Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uboga oferta piwna w sklepach w Trójmieście.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beaviso Wyświetlenie odpowiedzi
    Ale żeby 0.50 zł za butelkę doliczać...
    No i prawidłowo, dzięki temu te 50 gr nie jest wliczone w cenę piwa, co robi wiele sklepów.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • dipeone
      Senior
      • 05-2010
      • 741

      W Carrefour Expres w Gdyni Chyloni pojawiły się piwa Chat z Browarów Łódzkich: Malinowe, Tequila i Imbir. Wszystko w konserwach i po 2,55zł.
      Marne to pocieszenie ,ale wcześniej ich nie było. Może pojawi się Junak Ciemny?

      Co do Stokrotki na Czeremchowej to ostatnio była przebudowa alejki z piwem i zniknął Abbe, Starovary i kilka innych w miarę ciekawych piwek. Nie wiadomo czy czasowo i czy na stałe - tak to wyglądało przedwczoraj.
      Last edited by dipeone; 30-04-2012, 19:19.

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10838

        Czyli, temat nadal jest aktualny
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • dipeone
          Senior
          • 05-2010
          • 741

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
          Czyli, temat nadal jest aktualny
          Mnie też pojawienie się tych piw nie zachwyciło.

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10838

            Ta wiadomość mnie przeraziła: http://www.browar.biz/forum/showpost...&postcount=281

            Nie spodziewałem się, że taki panuje u nas marazm.
            Piw z USA, nie ma. Piw z Europy, nie ma. Piw z Azji, nie ma. Teraz nawet z pobliskiego Gościszewa nie ma
            Last edited by abernacka; 02-05-2012, 17:01.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              Trzeba naciskać Dyrektora. W końcu inne piwa z Gościszewa ma, a tu się zdrzemnął.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • beerserk
                Member
                • 05-2012
                • 47

                Od momentu założenia wątku, tj. prawie od dwóch lat sytuacja trójmiejska nie tylko się nie poprawia a wręcz pogarsza. Trudno się z tym pogodzić patrząc na listy nowości ze sklepów w innych dużych miastach a jeszcze trudniej gdy porównamy ceny tego co jest u nas dostępne - głównie piwa polskie.
                Będąc ostatnio w krakowskiej omercie znalazłem większy wybór interesujących zagranicznych piw z nalewaka niż w niejednym gdańskim sklepie z piwem.

                Comment

                • KZ50
                  Junior
                  • 03-2011
                  • 22

                  mały sklepik z różnymi piwami widziałem ze 2 m-ce temu w Selgrosie blisko Osowej.
                  Zaś w hali Lotnia na gdańskiej Zaspie powstał sklep piwny, sporo tam różności. Szukałem Ataku Chmielu od Pinty i był.

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13950

                    Selgros ma swój temat. A ten drugi opisz w osobnym temacie, bo ten jest do narzekania, a nie do wymieniania sklepów

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10838

                      Z wielką, ale to naprawdę wielką przyjemnością mogę w końcu napisać, że coś pozytywnego zaczyna się i u nas dziać.
                      A to za sprawą Dyrektora, który postarał się choć trochę, przybliżyć nam WIELKI piwny świat.
                      Gdyby ktoś, jeszcze miesiąc temu powiedział mi, że za kilka tygodni będę miał możliwość kupna w 3mieście, w normalych cenach piw z Flying Doga, Anchor Brewery, Anderson Valley, Left Hand, Brewdoga, Williams Brothers czy też IPA z Nowej Zelandii, po prostu bym go wyśmiał. A tu proszę, istny cud!
                      Dominiku, wielki szacunek.









                      Żeby nie było, nadal uważam, że daleko nam do ideału.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • Blackbeard
                        Senior
                        • 12-2011
                        • 209

                        Nie chcę psuć radości, ale z tego, co zaobserwowałem, to w kilku miastach pojawiły się piwa, które były dostępne w Alei Piw Świata podczas Festiwalu Birofilia. Pierwsze, co mi przyszło do głowy, to fakt, że nie sprzedano ich w Żywcu i zostały odsprzedane sklepom. Stąd też może to być akcja jednorazowa.

                        Niemniej życzę systematycznego powiększania się asortymentu sklepów w Trójmieście. Głównie w wymiarze jakościowym.
                        Mors ultima linea rerum.

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          Że to piwa z Żywca, tego jestem pewien, bo widziałem kto je przywiózł
                          A czy będzie to akcja jednorazowa? Zobaczymy.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • abernacka
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 10838

                            A co to za różnica, skąd te piwa są? Ważne, że są!
                            Piwna turystyka według abernackiego

                            Comment

                            • jacer
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 9875

                              hehe, już się rodzą spiskowe teorie. Blackbeard, importerem jest Kraina Piwa, a co to za jedni to sobie poszukaj.
                              Milicki Browar Rynkowy
                              Grupa STYRIAN

                              (1+sqrt5)/2
                              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                              No Hops, no Glory :)

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13950

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                                A co to za różnica, skąd te piwa są? Ważne, że są!
                                Ma to znaczenie, gdyż w zależności od źródła, może to być akcja jednorazowa. Oby nie.
                                Last edited by Pendragon; 06-07-2012, 11:20.

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎