Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uboga oferta piwna w sklepach w Trójmieście.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    Dodam tylko, że nie boimy się w tym przypadku opakowania petowego. Ba, nawet nie boimy się zielonej litrowej butelki z Rychnova, ale tutaj to już może być loteria (i była).
    Last edited by Pendragon; 14-05-2011, 14:50.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • dreads
      Basowy
      • 09-2009
      • 520

      Jak już lecimy z koncertem życzeń to ja też dodam coś od siebie.
      Mnie się marzy lepsza oferta piw brytyjskich. Będąc ostatnio w Berlinie udało się skosztować co nieco i żałuję, że takie style jak porter, czy imperial stout są w Trójmieście nieosiągalne.

      Polecę jeszcze w science fiction ... a może by tak USA? w Krakowie się da, a w Gdańsku już nie?

      Oczywiście w kwestii Czech i Niemiec zgadzam się z przedmówcami, ale dlaczego nie zwrócić uwagi na coś, o czym do tej pory się nie mówiło.

      O egzotykach, o jakich pisał Abernacka w innym wątku nawet nie myślę (na razie ). Nie znam go osobiście, ale z Abernackiego aktywności na forum wynika, że jestem lata świetle za nim, jeżeli chodzi o odkrywanie piwnego świata i tak jest prawdopodobnie z przytłaczającą większością społeczeństwa, dlatego drobnymi kroczkami proponuję najpierw Europę, potem USA, a dalej... jakoś pójdzie

      P.S. Mówiłem, że to koncert życzeń

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10838

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dreads Wyświetlenie odpowiedzi
        (...) Nie znam go osobiście, ale z Abernackiego aktywności na forum (...)
        Zawsze to można nadrobić

        Aha, aby pozostać w temacie. Już przestałem na cokolwiek liczyć odnośnie oferty w naszych sklepach.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dreads Wyświetlenie odpowiedzi
          Polecę jeszcze w science fiction ... a może by tak USA? w Krakowie się da, a w Gdańsku już nie?
          We Wrocławiu też są. Co prawda chyba tylko z browaru Anchor, ale zawsze coś. Cztery buteleczki czekają na swoją kolejkę w mojej piwnicy. I będzie to dla mnie debiut piwa amerykańskiego.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • dreads
            Basowy
            • 09-2009
            • 520

            I pewnie Wroclaw bedzie rozwijal jeszcze oferte piw amerykanskich? Prawdopodobnie w lipcu tam trafie I znow narobie zakupow na cale lato szkoda, ze czasowo nie pasowal mi FDP w tym roku, w 2012 musze byc koniecznie.

            Pierwszy kontakt z amerykancami mialem...we wlasnym browarze, potem w Niemczech, teraz licze na to, ze w gdansku sie to komus oplaci

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
            Zawsze to można nadrobić
            Musze w koncu dolaczyc sie do jakiegos spotkania sekcji trojmiejskiej

            Comment

            • darekd
              Senior
              • 02-2003
              • 12222

              My tu we Wrocławiu planujemy też coś z Nowej Zelandii

              Comment

              • jacer
                Senior
                • 03-2006
                • 9875

                A 4 czerwca na Rynku we Wrocku mini powtórka z FDP
                Milicki Browar Rynkowy
                Grupa STYRIAN

                (1+sqrt5)/2
                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                No Hops, no Glory :)

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10838

                  Ponad rok od założenia tematu a nadal w 3mieście nie można kupić piw wychodzących choć o drobine od przyjętych schematów. Nuuuda!
                  A gdy dołoży się do tego ponurego obrazka chroniczny brak knajp z interesującycm piwem można z czystym sumieniem napisać, że Trójmiasto to piwna pustynia.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • dreads
                    Basowy
                    • 09-2009
                    • 520

                    Nieśmiało muszę przyznać, że ostatnio nie za bardzo wiem, co w trójmiejskich sklepach z piwem do koszyka wkładać. Wszystko już wypróbowane, chciałoby się podegustować nowych smaków, a tu nic. O knajpach to już nawet szkoda gadać. Tu często nie ma jakiegokolwiek wyboru, chciałoby się, żeby w niektórych miejscach jakakolwiek rotacja była. Szkoda, szkoda...
                    Ostatnio próbuję namówić znajomych z Krakowa, żeby podrzucali mi paczuszki z tamtejszych sklepów, chociaż co jakiś czas jest szansa na coś nowego. W tej chwili obok sporadycznego "importu własnego" to jedyna opcja odkrycia nowych smaków. No, jeszcze jak sobie sam coś uwarzę

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10838

                      Prawdę mówiąc ostatnimi czasy zaniechałem odwiedzanie sklepów monopolowych i w związku z tym zapytuje. Czy coś drgnęło w asortymencie tychże sklepów?
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • dreads
                        Basowy
                        • 09-2009
                        • 520

                        Jak dla mnie największą niespodzianką ostatnimi czasy było dzisiejsze odkrycie.

                        W tym przypadku zaopatruje się w piwo sieć, więc można zamówić większą ilość i koszty transportu, itd. jakoś się ładnie rozkładają, ale ciekaw jestem, czy opłacało by się to tym mniejszym. W Krakowie jakoś sobie radzą, a do Amsterdamu chyba my mamy jednak ciut bliżej
                        Liczę się z tym, że nie znam faktów i może jednak Krakusom jest jakoś łatwiej.

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10838

                          Kurde można? Można!

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrojtek Wyświetlenie odpowiedzi
                          Flying Dog: Classic Pale Ale , IPA
                          Left Hand: Milk Stout , IPA
                          Anderson Valley: Amber Ale, IPA
                          Old Tom Chocolade Strong Ale
                          Ruddles County Ale
                          Schlenkerla Urbock

                          Matuska Raptor, Weizenbock
                          Rychnov 11 i 12
                          Permon 12 i 14 ciemna
                          Ferdinand 7 kuli n/f
                          Kacov 10 i 12
                          Janacek Kounic
                          Rychtar 15%

                          Zapraszam, naprawdę warto
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • beaviso
                            Senior
                            • 02-2010
                            • 215

                            Idzie Wielki Post. Czy wiecie gdzie jest dostępny Paulaner Salvator? Tylko raz udało mi się kupić go w Zuzie, ale to było dawno...
                            Pytam, bo tradycji winno stać się zadość, a nie mam pewności czy zastąpienie go pyszniejszym Schneiderem Aventinus nie zostanie policzone mi w poczet występków

                            M.

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              Wydaje mi się, że widziałem go wczoraj u Dyrektora, ale być może był to jakiś inny "ator".

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • beaviso
                                Senior
                                • 02-2010
                                • 215

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                                Wydaje mi się, że widziałem go wczoraj u Dyrektora, ale być może był to jakiś inny "ator".
                                Dziękuję Paulaner Salvator zakupiony!
                                Ale żeby 0.50 zł za butelkę doliczać...

                                M.
                                Last edited by beaviso; 20-02-2012, 01:15.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎