Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grand Champion VII KPD-Koźlak Dubeltowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chisel
    Junior
    • 05-2009
    • 21

    Bracki Koźlak Dubeltowy

    Dodatkowe informacje również na www.festiwal-birofilia.pl

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9735

      Najświeższa "Polityka" zamieszcza na str. 69 reklamę na ok. pół strony pt. "6 grudnia Grand Champion Birofilia 2009 przybywa!", informując jednocześnie, że:

      "Od tej pory każdego roku w dzień Świętego Mikołaja będziemy prezentować miłośnikom piwa szczytowe osiągnięcie domowej sztuki warzenia piwa."

      Comment

      • mareks
        Senior
        • 05-2002
        • 1939

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
        "Od tej pory każdego roku w dzień Świętego Mikołaja będziemy prezentować miłośnikom piwa szczytowe osiągnięcie domowej sztuki warzenia piwa."

        Wiedziałem, że tak będzie. )

        Comment

        • kjaros
          Senior
          • 03-2007
          • 377

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika miszawar
          40 tysięcy znika w czeluści korporacji.
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik
          "Od tej pory każdego roku w dzień Świętego Mikołaja będziemy prezentować miłośnikom piwa szczytowe osiągnięcie domowej sztuki warzenia piwa."
          Zrobili "dobrze" domowym piwowarom, ale najbardziej sobie W takiej korporacji marketing, marketing i jeszcze raz marketing.
          Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.

          Comment

          • mareks
            Senior
            • 05-2002
            • 1939

            To jest poprawa wizerunku. ))

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              No i co w tym k... złego? Co?
              blog.kopyra.com

              Comment

              • mareks
                Senior
                • 05-2002
                • 1939

                Nic.

                Comment

                • Seta
                  Piję piwo
                  • 10-2002
                  • 6964

                  No ja tam pewne złe strony zauważam. To tak jakby McDonald sponsorował gospodynię, która zrobi najlepszy pieróg biłgorajski... Żenua...
                  Koźlaka jednak zamierzam spróbować - mam nadzieję, że w Zamkowym go nie spierniczyli...
                  Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                  Comment

                  • mareks
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 1939

                    Znowu zaczynasz?

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Wg mnie trochę przegięli z tymi proporcjami - że na rynek wyszło mniej, niż na cele marketingowe.
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • mareks
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 1939

                        Rynek jest nie ważny.
                        Liczy się marketing. )
                        Last edited by mareks; 02-12-2009, 15:44.

                        Comment

                        • artur2
                          Senior
                          • 02-2008
                          • 535

                          Mareks, Seta - ale będą jaja jak to któryś z Was wygra Championa w przyszłym roku
                          Mniej alkoholu, więcej smaku !
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • miszawar
                            Member
                            • 10-2009
                            • 48

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
                            Informacja dla kolekcjonerów.

                            Firmowe szklanki na piwo Bracki Koźlak Dubeltowy będą dostępne w sprzedaży w Piwiarni Żywieckiej w Browarze w Żywcu. Powinny dojechać w przyszłym tygodniu. Jeszcze ich nie widziałem ale są ponoć zrobione na wzór szklanki porterowej ze zdobieniem z dwóch stron szkła.
                            Dobra wiadomość.

                            Comment

                            • Żywiec
                              Senior
                              • 12-2001
                              • 1571

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                              Wg mnie trochę przegięli z tymi proporcjami - że na rynek wyszło mniej, niż na cele marketingowe.
                              Oprócz tych 28 tys. butelek jest jeszcze rezerwa bo piwo w Almie musi być (przynajmniej w teorii) dostępne przez 2 tygodnie. Tak więc proporcje nie sa takie złe. Ponadto każdy z pracowników GŻ a jest ich kilka tysięcy otrzyma jedna butelczynę wraz ze szklanką.

                              Comment

                              • Żywiec
                                Senior
                                • 12-2001
                                • 1571

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                                No ja tam pewne złe strony zauważam. To tak jakby McDonald sponsorował gospodynię, która zrobi najlepszy pieróg biłgorajski... Żenua...
                                Koźlaka jednak zamierzam spróbować - mam nadzieję, że w Zamkowym go nie spierniczyli...
                                Jak ważyli tylko "przemysłówkę" to było źle ale jak uważyli Dubeltowego Koźlaka to jest jeszcze gorzejnic nie rozumiem? Chyba, że należy to złożyć na konto naszego narodowego malkontenctwa.

                                Pomysł kontynuowania tego pomysłu jest wg mnie rewelacyjny. Przecież to tylko wpłynie na poprawę nieciekawego asortymentu polskich piw z dużych browarów. Nie widzę nic w tym złego, że taki sygnał idzie z GŻ (BKD) czy Carlsberga (Porter Okocim).

                                A bez reklamy i promocji to w dzisiejszych czasach nic się już nie da sprzedać a jak ktoś tego nie rozumie to znaczy, że gdzieś się zagubił w czasoprzestrzeni

                                Jestem po spożyciu ok. 20 butelek cieszyńskiego Koźlaka i oceniam go bardzo pozytywnie i z optymizmem czekam na jego oceny na Forum.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎