Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Petycja w sprawie Zwierzyńca - podpisz się! Czekamy na Ciebie do końca kwietnia!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • delvish
    Senior
    • 11-2004
    • 3508

    #91
    Całkiem niezły wynik, zważywszy na spontaniczny, w gruncie rzeczy, charakter akcji. 2 tys. podpisów to nie w kij dmuchał. Biorąc pod uwagę liczbę aktywnych uzytkowników obu portali i krótki czas jej trwania powiedziałbym nawet, że jest to bardzo dobry wynik.
    "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
    (Frank Zappa)

    "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      #92
      Ja również pozytwnie oceniam wynik akcji. Stawiałem na udział ok. 1000 osób.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #93
        Myslę że nie ma się poki co orgazmować liczbami . 2 tys głosów to i dużo i mało jednocześnie. Sukcesem bedzie JEDYNIE jeśli browar uniknie zamknięcia i nadal będzie warzył tak jak było to do tej pory. Jego powrot do właścicieli to już osobna kwestia acz wg mnie w dużym stopniu wpływa na nią podtrzymanie działalności browaru.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • toto
          Senior
          • 12-2006
          • 949

          #94
          Właściwie to chciałbym się od kogoś dowiedzieć o dalsze losy petycji. Rozumiem, że została przesłana do Perły i może starostwa. Czy był jakiś odzew ze strony w/w instytucji? I co obecnie dzieje się (lub nie dzieje się) w browarze w Zwierzyńcu, bo od informacji o powtórnym przyjęciu do pracy paru osób spoza produkcji nie pojawiła się chyba na forum żadna nowa informacja.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slobodan
            10.06.2009 23:24

            Ja jestem bardzo zadowolony. A poczekaj aż otworzę kolejne piwo!
            to odpowiedź admina współorganizatora na konkretne pytanie usera:

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish
            27.05.2009 14:54

            I co tam z tą naszą petycją? Wysłana już do Perły?
            tutaj podsumowanie na stronie Bractwa Piwnego. Nie odnotowałem co dalej, ale na pewno przekazano ją zarządowi Perły Browarów Lubelskich SA i Starostwu Powiatowemu w Zamościu.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎