Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grand Champion VII KPD-Koźlak Dubeltowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pankracy
    Senior
    • 10-2007
    • 2769

    Zjawiłem się w jednej z Alm. Przespacerowałem się przez cały sklep. Nie znalazłem okolicznościowego stoiska więc poszedłem do punktu informacji. Pani zadzwoniła na zaplecze, przyszedł magazynier i przyniósł mi kilka butelek wraz z pokalem. Żadnych problemów z dostaniem piwa nie miałem i jakbym chciał to wydaliby mi cały karton.

    A było to w Warszawie.
    Last edited by Pankracy; 06-12-2009, 13:50.

    Comment

    • milan1899
      Member
      • 06-2008
      • 57

      W Łodzi w Almie na Kilinskiego byłem pare minut przed 12, hostessa poinformowała ,że sprzedaż dopiero w południe ruszy.I po 12 mozna było bez problemu dostac piwo i pokale. Zainteresowanie z tego co widziałem to różne,ja kupiłem sobie 4 ale inni brali 4,6,8 sztuk czyli różnie.Myslę,że dziś sprzedadzą cały zapas a czy jeszcze cos będą mieć to niewiem.
      Teraz czas spróbowac i zobaczyć jak smakuje.

      Comment

      • Maidenowiec
        Senior
        • 07-2004
        • 2287

        Miało być tak pięknie, a wyszło jak zwykle Zresztą, parę postów wcześniej już to przepowiadałem, jednak jestem dumnym synem swojego narodu i już na poziomie genetycznym czuję jak ktoś chce mnie zrobić w jajo.

        Do Promenady dojechałem 12:01, oczywiście w życiu tam jeszcze nie byłem, więc zanim zlokalizowałem Almę była 12:07. I co? I rzyć. Piw od zatrzęsienia, natomiast szklanki rozeszły się w 5 minut. Myślałem, że "wielka oficjalna premiera" będzie wyglądała trochę inaczej niż wciśnięte pomiędzy lady stoisko z jedną hostessą, a już szczególnie w takim punkcie. Mogłem pojechać bliżej do Piaseczna i pewnie szklanek, by i dla mnie starczyło Zbieram szkła, zawsze to by było coś nowego, mimo, że ta szklanka pierwszej urody nie jest. To jest dosyć mocno żenujące, jak już się robi taki cyrk i wyczekiwanie to trochę lepiej powinno to zostać zorganizowane, a nie tu rzucili szklanki, tu piwo, a tu jedno i drugie. Nawet jak to powtórzą w przyszłą niedzielę to nie zamierzam jechać, szkoda mojego paliwa i czasu. Może jak za rok się trafi gdzieś na aukcji za rozsądną cenę, bez naciągania na nadmuchane koszty transportu to się skuszę. Jak w przyszłym roku znowu taka akcja będzie to ją bojkotuję, nie lubię jak ktoś robi ze mnie idiotę.

        Samo piwo ocenię po obiedzie, żadnej taryfy ulgowej.
        Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

        Thou shallt not spilleth thy beer!

        Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

        Comment

        • strappado
          Senior
          • 08-2007
          • 111

          Objechałem dwie poznańskie Almy. W obu raczej spokojnie. Na Wyspiańskiego widziałem, że tylko ja brałem Koźlaka, natomiast w Starym Browarze byli ludzie co po jednym brali byle mieć pokal. Tłoku nie było, piwa dużo na półkach więc historia z Katowic to chyba wyjątek.
          http://pokazywarka.pl/t47c2v/

          Comment

          • Małażonka
            Senior
            • 03-2003
            • 4602

            Z warszawskiej Promenady szklaneczki wybiegły kuc-galopkiem w niecałe 5 minut. Piwo na szczęście zostało... Tyle, że przy zawrotnej cenie, wstęna ocena u nas wypadła raczej miernie. Szczegóły wieczorem
            Last edited by Małażonka; 06-12-2009, 14:01.

            Comment

            • Maidenowiec
              Senior
              • 07-2004
              • 2287

              Myślę, że podobnie było w Almie w Promenadzie. Piwa spokojnie starczy jeszcze na długo. Jak jest w Piasecznie nie wiem, nie chce mi się jechać. Pancernik napisze zapewne jak wróci.
              Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

              Thou shallt not spilleth thy beer!

              Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

              Comment

              • keto
                Senior
                • 07-2009
                • 388

                Byłem w Almie Warszawa-Ursus godzinę po premierze, piwa było jeszcze w bród, także z zakupem nie miałem problemów, nie było już szklanek. Zapytałem się miłej Pani to powiedziała mi, że ludzie czekali już od 11..... Jak się rzucili na szkalnki to oni nawet tego nie kontrolowali, brali jak szło po kilka nawet sztuk...
                Pozdrawiam
                Artur

                Comment

                • cambridgei
                  Senior
                  • 05-2009
                  • 124

                  We Wrocławiu (Arkady) niezła klapa, zainteresowanie brak, bo specjalnie się przyglądałem czy ludzie biorą. Kartony stały nienaruszone (było ich bardzo dużo w kilku miejscach w sklepie) i może wyciągnięte pare butelek. Hostessa , powiedziała że od 12 nie ma szklanek aczkolwiek pod jej nogami stały ich 2 kartony. Oczywiście szklanki nie dostałem.
                  Last edited by cambridgei; 06-12-2009, 14:12.
                  W poprzednim wcieleniu, z całą pewnością byłem piwowarem

                  Pozdrawiam
                  Piotr

                  Comment

                  • Maidenowiec
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 2287

                    Szklanki pojawią się na Allegro. Z przesyłkami po 25 pln sztuka.
                    Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                    Thou shallt not spilleth thy beer!

                    Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                    Comment

                    • Ahumba
                      Senior
                      • 05-2001
                      • 8962

                      W warszawskiej Promenadzie kolejka do punktu z hostessą ustawiła się ok 11:45. Zdjęcia kolejki robiło kilka osób ( w tym i Czes) Pani czekała do 12:00 (równiutko). W kolejce wiele znanych osób z browarbizu. Pani dawała szklankę (JEDNĄ) każdej osobie biorącej piwa (bez ograniczeń). Ponieważ kolejka była dość długa, to mogło majdenowcowi pokala nie wystarczyć ( i to bez jakiegokolwiek przekrętu) mimo naszego dopingu gdy zbliżał się do almy.
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                      Comment

                      • Maidenowiec
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 2287

                        Ale ja nie twierdzę, że był przekręt na szklankach. Przynajmniej w tej konkretnie Almie. Natomiast organizacja była do kitu, a ja jestem idiotą, że specjalnie pojechałem do Almy w świątyni konsumpcjonizmu, miast gdzieś na peryferia.
                        Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                        Thou shallt not spilleth thy beer!

                        Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                        Comment

                        • pik
                          Junior
                          • 01-2008
                          • 25

                          Wydzielanie szkła można było zorganizować na wiele sposobów. Mnie pozytywne zaskoczyło, że w kasie alkoholowej w Promenadzie była odłożona butelka, o czy informowała obsługa przy stoisku, i nie trzeba było kartonu rozpruwać żeby kod nabić.

                          Comment

                          • arzy
                            Senior
                            • 06-2002
                            • 2814

                            W Częstochowie spokojnie. Parę osób czekało na godzinę 12.00. Chwilę po nie było kolejki, piwo i pokale można było bez problemu zakupić.
                            "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            Bractwo Piwne
                            Skład Piwa
                            Piszę poprawnie po polsku!

                            Comment

                            • admiro
                              Senior
                              • 05-2005
                              • 248

                              O 12.00 w Częstochowie poza mną i kilkoma osobami z Bractwa Piwnego spokój, i piwa i szklanek pod dostatkiem (chociaż szkła było mało, na oko z 50 szt, może gdzieś na zapleczu czeka jeszcze)
                              Last edited by admiro; 06-12-2009, 14:33.
                              Moje piwo jest bezcenne.

                              Schizma miodowa.

                              Comment

                              • KULI
                                ********
                                • 10-2002
                                • 197

                                W Zielonej Górze piwa sporo, zainteresowanie umiarkowane, szklanki dojechały z opóźnieniem tj. ok. 12.30, a ponieważ Alma jest umieszczona w zielonogórskiej "świątyni konsumpcjonizmu" to kilkunastominutowe poszukiwanie miejsca parkingowego pozwoliło mi się spóźnić i szklankę pozyskać. Osoby, które były punktualnie odeszły bez szklanki, ale pani hostessa zbierała namiary i obiecała interweniować, wspomniała również, że dziś wydają jedynie 50 szklanek, a reszta, ze 100 na sklep, ma być rozdawana w piątkowe popołudnie.
                                Last edited by KULI; 06-12-2009, 14:43.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎