Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grand Champion VII KPD-Koźlak Dubeltowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Browarzyciel
    www.browarzyciel.pl
    • 08-2005
    • 357

    yyyyy, nie. A powinienem był?
    R.
    BROWARZYCIEL
    Profesjonalnie o piwie na: http://www.browarzyciel.pl
    eventy dla firm

    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Browarzyciel Wyświetlenie odpowiedzi
      yyyyy, nie. A powinienem był?
      R.
      Szkło dopiero jutro
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • Mafar
        Senior
        • 04-2003
        • 1262

        Po co całe zamieszanie ze sprzedażą 6 grudnia ?? Jak ktoś sobie pojedzie 5 grudnia wciśnie kit kierownikowi i kupi dwa kartony
        Kierownik powinien stracić całą premię !!
        Jak pisze 6 grudnia to powinna być sprzedaż 6 grudnia
        Polakom gratulujemy Brackiego

        Gdy rozum śpi budzą się demony

        Comment

        • pizmak666
          Senior
          • 12-2006
          • 1898

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mafar Wyświetlenie odpowiedzi
          Po co całe zamieszanie ze sprzedażą 6 grudnia ?? Jak ktoś sobie pojedzie 5 grudnia wciśnie kit kierownikowi i kupi dwa kartony
          Kierownik powinien stracić całą premię !!
          Jak pisze 6 grudnia to powinna być sprzedaż 6 grudnia
          W tym kraju to norma.
          „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

          "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

          Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

          Comment

          • Browarzyciel
            www.browarzyciel.pl
            • 08-2005
            • 357

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mafar Wyświetlenie odpowiedzi
            Po co całe zamieszanie ze sprzedażą 6 grudnia ?? Jak ktoś sobie pojedzie 5 grudnia wciśnie kit kierownikowi i kupi dwa kartony
            Kierownik powinien stracić całą premię !!
            Jak pisze 6 grudnia to powinna być sprzedaż 6 grudnia
            nie ktoś, ... tylko ja. Nie kit ... tylko samą prawdę, a "kierownik" i tak pewnie premii nie dostaje .. bo kryzys. Poza tym dzieci mu nie porwałem, noża do gardła nie przyłożyłem - jakoś w związku z tym nie czuję, żebym popełnił jakieś większe przestępstwo wobec społeczeństwa. Jak do tego dołączyć pierwiastek biznesowy, to wyjdzie, że wszyscy byli szczęśliwi... minus jeden społecznik.

            A może po prostu był miły i zrobił przysługę jak człowiek człowiekowi?

            R.
            BROWARZYCIEL
            Profesjonalnie o piwie na: http://www.browarzyciel.pl
            eventy dla firm

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
              Zwolnił bym tego kierownika.
              Jeszcze wszystko przed nim. Jak dojdzie to do kogoś wysoko postawionego w GŻ i ten ktoś się ostro wkurzy, to... Bardzo łatwo sprawdzić, w której Almie sprzedano BKD przed terminem.

              Także niepotrzebnie Browarzyciel się tym swoim szczęściem chwalił.
              blog.kopyra.com

              Comment

              • Browarzyciel
                www.browarzyciel.pl
                • 08-2005
                • 357

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                Jeszcze wszystko przed nim. Jak dojdzie to do kogoś wysoko postawionego w GŻ i ten ktoś się ostro wkurzy, to... Bardzo łatwo sprawdzić, w której Almie sprzedano BKD przed terminem.

                Także niepotrzebnie Browarzyciel się tym swoim szczęściem chwalił.
                A kto powiedził, że było to szczęście? - zerknij w opis.
                Jak miałoby to kogoś wkurzyć w GŻ, to ja jeszcze raz tam pojadę i kupię dwa kolejne

                A tak na serio, to nie ma co się denerwować, bo sklep ocenił, że te dwie palety co dostali, to 8 miesięcy będą sprzedawać. Oby nie!

                R.
                BROWARZYCIEL
                Profesjonalnie o piwie na: http://www.browarzyciel.pl
                eventy dla firm

                Comment

                • jacer
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 9875

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Browarzyciel Wyświetlenie odpowiedzi
                  bo sklep ocenił, że te dwie palety co dostali, to 8 miesięcy będą sprzedawać. Oby nie!

                  R.
                  To się zdziwią
                  Milicki Browar Rynkowy
                  Grupa STYRIAN

                  (1+sqrt5)/2
                  "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                  "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                  No Hops, no Glory :)

                  Comment

                  • Latarnik
                    Premium Lamplighter
                    • 06-2004
                    • 4999

                    Moim zdaniem kupienie 2 kartonów limitowanego piwa i pozbawienie kilkudziesięciu osób możliwości spróbowania go to.........................

                    Cieszę się, że Ci za bardzo nie smakował
                    5410 kapsli z wypitych piw
                    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                    Comment

                    • Maidenowiec
                      Senior
                      • 07-2004
                      • 2287

                      ITT: Festiwal polskawości
                      Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                      Thou shallt not spilleth thy beer!

                      Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Moim zdaniem kupienie 2 kartonów limitowanego piwa i pozbawienie kilkudziesięciu osób możliwości spróbowania go to.........................
                        To co?

                        A jak 25 lat temu kupowałeś srajtaśmę to po rolce dla siebie i każdego członka rodziny, ażeby innym zostawić i dać im możliwość nabycia limitowanego towaru czy brałeś cały wianuszek?
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                          Moim zdaniem kupienie 2 kartonów limitowanego piwa i pozbawienie kilkudziesięciu osób możliwości spróbowania go to.........................

                          Cieszę się, że Ci za bardzo nie smakował
                          Bez sensu. Żadnych kilkudziesięciu osób niczego nie pozbawił. Co nie zmienia faktu, że jeśli GŻ wymyśliła sobie taką, a nie inną sprzedaż tego piwa, to niestety tego typu działania skutecznie mu to mogą popsuć.

                          Podobnie jest z KP i jego selektywną dystrybucją wcześniej Perroni, a teraz Grolscha. Miały trafiać jedynie do wyselekcjonowanych sklepów, itd. I co? I nic?

                          A cieszyć się naprawdę masz z czego.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            Rozesłali by kurierem (albo własnymi służbami) do wszystkich chętnych po kartonie i by było po kłopocie. A jak już tak się GŻ kocha z Almą, to następnym krokiem powinno być pojawienie się tam Brackiego, o!

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Browarzyciel Wyświetlenie odpowiedzi
                              nie ktoś, ... tylko ja. Nie kit ... tylko samą prawdę, a "kierownik" i tak pewnie premii nie dostaje .. bo kryzys. Poza tym dzieci mu nie porwałem, noża do gardła nie przyłożyłem - jakoś w związku z tym nie czuję, żebym popełnił jakieś większe przestępstwo wobec społeczeństwa. Jak do tego dołączyć pierwiastek biznesowy, to wyjdzie, że wszyscy byli szczęśliwi... minus jeden społecznik.

                              A może po prostu był miły i zrobił przysługę jak człowiek człowiekowi?

                              R.
                              To jest zwykłe świństwo. Zaraz okaże się,że sprzedaż jednak zaczęła się dzisiaj a dla tych co pojadą jutro bo są uczciwi nie zostanie nic. Cóż taki kraj w którym uczciwość to słowo nieznane a większość cwaniakuje i jeszcze uważa, ze to ok.

                              Ja też w takim razie jadę dzisiaj. Śmerć frajerom co?
                              Last edited by VanPurRz; 05-12-2009, 15:52.
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • Maidenowiec
                                Senior
                                • 07-2004
                                • 2287

                                Aj waj. Patrz, a ja uważam, że Rafał wyświadczył mi świetną przysługę. Bo tak to bym się zastanawiał nad wydaniem pieniędzy na karton piwa, a dzięki jego ocenie (w której profesjonalizm nie mam żadnego powodu wątpić) już wiem, że nie warto i zadowolę się mniejszą ilością. Ergo, jestem kilkadziesiąt pln do przodu. Dzięki Rafał !

                                Swoją drogą, już to kiedyś było, już widziałem ten cały hype odnośnie cudownego piwa Historia się powtarza?
                                Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                                Thou shallt not spilleth thy beer!

                                Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎