Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witnicki Porter w flaszkach 2 litrowych - limitowana wersja

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    Witnicki Porter w flaszkach 2 litrowych - limitowana wersja

    Jak w tytule.
    Zamówić można bezpośrednio w browarze, wysyłka kurierem. Cena 40zł (netto) + ok 20zł za kuriera.
    Niby drogo, ale fajne jako prezent, tylko że późno.

    Link:
    Pozdrawiam Cię !!!!
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    Policzmy - w sklepie porter z Witnicy 0,5 l - ok. 4 zł. 4 x 4 = 16 zł. Czyli butelka 24 złote. No wiem, płacimy za limitowaną serię. Ale ja chyba mam dość po zeszłorocznej limitowanej

    No i jeszcze kurier 20 zł

    Moim zdaniem to te butle wylądują prędzej czy później w sklepach przecenione co najmniej o 10 zł.
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • mwa
      Senior
      • 01-2003
      • 5071

      #3
      Nie mówię, że tanio, ale taką flaszkę bym se życzył niż 10-cio lub skrzynkę Tyskiego.
      A wersja limitowana do 360 szt. Może tak całoś i 1 dziennie
      Pozdrawiam Cię !!!!

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
        No wiem, płacimy za limitowaną serię. Ale ja chyba mam dość po zeszłorocznej limitowanej.
        Tu byłam trochę niesprawiedliwa dla Ciechanowa, bo ich porter był dłuuuugo lezakowany (szkoda, że lurowaty) zatem ta limitowana seria miała głębszy sens. A tu jest tylko... limitowana butelka
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • mwa
          Senior
          • 01-2003
          • 5071

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
          Tu byłam trochę niesprawiedliwa dla Ciechanowa, bo ich porter był dłuuuugo lezakowany (szkoda, że lurowaty) zatem ta limitowana seria miała głębszy sens. A tu jest tylko... limitowana butelka
          Wiem, dlatego również nie zakupiłem. ale może komuś spasi i będzie zadowolony.
          Pozdrawiam Cię !!!!

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23811

            #6
            W sumie piwo jest dostępne za 48,80 (wszak podano cenę netto).
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • acztery
              Junior
              • 10-2007
              • 21

              #7
              Tu byłam trochę niesprawiedliwa dla Ciechanowa, bo ich porter był dłuuuugo lezakowany
              ale tak limitowany, że do dzisiaj można go kupić
              Szkoda, że ten z Witnicy nie pozostanie tylko w tych 320 szt, a będą go wypuszczać na różne okazje.
              Chwaląc się mam numerek 61 (numerek jakimś flamastrem napisany)
              Cena trochę powala w sklepie 75zł.
              W ciechanowskim nadruk + różne kolory laku, jakoś to lepiej przygotowane.
              Last edited by acztery; 24-12-2008, 14:05.

              Comment

              • Upiorek
                Senior
                • 03-2007
                • 141

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika acztery Wyświetlenie odpowiedzi
                ale tak limitowany, że do dzisiaj można go kupić
                Szkoda, że ten z Witnicy nie pozostanie tylko w tych 320 szt, a będą go wypuszczać na różne okazje.
                Chwaląc się mam numerek 61 (numerek jakimś flamastrem napisany)
                Cena trochę powala w sklepie 75zł.
                W ciechanowskim nadruk + różne kolory laku, jakoś to lepiej przygotowane.
                My kupiliśmy dzisiaj w Warszawie za jedyne 70 zł. w sklepie przy ul. Pejzażowej 2. Nasza butelka ma numerek 67. Jutro będziemy degustować, oczywiście wypijemy zdrówko wszystkich forumowiczów
                Attached Files

                Comment

                • Demandred
                  Member
                  • 04-2007
                  • 34

                  #9
                  Ja kupiłem dziś w sklepie przy Koszykowej 53 w Warszawie. Cena trochę odstraszała, bo 79 zł, ale w końcu się skusiłem. :P
                  Butelka z nr 157.

                  Oprócz tego widziałem też jeszcze 3 butelki ciechanowskiego portera w kamionce.
                  Last edited by Demandred; 26-02-2009, 17:08.

                  Comment

                  • petrus33
                    Gość
                    • 01-2008
                    • 888

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                    Policzmy - w sklepie porter z Witnicy 0,5 l - ok. 4 zł. 4 x 4 = 16 zł. Czyli butelka 24 złote. No wiem, płacimy za limitowaną serię. Ale ja chyba mam dość po zeszłorocznej limitowanej
                    No i jeszcze kurier 20 zł
                    Moim zdaniem to te butle wylądują prędzej czy później w sklepach przecenione co najmniej o 10 zł.
                    Myślę, że większość tej specjalnej kolekcji w ogóle się nie sprzeda.
                    Coraz częściej mam wrażenie, że niektórzy producenci piwa traktują nas jak bogatych Szwedów lub Norwegów, a wystarczy rozejrzeć się dookoła, aby szybko przekonać się, że panuje ogólna bieda z nędzą
                    pozd

                    Comment

                    • pieczarek
                      zwykle cham i prostak
                      • 06-2001
                      • 5011

                      #11
                      Jeśli butelka (szkło) jest po 24 zł, to browar nic na tym nie zarabia. Całkiem niedawno kolega Biermann mówił mi jakie są hurtowe ceny tego typu butelek. Sam byłem zdumiony ich wysokością.

                      Comment

                      • pizmak666
                        Senior
                        • 12-2006
                        • 1898

                        #12
                        W dniu dzisiejszym uruchomiono w Browarze Witnica produkcję piwa specjalnego nalewanego do stylowych butelek typ wieża 2l. Piwo ciemne o parametrach 18,1% ew. i 8,5% alkoholu. Jest to produkt wyselekcjonowany. Każda butelka jest oznaczona kolejnym numerem produkcji. Partie będą w seriach limitowanych produkowanych okazjonalnie. Obecna seria z okazji Świąt Bożego Narodzenia wyniesie 320 sztuk.
                        Aktualności 04.02.2009
                        „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                        "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                        Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                        Comment

                        • TCT
                          Senior
                          • 04-2007
                          • 135

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                          W dniu dzisiejszym uruchomiono w Browarze Witnica produkcję piwa specjalnego nalewanego do stylowych butelek typ wieża 2l. Piwo ciemne o parametrach 18,1% ew. i 8,5% alkoholu. Jest to produkt wyselekcjonowany. Każda butelka jest oznaczona kolejnym numerem produkcji. Partie będą w seriach limitowanych produkowanych okazjonalnie. Obecna seria z okazji Świąt Bożego Narodzenia wyniesie 320 sztuk.
                          Aktualności 04.02.2009

                          Może chodzi o tegoroczne Święta Bożego Narodzenia
                          "Każdy jest obowiązany do dbałości o stan środowiska i ponosi odpowiedzialność za spowodowane przez siebie jego pogorszenie.."
                          art. 86 Konstytucji RP

                          Comment

                          • kopyr
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 9475

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jeśli butelka (szkło) jest po 24 zł, to browar nic na tym nie zarabia. Całkiem niedawno kolega Biermann mówił mi jakie są hurtowe ceny tego typu butelek. Sam byłem zdumiony ich wysokością.
                            Tu są nawet droższe. Choć pewnie jak się kupi 300 czy więcej to coś z ceny zejdą. Trzeba jednak przyznać, ze wybór mają niezły.

                            Co do tego, że dokoła nędza. To przecież to nie jest produkt dla piwosza, tylko na prezent np. dla piwosza. Koniaki już się opatrzyły, podobnie kosze z winami, no a to jest coś nowego. Wierz mi, że przy takim przeznaczeniu ta cena jest akurat.
                            blog.kopyra.com

                            Comment

                            • delvish
                              Senior
                              • 11-2004
                              • 3508

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                              Wierz mi, że przy takim przeznaczeniu ta cena jest akurat.
                              Oczywiście, że jest. Skoro można zapakować w ładny kamionkowy garniec trochę smalcu i sprzedawać go za niespełna 20 zł, to czemu piwo miałoby być gorsze? Zwłaszcza, że mówimy o gatunku, który sam w sobie jest z wyższej półki. Porter jest stworzony do bycia dawanym w prezencie
                              Last edited by delvish; 27-02-2009, 18:55.
                              "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                              (Frank Zappa)

                              "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎