Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grand Champion VII KPD-Koźlak Dubeltowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Browarzyciel
    www.browarzyciel.pl
    • 08-2005
    • 357

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
    Rafał, bo Ty jesteś kułak i obszarnik, wysysający klasie robotniczej słodowy nektar przed marketingowym spędem
    No chyba tak, he he.

    Koś coś wspomniał o komunie, ale chyba bez większego pojęcia, jak to wyglądało naprawdę (może z racji wieku). Jakby się uprzeć to relacje można znaleźć właśnie w takim marketingowym wyścigu szczurów do tego jak ludzie zachowywali się kiedyś w komunie. Jeszcze raz powiem, choć może nie będzie to popularne, że forma sprzedaży tego piwa, to czysty marketing i nie ma nic wspólnego z jakimiś społecznymi potrzebami limitowania, czy regulacją dostępu do tegoż dobra … i tyle. Jeżeli ktoś dał się wkręcić i udzieliło mu się nerwowe oczekiwanie (jak kiedyś w kolejkach w komunie), a chciałby poczuć się pewniej, to ja naprawdę podzielę się swoimi zakupami.
    Mam nadzieję, że od jutra skupicie się nad trunkiem, bo tak naprawdę to jest podmiot tej dyskusji.
    R.
    BROWARZYCIEL
    Profesjonalnie o piwie na: http://www.browarzyciel.pl
    eventy dla firm

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cambridgei Wyświetlenie odpowiedzi
      Spamujecie i pier****** że się czytać tego nie da.
      Amen. Dajcie spokój z tymi żenującymi przepychankami.

      Comment

      • YouPeter
        Senior
        • 05-2004
        • 2379

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Browarzyciel Wyświetlenie odpowiedzi
        No chyba tak, he he.

        Koś coś wspomniał o komunie, ale chyba bez większego pojęcia, jak to wyglądało naprawdę (może z racji wieku). Jakby się uprzeć to relacje można znaleźć właśnie w takim marketingowym wyścigu szczurów do tego jak ludzie zachowywali się kiedyś w komunie. Jeszcze raz powiem, choć może nie będzie to popularne, że forma sprzedaży tego piwa, to czysty marketing i nie ma nic wspólnego z jakimiś społecznymi potrzebami limitowania, czy regulacją dostępu do tegoż dobra … i tyle. Jeżeli ktoś dał się wkręcić i udzieliło mu się nerwowe oczekiwanie (jak kiedyś w kolejkach w komunie), a chciałby poczuć się pewniej, to ja naprawdę podzielę się swoimi zakupami.
        Mam nadzieję, że od jutra skupicie się nad trunkiem, bo tak naprawdę to jest podmiot tej dyskusji.
        R.
        Wiesz z tą komuną to był taki żart. Poczytaj wypowiedzi VanPurRz-a z jakiś tematów politycznych to zrozumiesz.
        Last edited by YouPeter; 05-12-2009, 19:13.
        Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

        Comment

        • Browarzyciel
          www.browarzyciel.pl
          • 08-2005
          • 357

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter Wyświetlenie odpowiedzi
          Myślę, że większość nie ma pretensji do Browarzyciela tylko to kierownika, że sprzedał wcześniej. Sam jakbym się pomylił i przyjechał dzień wcześniej i miał taką możliwość jak Browarzyciel to też bym wziął piwko a nie jeździł specjalnie na drugi dzień. Ale jak bym był kierownikiem to na pewno bym nie sprzedał wcześniej.
          Pan kierownik (nie wiem, czy nim był) po prostu okazał się być uprzejmym sprzedawcą dbającym o interes klienta i sklepu w którym pracuje. Nawet nie myślał jak bardzo narazi się paru internautom, może dlatego, że również traktował to zdroworozsądkowo, czyli z lekkim przymrużeniem oka co mu dostawca wymyślił.

          Gdyby było to jakieś ważne społecznie wydarzenie, zapewne przy każdej palecie stałby ochroniarz wynajęty przez GŻ, a produkt byłby limitowany.

          Bez odbioru
          R.
          BROWARZYCIEL
          Profesjonalnie o piwie na: http://www.browarzyciel.pl
          eventy dla firm

          Comment

          • artur2
            Senior
            • 02-2008
            • 535

            Jeśli kierownik był łebski, to sprzedał Koźlaka pod inną nazwą dzisiaj, a wprowadzi do rejestru 6 grudnia. Chyba, że tak się nie da.

            Dzięki za opis piwa. Ja wybieram się jutro na ul. Wyspiańskiego w Poznaniu.
            Mniej alkoholu, więcej smaku !
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika artur2 Wyświetlenie odpowiedzi
              Jeśli kierownik był łebski, to sprzedał Koźlaka pod inną nazwą dzisiaj, a wprowadzi do rejestru 6 grudnia. Chyba, że tak się nie da.
              Jemu 100% nie przyszło do głowy, że to jest problem. Zresztą klient nasz Pan, ja go rozumiem. Ale jest to działanie zdecydowanie nie po myśli producenta i gdybym pracował nad tym "projektem" to by mnie szlag trafił, że takie rzeczy się dzieją.
              Że jest zrobione zamieszanie z premedytacją to oczywiste. I tak wydaje mi się, ze jest to zrobione bardziej ze smakiem i bez nabijania w butelkę, jak swego czasu ludzie chodzili ze smyczami po mieście (Dog in the Fog). To jest mniej więcej ten sam klimat, co z ludźmi, którzy o północy koczują pod sklepem, żeby kupić Harrego Pottera/iPhona czy cokolwiek innego. Nie widzę w tym nic zdrożnego, wręcz jest to niezły fun.
              Wracając do piwa, to sądzę, że na 2 tygodnie spokojnie go starczy, a kto nie ma Almy pod bokiem myślę, ze spokojnie kupi od zaprzyjaźnionych piwoszy z innych miast.
              Co do tego, że koncern sobie poprawia wizerunek. To ja powiem tak, mnie jest miło, że GŻ zaproponowała coś dla nas, a nie tak jak KP, którego jedynie Lech Free potrafi podbić moje podniebienie.

              A i jeszcze jedno. W interesie piwoszy jest aby to piwo odniosło sukces.
              blog.kopyra.com

              Comment

              • Browarzyciel
                www.browarzyciel.pl
                • 08-2005
                • 357

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                Jemu 100% nie przyszło do głowy, że to jest problem. ...
                Bo nie jest, ani dla mnie, ani dla Was, ani dla sprzedawcy, ani dla browaru - dość tylko poczytać to forum i przekonać się jakie nagłośnienie i ile zamieszania nerwowego, przed oficjalnym "start". Spisaliśmy się "na piątkę" i to za darmo

                Jutro wrócę do dyskusji o piwie, bo warto porozmawiać, czy browar odzwierciedlił Grand Championa.

                Pozdrawiam
                Raf.
                BROWARZYCIEL
                Profesjonalnie o piwie na: http://www.browarzyciel.pl
                eventy dla firm

                Comment

                • jacer
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 9875

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Browarzyciel Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jutro wrócę do dyskusji o piwie, bo warto porozmawiać, czy browar odzwierciedlił Grand Championa.

                  Trza najpierw pojechać do weny i wyszarpnąć mu butelkę
                  Milicki Browar Rynkowy
                  Grupa STYRIAN

                  (1+sqrt5)/2
                  "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                  "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                  No Hops, no Glory :)

                  Comment

                  • admiro
                    Senior
                    • 05-2005
                    • 248

                    Panowie... będzie tak, że my (którzy wiemy o co chodzi) pojedziemy jutro do Almy zaaferowani, kupimy po parę piw i w domowym zaciszu będziemy je degustować, natomiast reszta piwa będzie tak sobie leżeć parę tygodni i czekać na łaskawego klienta.
                    Tak dużo nas nie ma.

                    Alma i Żywiec się promują, piwowarstwo domowe również (pytanie czy to dobrze).

                    Ps. Powtarzam, koźlak dubbeltowy Weny był przepyszny podczas degustacji w Cieszynie
                    Moje piwo jest bezcenne.

                    Schizma miodowa.

                    Comment

                    • jacer
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 9875

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika admiro Wyświetlenie odpowiedzi
                      Tak dużo nas nie ma.
                      Moich trzech kumpli bierze po kartonie. Ja pewno wezmę z pół. Także...
                      Milicki Browar Rynkowy
                      Grupa STYRIAN

                      (1+sqrt5)/2
                      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                      No Hops, no Glory :)

                      Comment

                      • strappado
                        Senior
                        • 08-2007
                        • 111

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika artur2 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Dzięki za opis piwa. Ja wybieram się jutro na ul. Wyspiańskiego w Poznaniu.
                        No to jest nas dwóch, miejmy nadzieję że pokali starczy
                        http://pokazywarka.pl/t47c2v/

                        Comment

                        • oxo
                          Junior
                          • 06-2009
                          • 5

                          kazlaczek

                          Mysle ze piwo bedzie takie sobie ,nigdy na taka skale niebedzie mozna zachowac smaku oryginalu

                          Comment

                          • artur2
                            Senior
                            • 02-2008
                            • 535

                            Piwo jest wyjątkowe już z tego powodu, że nigdy nie będzie powtórzone (chyba...). Tak więc trzeba go kupić, żeby dzieciom kiedyś pokazać (jak dorosną ).
                            Mniej alkoholu, więcej smaku !
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Comment

                            • Żywiec
                              Senior
                              • 12-2001
                              • 1571

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika oxo Wyświetlenie odpowiedzi
                              Mysle ze piwo bedzie takie sobie ,nigdy na taka skale niebedzie mozna zachowac smaku oryginalu
                              Nie kumam

                              Comment

                              • Maryush
                                Junior
                                • 12-2008
                                • 25

                                Czy ktoś wybiera się do lubelskiej Almy?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎