Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grand Champion VII KPD-Koźlak Dubeltowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    Hostessa mówiła, że w przyszłą niedzielę znów ma byc powtórzona promocja, więc może znów dowiozą pokale.

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika volodos Wyświetlenie odpowiedzi
      alkow, ludzie brali po 1 piwie na paragon i dostawali po parę sztuk pokali. W genach kombinatorstwo pozostało
      U mnie pani wręczała pokal jeszcze przed pójściem do kasy. Jakby ktoś dobrze kombinował, to mógłby piwo zostawic na półce i wyjśc ze sklepu tylko z pokalem.

      Comment

      • darko
        Senior
        • 06-2003
        • 2078

        Miła pani w Pruszkowie nie chciała dać czterech szklanek do czterech piw . Szklanki z resztą średniej jakości.
        Sądzę, że piwo szybko się rozejdzie. Prawie każdy w sklepie miał po jednej, dwie butelki.

        Comment

        • silvian
          Senior
          • 08-2008
          • 727

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika volodos Wyświetlenie odpowiedzi
          W katowickiej Almie przywieźli 4 skrzynki piwa. Ludzie rzucili się jak na szynkę w PRLu. Dwóch wzięło po całej skrzynce, dla reszty zostały po 1-2 piwa. Masakra. Brak organizacji, totalna klapa jak dla mnie. Miało być po palecie piwa na sklep, a wyszło jak zwykle - po polsku. To po co pisać, robić zajawę - żeby po jednym piwie kupić? Tragedia, nie premiera.
          Potwierdzam, tragedia. Jeszcze stojąc przy kasie dowiedzieliśmy się, że piwa już nie ma i nie będzie. Wszyscy się bali na początku, że braknie szkła, bo było tylko 50 sztuk a okazało się, że szkło jeszcze zostało bo nie było do czego wydawać.
          Ktoś tu ewidentnie poleciał w ch...
          "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

          Comment

          • muzealnik
            Senior
            • 09-2007
            • 141

            W Sopocie zaiteresowanie duże, ale ogranizacja dobra.
            Zasada jeden paragon jedna szklanka - więc można było wziąć 4 piwka zapłacić 2 x 2 i dwa pokale w ręku.
            coś z piwem zrobić... próbuję

            Comment

            • wg2
              Senior
              • 07-2004
              • 264

              W Tarnowie prawie brak zainteresowania, miła pani dała mi dwa pokale do 10 piw. Czy ktoś już próbował? Ja za 10 min z żoneczką.
              GAWEŁ

              Comment

              • volodos
                Senior
                • 09-2008
                • 717

                Szkoda wszystkich porządnych klientów, którzy przyszli skosztować koźlaka. Ale co tam, najważniejsze, że kapsle i pokale są od paru dni na allegro - przecież trzeba zarobić kaskę. W tym kraju wszystko jest popieprzone.

                Comment

                • diebels
                  Senior
                  • 11-2005
                  • 170

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                  4 skrzynki ? mialo być w kartonach i po 1200 but na sklep ?
                  Mysle że nalezy sie nam wyjasnienie od GZ (brand menager) dlaczego nas tak potraktowano jak debili ,szkoda że nie nie wystawili 1 kartonu

                  Comment

                  • Czomo
                    Member
                    • 08-2008
                    • 31

                    W Poznańskiej Almie w Starym Browarze było spokojnie, choć przed dwunastą kilku piwoszy się znalazło, ilość była taka jak obiecywano, cała paleta, szklanek oczywiście 50 dla pierwszych 50 klientów. Przy kasie kasjerka nie bardzo wiedziała o co biega z tą szklanką i koleżanka pomogła mówiąc że to gratis Kupiłem dwie butelki, ale wiele innych osób potrafiło brać po kilka lub kilkanaście butelek, więc sądzę że do 15tej lub 16tej w Almie w Starym Browarze nie będzie żadnej butelki. Nie wiem jak się ma rzecz co do drugiej Almy w Poznaniu Wszystkim piwoszom którym udały się zakupy życzę smacznego
                    "Choć na piwko na przeciwko, tam jest mały bar, wypijemy tam piwko sam na sam"

                    Comment

                    • Petrus
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 381

                      W Rybniku po 12 byłem pokali już nie było za to piwa sporo.

                      Comment

                      • pirackamuza
                        Senior
                        • 12-2004
                        • 1903

                        Bydgoszcz (no niekiedy trzeba tam pojechać...). Byłem tuż po jedenastej, ale przemiła i przecudnej urody hostessa czekała prawie do "high noon" z odkryciem stojaka. Za to obiecała mi, że w razie czego (bo ponoć ludzie już pytali) odłoży mi 5 butelek i szklanek. Wróciłem tuż przed 12.00, a tu... prawie brak zainteresowania. Przede mną 3 panów wzięło po 10 sztuk. Ja szarpnąłem 12, do nich dostałem 6 szklanek. I nikogo więcej za mną! Mógłbym bez problemu wziąć szklanek też 12, ale niech inni się nacieszą.
                        Już się nie mogę doczekać...
                        Toruń przeprasza za Radio Maryja
                        www.bobofruty.pl

                        Comment

                        • woosaa
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 1548

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petrus Wyświetlenie odpowiedzi
                          W Rybniku po 12 byłem pokali już nie było za to piwa sporo.
                          Ja byłem o równej 12 i hostessa powiedziała że pokali nie dowieżli. Cena piwa 5.49. PZDR
                          mb WOS

                          Comment

                          • Mafar
                            Senior
                            • 04-2003
                            • 1262

                            Pokale do Rybnika nie dotarły . Po 30 min. zabrakło już piwa . Było 300 butelek .
                            Polakom gratulujemy Brackiego

                            Gdy rozum śpi budzą się demony

                            Comment

                            • anteks
                              maruda
                              • 08-2003
                              • 10738

                              i jak tu wierzyć GŻ jeśli kręci w sprawie Koźlaka to tak samo może być z inna sprawą np Stowarzyszeniem
                              Last edited by anteks; 06-12-2009, 13:42.
                              Mniej książków więcej piwa

                              Comment

                              • TomX
                                Senior
                                • 09-2004
                                • 1035



                                Wpadam do Almy w Katowicach o 12:15, lecę jak szalony na regał z piwami, a tam pustka, cisza, spokój. Zaczepiony pracownik z wielkim uśmiechem na twarzy oświadcza, że całą paletę (czyli niby te 4 skrzynki?) rozszarpali zanim zdążył zabrać się do wykładania flaszek na półki - "Panie! w 30 sekund tego piwa nie było! Pierwszy raz coś takiego widziałem!". Pokali też już brak (podobno). Masakra. Chyba nas ktoś z GŻ/Almy zrobił w chu**. Jak dla mnie po wielkich oczekiwaniach pozostał tylko niesmak (przez te 4 skrzynki, zamiast całej palety). Jeżeli zobaczę, że ktoś wystawia butelki "z nienaruszonym kapslem" na allegro to soczystego maila napisze, oj żeby miał kombinator skwaszony dzień... Ide ukoić żal w Komesie od Koczubika - na Niego przynajmniej zawsze można liczyć...
                                Piwo, góry, jaskinie... tego mi trzeba!

                                I Ty bądź bohaterem w swoim domu - zostań piwowarem domowym! :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎