Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Śląski Klub Birofilów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzych15
    Senior
    • 10-2002
    • 596

    Śląski Klub Birofilów

    Wystartowała strona klubu,narazie skromna ale warta odnotowania.
    krzych
    Dzień bez piwa to stracony dzień.
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    #2
    Byłem i widziałem.
    Przydał by się i statut.
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
      Byłem i widziałem.
      Przydał by się i statut.
      Dokładnie oraz jasna i przejrzysta informacja jak stać się członkiem.

      Poza tym chyba powinno być historia klubu a nie kluby na bocznym pasku. Tam gdzie piszecie co jest celem stowarzyszenia używacie tylko wielkich liter. Dla mnie osobiście tekst pisany samymi wielkimi literami nie jest czytelny.
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #4
        Warte oodnotowania jest tylko to, że wystartowaliście z pustą stroną. To nader oryginalny pomysł na promocję. Nie robi się takich rzeczy.

        Comment

        • Krzych15
          Senior
          • 10-2002
          • 596

          #5
          TY jak zwykle jesteś z niczego niezadowolony to też jest warte odnotowania.Takich ludzi jest mało.Wesołych Świąt.
          krzych
          Dzień bez piwa to stracony dzień.

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            #6
            A z czego mam być zadowolony? Ze strony, na której nic nie ma?

            Comment

            • bulkowski
              Member
              • 03-2005
              • 76

              #7
              Nie masz przyjaciół, prawda Krzysiu? Jeśli masz to gratuluję im wytrzymałości z kimś takim jak Ty, możesz sobie podać rękę z Pieczarkiem, jesteście siebie warci. Domyślam się, że jesteś jednym z tych ludzi, którzy lubią prowokować ludzi na forach i czytać ich nienawistne odpowiedzi. Więc Cię nakręcam i daję Ci tanią podnietę!
              Popieram inicjatywę ludzi tworzących takie strony, ale to niestety nie moje rejony

              P.S. do tej pory nie miałem zwyczaju jechać po ludziach na forach, zwłaszcza na święta, ale Ciebie akurat (jako postaci na forum, bo na żywo Cię nie znam) szczerze nienawidzę. Zamilcz na wieki Krzysiu. Zgłaszam Cie do Admina z powodu siania defetyzmu na forum.
              „Piwo to dowód, że Bóg nas kocha i chce, byśmy byli szczęśliwi" – Benjamin Franklin

              Comment

              • kiszot
                Senior
                • 08-2001
                • 8081

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bulkowski Wyświetlenie odpowiedzi
                P.S. do tej pory nie miałem zwyczaju jechać po ludziach na forach, zwłaszcza na święta, ale Ciebie akurat (jako postaci na forum, bo na żywo Cię nie znam) szczerze nienawidzę. Zamilcz na wieki Krzysiu. Zgłaszam Cie do Admina z powodu siania defetyzmu na forum.
                He he,dobre.
                Widzisz,te forum jest bardzo nietypowe.W większości wszyscy znamy się z reala.I zapewniam Cie,że Art zna Krzysia bardzo dobrze.
                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                So von Natur, Natur in alter Weise,
                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                Comment

                • bulkowski
                  Member
                  • 03-2005
                  • 76

                  #9
                  Muszę się ukorzyć i przeprosić za mój poprzedni post nie związany z tematem, powinienem był wysłać prywatną wiadomość a nie bruździć w tym wątku.
                  Nie wątpię, że wiele osób na tym forum poznało się w rzeczywistości, sam również miałem przyjemność spotkać kilka sztuk. Jeśli naprawdę, wedle tego co jest napisane powyżej, Art zna Krzysia, to tymbardziej nie będzie problemów aby zwrócić mu uwagę, tak "po przyjacielsku". W końcu znajomy zrozumie, prawda?
                  Pozdrawiam, i kończę moją obecność w tym wątku.
                  „Piwo to dowód, że Bóg nas kocha i chce, byśmy byli szczęśliwi" – Benjamin Franklin

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23807

                    #10
                    Lubię ludzi z ŚKB, choćby za to że przykładnie zajmują się organizacją imprez birofilistycznych, na wskazanej stronie jednak na razie nie ma prawie żadnych informacji dla ludzi z zewnątrz. Dopóki na stronie nie będzie więcej informacji, proponuję przynajmniej cel stowarzyszenia umieścić na stronie głównej.

                    Krzysiu może nie jest najdelikatniejszy w swych wypowiedziach, ale jak na to nie patrzeć, uderzył w sedno. Na stronie praktycznie jeszcze nic nie ma i właściwie dopóki podstawowe informacje się na niej nie znalazły, szkoda tracić energię na jej promowanie - bo taka prezentacja może bardziej zniechęcić niż zachęcić właśnie te osoby, które pierwszy raz usłyszały o ŚKB i chciały się o klubie dowiedzieć więcej, a może i zasilić jego szeregi - oglądają stronę, nic na niej nie znajdują i w efekcie mogą nie przyjść kolejny raz. Dlatego sugeruję szybciutko wypełnić stronę podstawowymi informacjami w kilku zdaniach - co robicie, dla kogo, po co, kogo zapraszacie do przyłączania się.
                    Last edited by ART; 27-12-2008, 01:24.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Krzych15
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 596

                      #11
                      I takie rady można przyjąc za dobrą monetę, myślę że ludziom tworzącym tą stronę to się przyda i skorzystają tak z dobrych rad jak i tych krytycznych, ale nie można od razu wszystkiego wrzucac do szamba.
                      krzych
                      Dzień bez piwa to stracony dzień.

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzych15 Wyświetlenie odpowiedzi
                        I takie rady można przyjąc za dobrą monetę, myślę że ludziom tworzącym tą stronę to się przyda i skorzystają tak z dobrych rad jak i tych krytycznych, ale nie można od razu wszystkiego wrzucac do szamba.
                        Czasami takie wrzucenie do szamba bardziej da komus do myślenia niż dobre rady.
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎