jutro się z nimi skontaktuję. Będą mieli czas się zastanowić. Jeśli nie będą reflektować, to trudno. Jak to mówią "próba nie strzelba".
          "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
          (Frank Zappa)

          "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

          Comment

          • peter007
            Senior
            • 06-2004
            • 2820

            Gdzie adresik podesłać? Pytam bo pewnie jak każdy będzie podrzucał gdzie popadnie to z pewnością będzie męczące zebranie tego do kupy
            Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

            Comment

            • delvish
              Senior
              • 11-2004
              • 3508

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kangurpl Wyświetlenie odpowiedzi
              O ew. kłopotach z US nie wspomnę.
              Możesz trochę szerzej o tym problemie?
              "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
              (Frank Zappa)

              "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

              Comment

              • adam16
                Senior
                • 02-2001
                • 9865

                Wysłałem zapytania inną drogą, potem nie miałem czasu na wgląd na forum i tym samym znajduję się na szarym końcu kolejki. Piszę się na dwie butelki.
                Jestem 81?
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • grzeber
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 2868

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Wysłałem zapytania inną drogą, potem nie miałem czasu na wgląd na forum i tym samym znajduję się na szarym końcu kolejki. Piszę się na dwie butelki.
                  Jestem 81?
                  A ja jeszcze dalej, kilka buteleczek chętnie nabęde.

                  Nr 82. grzeber
                  pozdrawiam
                  www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                  Comment

                  • pio_tr23
                    Member
                    • 12-2006
                    • 47

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Gdzie adresik podesłać? Pytam bo pewnie jak każdy będzie podrzucał gdzie popadnie to z pewnością będzie męczące zebranie tego do kupy
                    Może poczekajmy z takimi pytaniami do poniedziałku. Myślę, że w tym temacie oficjalnie zostanie podane w jaki sposób sfinalizować zakup upragnionego porterka.
                    Ja przynajmniej cierpliwie czekam na takową informację.

                    Comment

                    • delvish
                      Senior
                      • 11-2004
                      • 3508

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
                      Możesz trochę szerzej o tym problemie?
                      Zasięgnąłem języka tu i ówdzie i faktycznie jak by nie patrzył każdy sklep jako punkt przerzutowy to zły pomysł. Nawet zakładając wariant, że są to "gratisy" od browaru to trzeba by je oVATować. Troszkę się zagalopowałem. Ponieważ wielu osobom z Krakowa pasuje Maria to czekamy na sygnał od MarcinaKa, który mieszka nie tak daleko od Marii, czy dałby radę przyjąć i wydać kilka porterów.
                      "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                      (Frank Zappa)

                      "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        hehe, konspira jak za okupacji.
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • delvish
                          Senior
                          • 11-2004
                          • 3508

                          Jak dotąd grupa krakowska ze wskazaniem na Kobierzyn to (w nawiasie liczba porterów):
                          Cez(1?), MarcinKa(1?), delvish (4), e-prezes(1?), pio_tr23(1?), Bruzz (2). Na razie cytując klasyka:
                          Czekamy, czekamy
                          Czekamy, czekamy
                          Czekamy, czekamy
                          Czekamy, czekamy
                          Wszyscy na jednej fali!

                          P.S. W zasadzie jestem za tym, żeby ten kawałek został uznany jako oficjalny hymn kolejkowiczów stojących za ciechanowskim porterem
                          Last edited by delvish; 16-12-2007, 19:29.
                          "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                          (Frank Zappa)

                          "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                          Comment

                          • Pawelord2
                            Senior
                            • 05-2007
                            • 133

                            83. Pawelord2
                            Wezmę dwie! muahaha
                            "...P..."

                            Comment

                            • angasc
                              Senior
                              • 04-2006
                              • 977

                              84. Angasc.
                              Chętnie więcej niż 1. Może być 5 ?
                              Gdyby sklep Jola nie był zainteresowany, to chętnie zrobię u siebie składzik dla grupy warszawskiej.
                              Piwnicę mam sporą.
                              Last edited by angasc; 16-12-2007, 19:54.

                              Comment

                              • kacqer
                                Junior
                                • 06-2007
                                • 8

                                85. kacqer 2 sztuki

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎