Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Import piwa...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #16
    Jest dwu dużych importerów piw z Belgii, chcesz jeszcze wykroić miejsce dla siebie? Tego typu piw z beczki sprzedaje się nie tak dużo jak Ci się może wydawać.

    Comment

    • Sokół83
      szynkarz
      • 12-2004
      • 1598

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
      Jest dwu dużych importerów piw z Belgii, chcesz jeszcze wykroić miejsce dla siebie? Tego typu piw z beczki sprzedaje się nie tak dużo jak Ci się może wydawać.
      Ale ześ Pan argument dowalił. Jak Amazon wchodził na rynek, wydawało się, że też nie ma dla niego miejsca, bo nasycenie księgarniami było w USA ogromne.
      Z INNEJ BECZKI

      www.fotopolska.eu

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #18
        Zatem życzę powodzenia! Pożyjemy, zobaczymy...

        Comment

        • piort
          Junior
          • 10-2023
          • 1

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lycaster Wyświetlenie odpowiedzi
          Witam

          Sam przerobiłem ten temat, więc może Ci trochę pomogę, choć przypuszczam, że mogę tym samym rozwiać trochę złudzeń, ale na własnej skórze przekonałem się jak ciężka to sprawa.

          Po pierwsze są dwie opcje, czyli oficjalny import i cała związana z tym biurokracja lub w zasadzie import prywatny, w ramach którego przywożony alkohol nie powinien być przedmiotem sprzedaży. Ale po kolei.

          Primo: na obrót alkoholem w ...............
          ........................
          Mam nadzieję, że to co napisałem powyżej pomoże uniknąć wielu osobom rozczarowań, a tym którzy są zdecydowani na prowadzenie takiej działalności pozwoli się do wszystkiego dobrze przygotować. Trzeba do tego mieć jednak dużo pasji i samozaparcia, ale nieskromnie mówiąc mi się udało i choć w bólach, ale rozwijam import piwa na rynek polski.

          Kolego "kaowiec" jeśli chcesz spróbować swoich sił w tym biznesie napisz do mnie PM'a, ja generalnie szukam przedstawiciela na rejony łódzkie, a jeśli masz jeszcze jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć

          Pozdrawiam serdecznie i gratuluję tym, którym chciało się przebrnąć przez powyższe. Wasze zdrowie dobrym piwem
          ---------------------------------------
          Mam "wszystko" zgłoszone w urzędach, teraz aby przywieść piwo do własnego sklepu muszę wypełnić dokumenty przewozowe i ewidencje.
          Problem w tym że nie ma skąd czerpać wiedzy kiedy jakie dokumenty. ARC, E-SAD, RU818, AKC itp.
          Czy może kolega coś podpowiedzieć? Jakie ewidencje trzeba prowadzić jakie dokumenty wypełnić przed a jakie po dostawie?
          Pozdrawiam
          Piotr

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83 Wyświetlenie odpowiedzi

            Ale ześ Pan argument dowalił. Jak Amazon wchodził na rynek, wydawało się, że też nie ma dla niego miejsca, bo nasycenie księgarniami było w USA ogromne.
            I kto miał rację?

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎