Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grand Champion VII KPD-Koźlak Dubeltowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • noodles
    Senior
    • 09-2005
    • 700

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Browarzyciel Wyświetlenie odpowiedzi
    ... Ja Ci Mafar w temacie pokali nie pomogę, bo nie dostałem ani pół, ale jak masz problem z samym piwem, to mogę Ci odstąpić ... albo komuś innemu skrzywdzonemu.
    To teraz ty zrób promocję. Napisz gdzie i kiedy zaczniesz odstępować piwo srzywdzonym. Gratisy możesz sobie darować byle tylko piwa było w momencie sprzedaży tyle ile obiecasz wcześniej. Katowice zorganizują autokar i przyjadą na pewno.
    Moja kolekcja podstawek

    Comment

    • Johanka
      Junior
      • 06-2009
      • 2

      Opole. Sklepów sieci Alma - 1.
      11:45. Pan z panią ustawiają butelki. "Pod karą jeszcze nie wolno! Od 12:00!" Pojawiają się 4 wtajemniczone Osoby różnej płci i wieku.
      12:00. Urocza Pani ustawiająca butelki i szklanki znika, by wnet pojawić się w Okolicznościowej Szarfie. Bardzo miła. W cenie piwa się nie orientuje. Na pytanie Zainteresowanego Pana "ile muszę wziąć butelek, by otrzymać szklankę", odpowiada "może Pan wziąć 5, 10...". Ale ile minimum MUSZĘ kupić?" - "Może Pan wziąć 5, 10..." Szklanka niby 1 na klienta... (ale Pani z Szarfie nie wydziela). Pani w Kasie: - "Jedną Pan tylko wziął?! To piwo tyle kosztuje! Po drugą Pan sobie idzie!" I tak lokalnie (przy kasie), na potrzebę chwili powstaje zasada, że "szklanka za 2 butelki".
      Pozdrawiam tych, którym się udało i tych, którym powiedzie się następnym razem.

      Comment

      • Basik
        Senior
        • 06-2006
        • 1308

        Ponieważ jesteśmy z Piotrym lekko podziębieni, zakupem zajęli się rodzice.
        Nie chcieliśmy by tłoczyli się w Arkadach, więc doradziliśmy im, aby pojechali do Almy na Bielanach Wrocławskich.
        Byli tam o 11.40. Stoisko stało puste i bali się, że już całe piwo zostało wykupione. Sprzedaż jednak zaczęła się o 12.00. Ludzie kręcili się, rozglądali i tyle. Szklanki dotarły z małym opóźnieniem. Spokojnie załapali się na 3 kartony piwa ( teraz je trzeba dobrze zakopać w piwniczce). Ponoć była cała paleta. Dostaliśmy z Piotrym dwie szklanki, dla siebie chyba nie brali.
        Szklanki, naszym zdaniem, wstrętne.
        Jeżeli jednak komuś na nich bardzo zależy, to mają znów się pojawić w przyszły piątek lub sobotę.

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
          Jak jest w Piasecznie nie wiem,
          Byłem ok. 14, piwa sporo, szklanki rozeszły się podobno w pół godziny. Cena 5,40, czy jakoś tak. Myślałem, że będzie o jakąś złotówkę taniej.

          W sumie na razie jestem zadowolony głównie z nabycia Grand Portera za 4,19 oraz sosu habanero Mama Africa's.

          Comment

          • Mafar
            Senior
            • 04-2003
            • 1262

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Browarzyciel Wyświetlenie odpowiedzi
            ... ryzykowne , ktoś gotów pomyśleć, że brak Ci i jednego i drugiego. Jak czytam, to bardziej tu się rozchodzi o szkło, a nie o piwo. Mam nadzieję, że ktoś dzisiaj się jednal pochyli nad szklanką piwa i powie w końcu coś konstruktywnego. Ja Ci Mafar w temacie pokali nie pomogę, bo nie dostałem ani pół, ale jak masz problem z samym piwem, to mogę Ci odstąpić ... albo komuś innemu skrzywdzonemu.

            Raf.
            Ty za to masz łeb do kombinowania. W Twoim profilu piszesz że jesteś uczulony na chamstwo . Jak dla mnie przyjechanie do Almy w sobotę i kupno pokątne dwóch kartonów czyli 24 piw jest dla mnie chamstwem . Ciekawe jak by Ci piwo smakowało to czy byłbyś taki chętny do odsprzedania ?
            Pokal mam zaklepany a i piwa też mam w przeciwieństwie do Ciebie uczciwie kupione.
            Polakom gratulujemy Brackiego

            Gdy rozum śpi budzą się demony

            Comment

            • Qbric
              Senior
              • 04-2001
              • 427

              Jeszcze parę zdjęć kolejki w Arkadach Wrocławskich. Godzina: ~12:10. Przepraszam za jakość- komórka.

              Co do sprawy kolegi Browarzyciela którego niektórzy się tak czepiają... nie wiem o co tym ludziom chodzi. Wg mnie są śmieszni. Zapytał, a jakiś "kierownik" okazał się przychylny i tyle. Pewnie, że się można czepiać ale nie kolegi a tego pana z Almy. Zresztą jak słusznie zauważono to bardziej problematyczne okazało się szkło a nie samo piwo. Może to taka nasza polska przywara, ale gdybym sam był kierownikiem Almy to ciężko byłoby mi odmówić jeżeli przyszedłby do mnie z prośbą jakiś zaprzyjaźniony piwowar z Forum i poprosił o sprzedaż... No niestety. Tylko nie o to tu chodzi. Celem GŻ było zrobienie zamieszanie wokół tego piwa co im się udało. Jest to wg mnie ich sukces marketingowy. Podejrzewam, że tego pana z Almy nie spotkają żadne konsekwencje (o ile ktoś w ogóle zacznie to drążyć) ponieważ tylko przyczynił się do jeszcze większego emocjonalnego podejścia ludzi do sprawy. Wiadomo, że takie emocjonalne podejście przekłada się na to, że ludzie przestają myśleć sensownie i racjonalnie. Bo jak inaczej nazwać szumne zapowiedzi zakupu od razu dwóch kartonów, zanim samemu spróbowało się piwa? Przecież nie każdemu musi podchodzić to piwo, a do tanich nie należy. Dzięki tej akcji parę osób zaoszczędziło parę złotych.

              Pozdrawiam. Piwo fajne.
              Attached Files
              Grill bez piwa NIE! - Piwo bez grilla TAK!

              Comment

              • darko
                Senior
                • 06-2003
                • 2078

                Jeśli chodzi o piwo, to ja nie jestem zawiedziony, bo i szału się nie spodziewałem .

                Comment

                • Johanka
                  Junior
                  • 06-2009
                  • 2

                  Wątek w wątku.

                  Pozdrawiam pana Jana Krysiaka!

                  Comment

                  • Wiktoria
                    Senior
                    • 07-2003
                    • 796

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kurdesz Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ja byłem we Wrocławiu w Almie w Renomie po 13. Piwa i szklanek nie brakowało. Wziąłem 8 i dostałem dwie szklanki (po uwadze, że przecież sam nie będę pił).

                    Mam zapalenie gardła ale chyba nie wytrzymam i jedno wypiję
                    W Renomie w okolicach 12.00 były cztery zainteresowane osoby. Miła pani pilnowała, aby przed godziną zero nikt nie wziął piwa, natomiast zaraz po 12.00 zaczęła przepakowywać szklanki z opakowań zbiorczych do kartoników i rozdawać po jednej na osobę. Natomiast pan stojący obok namawiał do kupna piwa po całym kartonie.

                    Comment

                    • jacer
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 9875

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cambridgei Wyświetlenie odpowiedzi
                      We Wrocławiu (Arkady) niezła klapa, zainteresowanie brak, bo specjalnie się przyglądałem czy ludzie biorą. Kartony stały nienaruszone (było ich bardzo dużo w kilku miejscach w sklepie) i może wyciągnięte pare butelek. Hostessa , powiedziała że od 12 nie ma szklanek aczkolwiek pod jej nogami stały ich 2 kartony. Oczywiście szklanki nie dostałem.

                      Ja tam żadnej klapy nie widziałem. Jak widać na zdjęciach kolejka była spora. Zainteresowanie spore, nawet panie, które bym nie podejrzewał, że piją piwo miały w koszyku po 2 butelki, może dla starego na Mikołaja Ale każdy widzi co chce widzieć

                      Rozbawił nas starszy pan, który się pyta: za czym ta kolejka?
                      Aż mnie zakorciło aby odpowiedzieć, że za ostatnią paróweczką
                      Milicki Browar Rynkowy
                      Grupa STYRIAN

                      (1+sqrt5)/2
                      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                      No Hops, no Glory :)

                      Comment

                      • Maidenowiec
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 2287

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mafar Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ty za to masz łeb do kombinowania. W Twoim profilu piszesz że jesteś uczulony na chamstwo . Jak dla mnie przyjechanie do Almy w sobotę i kupno pokątne dwóch kartonów czyli 24 piw jest dla mnie chamstwem . Ciekawe jak by Ci piwo smakowało to czy byłbyś taki chętny do odsprzedania ?
                        Pokal mam zaklepany a i piwa też mam w przeciwieństwie do Ciebie uczciwie kupione.
                        Mafar, wyluzuj. Troszkę popłynąłeś. Poza tym nie wiem jak niby Rafał kupił piwo nieuczciwie. Rafał, w muszelkach zapłaciłeś czy jaka cholera ?
                        Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                        Thou shallt not spilleth thy beer!

                        Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                        Comment

                        • Mafar
                          Senior
                          • 04-2003
                          • 1262

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
                          Mafar, wyluzuj. Troszkę popłynąłeś. Poza tym nie wiem jak niby Rafał kupił piwo nieuczciwie. Rafał, w muszelkach zapłaciłeś czy jaka cholera ?
                          Przecież ja jestem wyluzowany . Piwo kupił nieuczciwie ponieważ od kilkunastu dni było pisane że sprzedaż zaczyna się od 6 grudnia . Ale ja to rozumiem przecież to Wasz kolega i nic wielkiego się nie stało . Że ktoś inny nie dostał to jego wina .
                          Tyle mam do powiedzenia w tym temacie
                          Polakom gratulujemy Brackiego

                          Gdy rozum śpi budzą się demony

                          Comment

                          • Maidenowiec
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 2287

                            Nie wyglądało w Warszawie, by ktokolwiek zainteresowany nie dostał piwa
                            Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                            Thou shallt not spilleth thy beer!

                            Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                            Comment

                            • kishar
                              Senior
                              • 10-2003
                              • 1691

                              Ja dotarłem do Almy po 13 i jak się okazało niestety za późno na szklanki, które się skończyły ponoć chwilę przede mną, bo niestety nie wiadomo czemu było ich tylko 50 na sklep. Mam nadzieje, że za rok zostanie to lepiej zorganizowane np. karton 4 piwa plus szklanka.

                              Comment

                              • mareks
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 1939

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Qbric Wyświetlenie odpowiedzi
                                Jeszcze parę zdjęć kolejki w Arkadach Wrocławskich. Godzina: ~12:10. Przepraszam za jakość- komórka.
                                Co tak daleko stałeś?

                                Kolejka stała po pokale bo piwo stało w kartonach w innym miejscu i wcześniej można było brać. O 12 odsłonięto stojak z piwem. Hostessa spóźniła się kilkanaście minut. Przyniosła kartony z pokalami i poskładane pudełka na pokale.

                                Zakupiłem 6 butelek, dostałem 2 pokale i wieczorem spokojnie skosztuję piwa.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎