Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Powrót Heveliusa (?)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • biereczapplistes
    Senior
    • 05-2007
    • 325

    #16
    Było ich pełno, podałem tylko przykłady.

    Temat zaczął się od Heveliusa, ponieważ usłyszałem plotkę, że ma nastąpić jego reaktywacja w jakiejś formie. Potem w kilku postach westchnąłem za tym piwkiem i dodałem refleksję. To wszystko.
    Pijast Piwodziej :D

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biereczapplistes Wyświetlenie odpowiedzi
      I wydaje mi się, że mam rację - kiedyś Grodzisz i Hevelius to będą "dawne, legendarne marki piwa".
      Różnica między Grodziszem a Heveliusem jest taka, że ten pierwszy to był jednocześnie cały styl piwa. Hevelius to "tylko" jasny lager. Swoją drogą wydaje mi się, że doczekamy reaktywacji Grodzisza jako stylu, może niekoniecznie jako marki.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • biereczapplistes
        Senior
        • 05-2007
        • 325

        #18
        Dawni pracownicy grodziskiego browaru do tej pory przechowują drożdże i czekają na czterech inwestorów piwokalipsy.
        Pijast Piwodziej :D

        Comment

        • anteks
          maruda
          • 08-2003
          • 10739

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biereczapplistes Wyświetlenie odpowiedzi
          Dawni pracownicy grodziskiego browaru do tej pory przechowują drożdże i czekają na czterech inwestorów piwokalipsy.
          a świstak zawija w te serderka
          Mniej książków więcej piwa

          Comment

          • biereczapplistes
            Senior
            • 05-2007
            • 325

            #20
            Tak czytałem (nie pamietam gdzie), ale może rzeczywiście w zabudowaniach grodziskiego browaru, świstaki zawijają serdelki w moje płone nadzieje...
            Pijast Piwodziej :D

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10739

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biereczapplistes Wyświetlenie odpowiedzi
              Tak czytałem (nie pamietam gdzie), ale może rzeczywiście w zabudowaniach grodziskiego browaru, świstaki zawijają serdelki w moje płone nadzieje...
              też czytałem i nawet czytałe żeby te drożdże nie obumarły to w niedziele pieką na nich babki
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • biereczapplistes
                Senior
                • 05-2007
                • 325

                #22
                A trener chińskiej reprezentacji gry w polo nadziewa je uśmiechem psa Łajki i włóknem szklanym ze sztucznej nogi misia Kolargola...
                Pijast Piwodziej :D

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23808

                  #23
                  Wiem że temat z luźnych, ale proszę nie sprawiać, żebym skłonił się do przenoszenia rozwadniających się wątków do działu Przy Piwie
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • biereczapplistes
                    Senior
                    • 05-2007
                    • 325

                    #24
                    Jak sobie nasz Jaśnie Administrujący życzy. Już powraca dyscyplina.

                    Wracając do tematu, szukałem czegokolwiek w sieci i oczywiście nic nie udało mi sie znaleźć... Żadne informacje odnośnie tematu się nie pojawiły.
                    Och, słodka plotko, zwiodłaś mnie ale nie uwiodłaś.
                    Pijast Piwodziej :D

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎