Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grand Champion VII KPD-Koźlak Dubeltowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Mnie szokuje jedno, takie poszukiwanie produktu wytwarzanego przez koncern przez PRAWDZIWYCH PIWOSZY KTÓRZY NIE PIJĄ PIW KONCERNOWYCH. Jak można tak pakować mamonę do kieszeni krwiopijcom zamykającym nasze browary??
    Toż to dulszczyzna.

    A Czarnków pić
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Maidenowiec
      Senior
      • 07-2004
      • 2287

      Wiesz, chcą sprawdzić czy aby nie ług tam jest
      Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

      Thou shallt not spilleth thy beer!

      Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

      Comment

      • Latarnik
        Premium Lamplighter
        • 06-2004
        • 4999

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
        To co?

        A jak 25 lat temu kupowałeś srajtaśmę to po rolce dla siebie i każdego członka rodziny, ażeby innym zostawić i dać im możliwość nabycia limitowanego towaru czy brałeś cały wianuszek?
        Srajtaśma była w ciągłej produkcji i raz Ty z dumą niosłeś wianuszek na szyi a innym razem Twój sąsiad, wiec nie porównuj tych sytuacji.

        Cieszę się, ze Browarzyciel się sparzył na tym zakupie bo dzięki temu inni nie popełnią tego samego błędu i kupią mniejsza ilość do spróbowania.
        5410 kapsli z wypitych piw
        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

        Comment

        • jacer
          Senior
          • 03-2006
          • 9875

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
          Srajtaśma była w ciągłej produkcji
          Ale nie w ciągłej sprzedaży.
          Milicki Browar Rynkowy
          Grupa STYRIAN

          (1+sqrt5)/2
          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
          No Hops, no Glory :)

          Comment

          • JAckson
            Senior
            • 05-2004
            • 6122

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
            Mnie szokuje jedno, takie poszukiwanie produktu wytwarzanego przez koncern przez PRAWDZIWYCH PIWOSZY KTÓRZY NIE PIJĄ PIW KONCERNOWYCH. Jak można tak pakować mamonę do kieszeni krwiopijcom zamykającym nasze browary??
            Toż to dulszczyzna.
            Chodzi o to, aby wykupić na pniu wszelkie ew. dowody stawiające koncern w lepszym świetle.
            MM961
            4:-)

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
              Chodzi o to, aby wykupić na pniu wszelkie ew. dowody stawiające koncern w lepszym świetle.
              Wykupić i spalić, tj. zutylizować.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • jacer
                Senior
                • 03-2006
                • 9875

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                Wykupić i spalić, tj. zutylizować.


                Ten wątek też się zlikwiduje.
                Milicki Browar Rynkowy
                Grupa STYRIAN

                (1+sqrt5)/2
                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                No Hops, no Glory :)

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ten wątek też się zlikwiduje.
                  Nonono, żebym ja Ciebie nie z...

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Browarzyciel
                    www.browarzyciel.pl
                    • 08-2005
                    • 357

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                    To jest zwykłe świństwo. Zaraz okaże się,że sprzedaż jednak zaczęła się dzisiaj a dla tych co pojadą jutro bo są uczciwi nie zostanie nic. Cóż taki kraj w którym uczciwość to słowo nieznane a większość cwaniakuje i jeszcze uważa, ze to ok.

                    Ja też w takim razie jadę dzisiaj. Śmerć frajerom co?
                    Ja tego nie będę komentował, tym bardziej, że w ogóle mnie nie znasz, a ja też poznawać Ciebie nie mam ochoty … więc nie wiem czemu tak łatwo przychodzi Ci oceniać innych.

                    Ale żeby Cię uspokoić, to obiecuję, że jak Ci zabraknie tego piwa w najbliższym tygodniu, a nie zdążysz go kupić, to jeden mój karton jest do Twojej dyspozycji (po cenie nabycia) i ew. do dyspozycji każdego innego, któremu żal nie wiadomo czemu d. ściska. (nie dlatego, że średnio je oceniłem , bo mam kogo poczęstować tym piwem)

                    W zasadzie to można mi zarzucić jedno, że nie wpisałem się w plan marketingowy browaru. A robienie z tego hucpy i mówienie że odbieram komuś szansę na spróbowanie tego piwa … to czysty idiotyzm.

                    buźka
                    R.
                    BROWARZYCIEL
                    Profesjonalnie o piwie na: http://www.browarzyciel.pl
                    eventy dla firm

                    Comment

                    • Maidenowiec
                      Senior
                      • 07-2004
                      • 2287

                      Rafał, bo Ty jesteś kułak i obszarnik, wysysający klasie robotniczej słodowy nektar przed marketingowym spędem
                      Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                      Thou shallt not spilleth thy beer!

                      Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                      Comment

                      • mareks
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 1939

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Mnie szokuje jedno, takie poszukiwanie produktu wytwarzanego przez koncern przez PRAWDZIWYCH PIWOSZY KTÓRZY NIE PIJĄ PIW KONCERNOWYCH. Jak można tak pakować mamonę do kieszeni krwiopijcom zamykającym nasze browary??
                        Toż to dulszczyzna.

                        A Czarnków pić
                        Jak widać strategia GŻ, polegająca na wykorzystaniu piwowarów domowych do poprawy swojego wizerunku świetnie się sprawdziła.
                        Ktoś tam zasłużył na niezłą premię.
                        Last edited by mareks; 05-12-2009, 18:10.

                        Comment

                        • YouPeter
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 2379

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                          To jest zwykłe świństwo. Zaraz okaże się,że sprzedaż jednak zaczęła się dzisiaj a dla tych co pojadą jutro bo są uczciwi nie zostanie nic. Cóż taki kraj w którym uczciwość to słowo nieznane a większość cwaniakuje i jeszcze uważa, ze to ok.

                          Ja też w takim razie jadę dzisiaj. Śmerć frajerom co?
                          Wiesz, to taka pozostałość po komunie.
                          Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                          Comment

                          • cambridgei
                            Senior
                            • 05-2009
                            • 124

                            A może po prostu Browarzyciel pojechał do Almy kupić np. salceson, przy okazji spytał czy mu sprzedadzą koźlaka, okazało się że kierownik miał problem z poczekaniem do jutra a uzwieliście się na Browarzyciela jak na psa jakiegoś.
                            Spamujecie i pier****** że się czytać tego nie da.
                            W poprzednim wcieleniu, z całą pewnością byłem piwowarem

                            Pozdrawiam
                            Piotr

                            Comment

                            • YouPeter
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 2379

                              Myślę, że większość nie ma pretensji do Browarzyciela tylko to kierownika, że sprzedał wcześniej. Sam jakbym się pomylił i przyjechał dzień wcześniej i miał taką możliwość jak Browarzyciel to też bym wziął piwko a nie jeździł specjalnie na drugi dzień. Ale jak bym był kierownikiem to na pewno bym nie sprzedał wcześniej.
                              Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                              Comment

                              • cambridgei
                                Senior
                                • 05-2009
                                • 124

                                I o to chodzi, chwała Browarzycielowi że pomyślał na miejscu, zapytał o piwo,kupił je i podzielił się na forum wrażeniami.
                                W poprzednim wcieleniu, z całą pewnością byłem piwowarem

                                Pozdrawiam
                                Piotr

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎